Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak közöttünk kozmetikus tanulók? fórum

Vannak közöttünk kozmetikus tanulók? (beszélgetős fórum)


11. Szamó (válaszként erre: 10. - Cippora)
2013. jún. 8. 19:41

Azért választottam Pestet, mert ami közelebb van az hosszabb, drágább, többször kell bejárni! Tehát összességében így jobban járok :) Kevesebb utazgatás, kevesebb időtartam. Az óraszámom úgyis a gyakszin lényeg! Az elméletet tökmindegy hány órában adják le, meg kell tanulni, tudni kell a tételeket és kész.


Ma volt az első elméleti nap. Hát, mit ne mondjak, kemény volt.... Utálom a kémiát!!!!

10. Cippora (válaszként erre: 9. - Szamó)
2013. jún. 7. 21:30

Jobban is jársz a kinti a gyakszival,hidd el,sokkal többet lehet tanulni.

De hogy hogy Budapest?Borsodban nem képeznek kozmetikusokat?Vagy közelebb Debrecen,Nyíregyháza?Hogyan kerültél te Pestre? :)


Én most egy ilyen mini vapozont vettem,innen is rendeltem.Volt nekem nagy állványos,de sajnos bekrepált,felesleges 80.000-em pedig nem volt újra.Ez jóval olcsóbb,és helytakarékos,ami nekem most kifejezetten jó,mert kis helyen dolgozok.Már kipróbáltam,és nagyon jó!

Ez lenne az:


[link]

9. Szamó (válaszként erre: 8. - Cippora)
2013. jún. 7. 07:30

Köszönöm előre is, aranyos vagy!!!!


A "kinti" gyakszit választottam, mert a suli Budán van, én pedig Ózdon élek.... 160km...... Így is elég nehéz bejárnom elméletre 2 gyerkőc mellől. Jobb, hogy helyben csinálom a gyakszit!


A mesterem nagyon szupi! A lánya osztálytársam volt általánosban, régi ismerős. Nála voltam életemben először szemöldökön, intim gyantán :) Lassan nyugdíjba készül, én leszek az utolsó tanulója.


Izgatottan várom az egészet! Már vettem pár dolgot: gyantamelegítőt, csipeszeket, apróságokat. A gőzölőn agyalok, hogy mikor vegyem és milyet.......

8. Cippora (válaszként erre: 6. - Szamó)
2013. jún. 6. 21:53
Sok sikert,remélem tetszeni fog :) ha bármi kérdésed adódik,tedd fel nyugodtan.Tanszalonban leszel vagy "kinti" kozmetikusnál gyakszin?
7. Szamó (válaszként erre: 4. - Reia)
2013. jún. 6. 21:44

Szia!

Melyik suliban tanulsz? Mikor kezdted? Mikor fogsz vizsgázni?

6. Szamó (válaszként erre: 3. - Cippora)
2013. jún. 6. 21:43

Szióka!

Örülök, hogy itt vagy :)

Én még csak most kezdem, szombaton lesz az első elméleti napunk......

2013. jún. 5. 22:09
En meg nagyon szeretnek mar egy olyan kozmetikust talalni, aki Combinal szemöldökfesteket hasznal :)
4. Reia
2013. jún. 5. 22:09
Sziasztok! Én is kozmetikusnak tanulok. Jó lenne beszélgetni már 'tanoncokkal' :) És persze olyannal,aki már dolgozik benne.
2013. jún. 5. 17:18
Voltam egyszer...:) most már a szakmában dolgozok,de sok mindenre emlékszek ha esetleg én is jó vagyok :)
2013. jún. 5. 16:44

Sziasztok!


Kozmetikusnak tanulok.

Szívesen beszélgetnék hasonló lányokkal!

Lenne több kérdésem is........

2013. jún. 5. 16:44
Vannak közöttünk kozmetikus tanulók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook