Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga hajcseppek hajhullás ellen! fórum

Varga hajcseppek hajhullás ellen! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 10. 10:32
Nekem is a Varga Cseppek vált be a hajhullásra. Szörnyen hullott a hajam, és mindent kipróbáltam már korábban. A neten olvasgattam róla, és gondoltam, adok egy utolsó esélyt a hajamnak :) Azt kell, hogy mondjam, nem bántam meg, nagyon jót tett vele! Nem csak megállította a hajhullást (alig pár szál hullik naponta), hanem olyan szép és dús lett, amilyenről nem is álmodtam!
2012. nov. 8. 22:21
A Varga cseppek nekem nagyon is bevált, és tudom ajánlani mindenkinek! És nagyon fura, hogy itt csupa negatív dolgot olvasok a vargacseppekről, pedig máshol meg csak jót írnak. Még itt a hoxán is egy másik fórumban. Csak keressetek rá a keresőben úgy, hogy varga hajcseppek hoxa! Én is azéert kezdtem el használni, mert itt a hoxán olvastam először róla, és csak jót. Na mindegy, a lényeg az, hogy szerintem csodaszer, és akinek csak tudom el is mondom, mert én tényleg sokat szenvedtem és mindenfélét kipróbáltam, mire ráakadtam erre.
2010. júl. 1. 15:58
Nekem is hullik. Ijesztően. Félhosszú, dús hajam van, és vészesen fogy... Amikor legkisebb gyermekem szoptattam, akkor is volt ilyen tapasztalatom (most nem szoptatok), akkor Vasszirupot "ittam" (Humer R), elég hamar elmúlt a hajhullás, és hamar kinőttek az új szálak. Most is "vasazok" és Vargázok is. Egy hete kezdtem, napi 2X kenegetek, jelentős javulást tapasztalok...
2010. febr. 7. 12:27
Egy hónapja használom a cseppeket a hajam most is úgyanúgy hullik mint azelőtt. Amig tart addíg használom de nem venném meg. Ezt is a barátnőmtől kaptam.
2009. dec. 31. 00:15
Úgy látom, hogy nem vagyok egyedül a tapasztalataimmal! Egy nagy kamu a varga hajcseppek!!! Én 8 hónapja használtam, de semmit sem ért! Nekem nőttek új hajszálak, nem dúsult vagy erősödött a még meglévő hajam!
12. hegina
2009. dec. 20. 19:14
Én hét hónapig használtam folyamatosan a Varga cseppeket eredménytelenül. Kissebb problémára esetleg megoldás lehet, de ha tényleg nagy a baj mint az én esetemben akkor kevés.
2009. aug. 24. 19:52
Nekem nagyon jó volt, csak dicsérni tudom!
10. Annaaa
2009. júl. 9. 09:47

Én már most is úgy veszem észre, hogy talán kevésbé hullik a hajam. (Ez a 4.nap, hogy használom a cseppeket) Nem szüntette meg még teljesen (ahoz idő kell), de nem hullik ki egyszerre 20-30 szál a fésülködésnél. . Meg még napközben egy csomó. .

Majd meglátjuk, hogy mi lesz a vége. . remélem nekem segít. (Pedig azóta festettem is a hajam..az se indította be újra a hajhullást, ugyhogy most nagyon örülök!)

És a fejbőröm se viszket...

2009. júl. 7. 23:23
Anyukám használja/használta ezt a fajta hajcseppet. Mikor használja, nem hullik annyira tőle a haja, a korpásodás is megszűnik, de, amint abbahagyja egy kis időre, újra előjön.
8. angel304 (válaszként erre: 7. - Monizsofi1982)
2009. júl. 7. 21:36
Hát akkor most elkeserítelek.Gyönyörű hajam volt terhesség alatt.Most 4 hónapos a lányom,de annyi hajam hullik ki mint még életemben SOHA:( Persze szoptatok,és ez benne van a pakliban hogy aki szoptat annak hullik a haja.De ennyire?Most bőrgyógyásznál voltam,ez volt az utolsó reményem.Írt egy csomó mindent.Remélem rendbe jön a hajam.
2009. júl. 7. 16:10
Én is használtam a cseppeket, de nem használt.Egyébként ha örökletes a családban a ritka,vékony szálú haj,akkor hiába veszed.Szerintem érdemesebb először dokihoz fordulni. Lehet mondjuk valamilyen gyulladás miatt is hajhullás,vagy vitamin hiány miatt. Nekem a terhességem alatt jött rendb a haja.Remélem utána is így marad.
2009. júl. 7. 16:09
En hasznaltam, de nekem nem lett tobb hajam tole, tobbet nem hasznalnam
2009. júl. 7. 16:04
Nekem a betegségem miatt hullott. És ebből adódóan lehet, hogy nem is a vargacsepp segített:)
2009. júl. 7. 15:52

Orvos, vagy ti rájöttetek, hogy mitől kezdett el hullani a hajatok?

1,5 hónapja szedek fogamzásgátlót, lehet, hogy annak a mellékhatása?

3. accb6cf2da (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2009. júl. 7. 15:24
Én is és a barátnőm is használt. Nagyon jó! Hogy mennyi idő után használ? Kb. 1 hónap.
2009. júl. 7. 15:24
Szia! Én használtam néhány évvel ezelőtt, amikor nekem is elkezdett hullani a hajam. Már nem emlékszem mi volt a használati utasításban de tudom, hogy betartotttam pontosan és rendbe is jött a hajam. Lekopogom azóta nincs ilyen gondom.
2009. júl. 7. 15:17

Az elmúlt napokban nagyon elkezdett hullani a hajam..(Vékony szálú, kevés hajam van)..

Vettünk Varga hajcseppeket, illetve kovaföld kapszulát (haj, köröm, bőr erősítő)..A kovaföld kapszulát használtam már régebben, és nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban!

A cseppeket viszont 2. napja használom!

Használt már ilyet valaki? Mik a tapasztalataitok? Mennyi idő után lehet észrevenni a változást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook