Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt XVIII. kerületi babás anyukák? fórum

Vannak itt XVIII. kerületi babás anyukák? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Snido
2011. júl. 24. 12:57
Hétvégék "könnyebben" telnek nektek itt a még ismeretlenben? Mit szólsz a babatalálkához?
16. Snido
2011. júl. 22. 11:30

Igen, első. :)

Ő már forgolódik sokat, rengeteget mosolyog, és huncutkodik. Valóban jó, hogy itt a kert. Tegnap is kitoltam, és aludt egy nagyot a friss levegőn.

Asszem lassan megebédelünk, aztán kisétálunk vásárolni.

15. nyurmi
2011. júl. 22. 11:07
Mi reggel már lejutottunk. De én is mindig így járok. Mire elkészülök a gyerkőccel már esik is. Most marad az unalmas szoba. Nektek azért jobb, hogy van udvar, oda bármikor ki lehet menni. Ráadásul olyan mozgékony a fiam, hogy nem egyszerű vele egy bérházban, most van az a korszak, hogy mászik fel mindenre, pakol mindenhonnan. Neked első babád?
14. Snido
2011. júl. 22. 10:28
Ilyen esőreálló időben mit csináltok? Én van, hogy harmadszor tudok csak elindulni sétálni, mert kinézek, nem esik, aztán mire odajutunk, megint esik. Ma is ki kellene mennem dmbe, de nem tudom mikor induljak...
13. Snido
2011. júl. 22. 10:13
Van egy ismerősöm, aki szintén a Lakatoson lakik. Neki 13 hónapos a fia, és mikor elkezdtek a játszótérre kijárni, ugyanezt tapasztalta. Nem nagyon akartak vele barátkozni. Azóta nem tudom, hogy változott-e a helyzet. Kíváncsi vagyok nálunk mi lesz!
12. nyurmi
2011. júl. 22. 10:01
Szuper! Örülök. Hát a napjaink elég egyhangúak. :-) Mi bérházban lakunk, sajnos. Általában 2-szer szoktunk sétálni, ha jó idő van. Egyébként meg, főzök, mosok, takarítok, és persze játszom a fiammal, aki nagyon aktív, mozgékony, rosszcsont kisfiú. Elmegyünk a boltba bevásárolni, néha elsétálunk kicsit messzebb is, de igazából azt sem tudom hova lenne érdemes menni. Játszótérre szoktunk lemenni, de nem igazán akarnak itt ismerkedni az anyukák, mindenkinek megvan már a maga kis társasága és nem könnyű csatlakozni.
11. Snido
2011. júl. 22. 09:55
Rendben. Benne vagyok. Addig is itt a fórum. Általában délelőtt itt vagyok, persze amennyire Zsófi engedi. :)
10. nyurmi
2011. júl. 22. 09:52
Nagyon aranyos vagy, ha van kedved és egy kicsit jobbra fordul az idő, összefuthatnánk, sétálhatnánk egyet a picikkel. Sok kérdésem lenne. :-)
2011. júl. 22. 09:52
Hogy telnek a napjaitok?
2011. júl. 22. 09:44
igen, kertes házban :)
2011. júl. 22. 09:44
Az sem itt van a közelben. Gondolom milyen nehéz volt otthagyni mindenkit. Én is úgy költöztem sok-sok évvel ezelőtt Pestre, hogy otthon hagytam a szüleimet, barátaimat. Szívesen segítek neked bármiben!
2011. júl. 22. 09:42
Ti kertesben laktok?
2011. júl. 22. 09:41
Debrecenből költöztünk. Imádtam ott lakni, minden rokonom, barátom ott van és annyira rosszul viselem, hogy csak a baba 24 órában, pedig imádom a kisfiam.
2011. júl. 22. 09:38

Mi onnét kb. 5 villamosmegállóra. :)

Honnét költöztetek ide?

3. nyurmi (válaszként erre: 2. - Snido)
2011. júl. 22. 09:37
Lakatos lakótelep, Építő utca. És Ti?
2011. júl. 22. 09:36

Szia!

Mi itt lakunk a kerületben? Nekem egy 5 hónapos kislányom van. Merrefelé laktok?

2011. júl. 22. 09:32
Szívesen ismerkednék, nem régen költöztünk Pestre és nem ismerek itt senkit, annyira egyedül érzem magam. Még a környék is ismeretlen. 11 hónapos kisfiúval vagyok itthon és szívesen kimozdulnék kisbabás anyukákkal
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook