Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak Marcaliak vagy környékbeliek a portálon?Véleményeket szeretnék a Marcali Kórház Nőgyógyászatáról és Orvosairól.Ki a legjobb? fórum

Vannak Marcaliak vagy környékbeliek a portálon?Véleményeket szeretnék a Marcali Kórház Nőgyógyászatáról és Orvosairól.Ki a legjobb? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 28. 13:05
ő már Zuglóban rendel, de csatlakozom, nagyon jó fej és hozzáértő orvos!
2010. febr. 17. 13:49

Szia!

Nem tudom mennyire aktuális a kérdésed, de csatlakoznék a 2. hozzászólóhoz. Szintén Dr. Kiss Györgyhöz járunk. Csak jót tudok róla mondani. Nagyon lelkiismeretes, és kedves. Nem utolsó sorban érti a dolgát. Bár még szülés előtt állok, de eddig csak pozitívat tudok róla mondani. Annyira meg tudja nyugtatni az embert, hogy egyáltalán nem félek a szüléstől, pedig már bármikor jöhet a baba.

2009. dec. 4. 15:46

Kedves Gabi


Nagyon szépen köszönöm a választ.Te vagy,az első aki válaszolt a kérdésemre.

2009. dec. 4. 12:36
Szia kisfüles! Nem tudom,hogy a kérdésedre kaptál-e már választ, de én sajnos elég későn akadtam a kérdésre.Tudod azt szokták mondani,hogy kinek a pap kinek a papné.Akit én tudnék neked ajánlani ő Dr. Kiss György.Egy nagyon rendes orvos.A terhességem 14. hetétől jártam hozzá,én csak jót tudok róla mondani!! Szia: Gabi
2009. okt. 7. 23:47

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami.Ismét szeretném a segítségeteket kérni.Néhány napja írtam egy fórum kérdést 25 éve a szervezetben lévő nőgyógyászati spirál eltávolításának ügyében.Erre nagyon sok választ kaptam amit ezúton is nagyon szépen köszönök.Most arra szeretnélek benneteket megkérni,hogy javasoljatok nekünk egy nagyon rendes,és nagyon ügyes nőgyógyászt,a Marcali Kórházban,aki a legbonyolultabb helyzeteket is nagyon könnyen,és gyorsan meg tudja oldani.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook