Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen kozmetikumot használsz? Milyen praktikáid vannak, arcápolásra, .. fórum

Milyen kozmetikumot használsz? Milyen praktikáid vannak, arcápolásra, .. (beszélgetős fórum)


16. Emsike
2012. okt. 16. 13:00
Szerintem is fontos elsősorban az arc kitisztítása, az elengedhetetlen, láttam többen írtátok. Ez a kezdet, de aztán szerintem mindenkinek a maga korának megfelelő arckrémet kellene használnia, nem felülni mindenféle reklámoknak. Meg kell nézni az összetevőket is, bár nem sokat értünk hozzá. Na meg a belső hidratálás is sokat számít, inni kell eleget. 37 éves vagyok, rendszeresen járok kozmetikába és rendszeresen használom a jól bevált krémeimet, arclemosó, nappali arckrém, szemránckrém, éjszakai krém és a kozmetikusom szerint gyakorlatilag ránctalan a bőröm. Igaz hozzá kell tegyem, hogy zsíros az arcbőröm és szerintem a zsíros bőrűek később ráncosodnak.
15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Pantuf)
2010. ápr. 11. 14:01

A bőrt én is szeretem leszedegetni :D

Én is fehér bőrű vagyok, rólam is szedtek le már egy csomó anyajegyet, de azért, mert én akartam, nem tetszett meg rossz helyen voltak.

Régebben jártam szoliba (3-5 percre max) de aztán rájöttem, hogy annyi, mint halottnak a csók...

Évek óta nem napozok, nem szolizok, nem is szeretem, kiszívja az erőm a nap :) Volt, hogy megégtem, 2 éve iszonyatosan a tengerparton, 30-as faktor mellett.

Lehet, hogy divat a barna bőr, de sokba kerül később.

Így legalább kevésbé ráncosodunk:)

14. pantuf (válaszként erre: 13. - Veronika27)
2010. ápr. 10. 22:53
Mindig jol megegett es felholyagosodott. Utana elveztuk egymasrol leszdegetni a bort a csaladdal vagy baratokkal. Mi hulyeseg nem? Az utobbi evekben egyre tobb anyajegyszeru folt jon ki rajtam, jarok is rendszeresen kontrollra. Mar egy jo parat eltavolitottak lezerrel vagy sebeszkessel. Mint kiderult nagyon erzekeny boru vagyok vagy lettem. Ha ujra kezdenem nagyon vigyaznek a boromre, bar talan meg most sem keso?!
13. Veronika27 (válaszként erre: 12. - Pantuf)
2010. ápr. 10. 14:19
Hófehér bőrrel hogy tudtál napozni?:-o
12. pantuf
2010. ápr. 10. 13:58
..a kellett kozmetikushoz jarnom tisztitasra. A kozmetius azt javasolta, hogy rendszeresen napoztassam, UV lampazzam az arcom. Akkor meg senki sem beszelt az UV sugarzas karos hatasairol en pedig imadtam a napsugarakat az arcomon reggeltol estig. Meg is van most az eredmenye. Tele van foltokkal az arcom. Pedig mar evek ota nem fekszem a napom 10-20 percnel tobbet, akkor is 60-as faktoru napozokremmel.
11. pantuf (válaszként erre: 10. - Veronika27)
2010. ápr. 10. 13:54
Anyam sem hasznalt semmit sokaig. Nagyon jo arcbore van, habar hofeher. Apamnak pedig kreol es mindig is zsiros, miteszeres bore volt. En pedig al legrosszabbat orokoltem, zsiros, pattanasos es hofeher. Mar 14 esevesen tele volt a kepem miteszerekkel pattanasokkal, foleg a homlokom. Emiatt a frurut is le kellett novesztenem. 16 eves koromtol havont
10. Veronika27 (válaszként erre: 9. - C75565e593)
2010. ápr. 9. 21:50
Igen, ezek a dolgok nagyon fontosak azoknak, akiknek igényük van rá. Sok 40-50-es vendégem nem használt semmit! sem a bőrére. Kérdezték tőlem, hogy kellene ránctalanító krém? Hát végülis... jobb később, mint soha :)))
9. c75565e593 (válaszként erre: 7. - Veronika27)
2010. ápr. 9. 21:22
Én nem nézek ki 32 nek de köszönhetem annak,hogy kenem magam...
2010. ápr. 9. 20:47

Ismeri valaki ezeket a termékeket?

Nagyon érdekelnének tapasztalatok. Mindig bajban vagyok azzal hogy attól mert drága vajon jó is??


[link]

7. Veronika27 (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. ápr. 9. 11:50

Az arcápolás nem az arckrémnél kezdődik, hanem az arctisztításnál.

Felénk nagyon kemény a víz, észreveszem a hajamon, mikor mosom, ezért én vizet abszolút nem használok, csak a vatta megnedvesítésére.

Minőségi arctejet, tonikot, bőrradírt, arckrémet és szemránckrémet használok, mióta kozmetikus lettem.

Előtte is használtam krémeket már. Jó géneket is örököltem, legtöbben 5 évvel fiatalabbnak gondolnak.

32 évesen még nem használnék ránctalanító krémet, ahogy más is írta előttem. Viszont egy jó minőségű hidratáló krémet vagy szérumot igen.

Mi legyen benne? Aloe vagy hialuronsav, uborkakivonat, ezek elég jól hidratálnak.

Szemránckrém fontos, minél előbb.


Elég nehéz nőnek lenni, na meg költséges is. Rengeteg bőrápolási cuccom van itthon, bár felét nem használom...

2010. ápr. 8. 23:50
Én is már régóta kenem magam....de most teljes ránctalanítót használok, 32 évesen már elkell kezdeni...késleltetni kell ..nekem msoly ráncaim vannak:)
5. pantuf (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. ápr. 8. 23:39

Tapasztalatom szerint 32 eves korban meg nem nagyon kell ranctalanitot hasznalni viszont nagyon jo minosegu taplalo kremet es lehetoleg mindig ugyanazt. Viszont a szem ranctalanitasat nem lehet eleg koran kezdeni

Nemreg volt egy musor a helyi radioban a kometikumokrol. Ebben arra hivtak fel a figyelmet, hogy egy kutatas eredmenyekent arra a megallapitasra jutottak, hogy a legtobb kozmetikum nem hasznal, de inkabb karos a borre.


Szerintem nagyon fontos az alapos arctisztitas. Nekem eleg erzekeny a borom emiatt a Clinique erzekeny borre valo folyekony lemosojat hasznalom. Ezzel bekenem az arcom es nagyon meleg vizes teljesen kicsavart mosokesztuvel lemosom. Toniknak egy helyi termeket hasznalok, amit csak a kozmetikostol tudok megvenni. Az en borom 30 eves koromig borzasztoan zsiros volt, de a kornyezeti hatasokra, foleg a tulzott napozas hatasara mostanra szaraz es vizhianyos lett. Emiatt ejszakai kremnek mindig a Clinique nagyon szaraz borre valo ejszakai kremet hasznalom, telen a nappali krembol is a nagyon szaraz borre valot hasznalom, nyaron viszont eleg a normal borre valo.


En mar 16 eves korom ota hasonloan tisztitom/apolom a boromet es azota hasznalok szemranckremet is, a kozmetikus tanacsara. Talan ennek is az eredmenye, hogy a kollegak, baratok keptelenek megjegyezni a koromat es amikor megmondon a pontos szamot nem hiszik el. Emiatt, amikor legkozelebb megkerdezik legtobbszor visszakerdezek, hogy szerintuk mennyi vagyok. Tobbnyire jo par evvel kevesebbre saccolnak, amire en rabolintok, hogy ne legyen vita. :)

4. c75565e593 (válaszként erre: 3. - Zoledi)
2010. ápr. 8. 23:38

Látom földim vagy...

mi újság a városunkban???

2010. ápr. 8. 23:30
Én a Fiatalság Virága készletet használom.
2010. ápr. 8. 23:15

Lorealt, Garniert használtam évekig, majd az utóbbi időben Clinique-t.

Nemrég pedig a Biodermával kezdtem kísérletezni, eddig jó a tapasztalatom, valóban egy napig tart a hatása, nem szárad ki az arcom délutánra, mint eddig.

2010. ápr. 8. 23:11

Ma vettem egy arckrémet..természetesen ránctalanítót...32 évesen észrevettem pár kis ráncot...

Ti mit tesztek annak érdekében, hogy szebbek legyetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook