Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek tapasztalata az alsópáhoki Kolping hotellel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata az alsópáhoki Kolping hotellel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 27. 18:05

Sziasztok!


Volt itt mostanaban valaki? A lenti irasok szerint nagyon jo hely, bar ez mar 2 eve volt.

Szerintetek is megeri az arat?

2011. júl. 6. 08:01
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mi már három éve rendszeresen odajárunk. Csak jót tudok mondani. Igazi gyereknek való üdülés. Maximálisan meg voltuk velük elégedve idáig még. A kaja is nagyon szuper, az ellátás is, szóval minden. Volt úgy, hogy egy évben kétszer is mentünk. Csak ajánlani tudom én is.
11. RLindi
2011. júl. 5. 22:19
Mi most július elején voltunk pár napot az 5 éves és az 5 hónapos kislányainkkal! Imádták mindketten, velünk együtt. Sok-sok gyerek program, játszóház, babaúszás, és tényleg minden a gyerekekért van, róluk szól. Visszavágyunk! S remélem vissza is jutunk még.
2011. máj. 2. 13:02

Szia!


Mi most voltunk januárban és csak ajánlani tudom, nagyon jól fogja érezni magát a gyerköc és remélhetőleg ti is. Mi akkor 13hónaposak voltunk sajna csak 3napot voltunk, már a megérkezés pillanatában sikongatott a kislányom és végig remekül érezte magát, több játszóház, több medence és remek társaság a kaja is szuper.

2009. jan. 30. 22:52
Én már töltöttem el ott egy pár napot. Olyan ellátásban és kiszolgálásban nem volt még részem. Nagyon pozitiv véleményem alkult ki, igazán baba barát szálloda. Mindenkinek tudom ajánlani!!!
8. Sena
2009. jan. 25. 16:34
Már majdnem 2 éves lesz a manóm amikor megyünk, és lesz egy 7 hónapos pocaklakónk. :) Ki is néztem magamnak egy várandós mama csomagot (fodrászat, kozmetika, manikűr, kismamamasszázs), ha már egyszer a szaunáról és a melegvízről le kell mondanom. Vajon 2 éves gyereknek milyen fekhelyt biztosítanak? Már kérdeztem tőlük pár dolgot e-mailben de még nem jött válasz.
2009. jan. 24. 22:31

Szia!

Mi is szalltunk meg ott, meg amikor a fiam nagyon kicsi volt. Csak ajanlani tudom. Nagyon jo szemelyzet, minden a babaknak van kialakitva. Meg a bufeben is arulnak bebietelt meg italt, mindenhol etetoszekek es pelenkazok. A reggelinel-vacsoranal is van kulon svedasztal a babaknak, a kulonbozo pepektol a bebietelmelegitoig minden volt. Ha ejszaka melegitened kell, van konyha, ahova barmikor bemehetsz. Es persze a szobakban is kisagy, pelenkazo. Babauszastol a jatszohazig minden van.

Mi remekul ereztuk magunkat. Barmikor szivesen visszamennek.

2009. jan. 24. 17:26

Szia!


Mi oda jártunk a fiammal babaúszásra, és nagyon imádtuk. Nagyon baba barát volt minden, és szép csendes, nyugodt a környezet.

5. Sena
2009. jan. 24. 16:49
Mi Kehidán voltunk tavaly 4 napot, meg sokszor voltunk már ott csak úgy 1 napos fürdőzésen is. Az is nagyon jó csak kicsit kezdem már unni. Ezért gondoltam a Kolpingra. Az is írjon aki rosszat hallott róla, szeretnék felkészülni mindenre! :D
2009. jan. 24. 11:41
Én nem ismerem, de volt szerencsém arra "telelni". Nagyon jól éreztük magunkat, rengeteg látnivaló van a közelben. Szívesen visszamennék arra a környékre még egyszer.
2009. jan. 24. 10:09
Én annyit tudok róla, hogy nagyon család barát szálloda, sok gyermek program van.
2009. jan. 24. 08:28
Szia! Mivel nekünk a szomszéd faluban, Felsőpáhokon laknak a rokonaink mi még nem szálltunk meg a Kolpingban. Viszont sok ismerősömtől, illetve a családtól csak jót és még több jót hallottam róla. Barátaink évek óta járnak vissza oda, unokatesóm gyerekei meg oda járnak a faluból az iskolai úszásoktatásra. Mindenkinek nagyon tetszik.
1. Sena
2009. jan. 23. 21:07
Érdekelne hogy van-e valakinek tapasztalata az alsópáhoki Kolping hotellel kapcsolatban. Szuper helynek tűnik, oda mennénk nyáron pár napra, csak előtte informálódom. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook