Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a Meteoklinikával, ahol a frontérzékenységet lehet kivizsgáltatni? fórum

Van valakinek tapasztalata a Meteoklinikával, ahol a frontérzékenységet lehet kivizsgáltatni? (tudásbázis kérdés)


dec. 2. 16:53
Engem is érdekelne. Mondjuk a szemüvegben nem igazán hiszek mint front ellenes terápia.
26. Lili29
dec. 2. 16:46
Sziasztok! Valaki árulja már el, hogy mennyibe kerül ez a szemüveg, mert sehol nem lehet infót találni róla a neten. Köszönöm!
2023. szept. 3. 12:17

Azért tartottam szükségesnek megszólalni, mert egy páciensünk, a sikeres kezelése után mondta el, hogy majdnem nem jött el a Meteo Klinikára, mert olyan bejegyzéseket talált, mint a 19-es vagy 20-az számú! Ezek a teljességgel megalapozatlan, hitelrontó kreálmányok elolvasása majdnem megfosztotta őt is a gyógyulás lehetőségétől. Ez pedig egy nagyon súlyos következmény, amit nem tűrhetünk, elsősorban a gyógyulni vágyók érdekében.

Akinek komoly frontérzékenységi problémái vannak, vegye nagyon komolyan, és saját érdekében szánjon rá egy órát a megfelelő tájékozódásra. Itt névvel nyilatkozó valós rendelői eseteket és hiteles információkat talál. A frontérzékenyek a Meteo Klinikán gyógyulnak! Jó egészséget kívánunk!

2023. szept. 3. 12:01

A 8694e61dc6, 14-es számú bejegyzés kapcsán fel kell hívnom egy félreértésre a figyelmet:

Ez nem a Meteo Klinikára vonatkozott, hanem a 10-es bejegyzésre. Ezt korrigálta is a hozzászóló a 17-es bejegyzésében. De talán ez nem volt mindenki számára egyértelmű!

2023. szept. 3. 11:55

VidaSándor (19-es) bejegyzéséhez: Tisztelt Uram! Ön a folyamatos telefonálgatása miatt a váróból eleve jelentős késéssel jött be a rendelésre, és bizonyos vizsgálatokat az Ön esetében nem volt lehetőség elvégezni. Miután a kezelési módszereink az Ön esetében nem voltak alkalmazhatók, a részeredmények alapján elláttuk Önt hasznos tanácsokkal, de az Ön kezelésére semmilyen módon nem is kerülhetett sor, tehát az a megállapítása, hogy „hókusz-pókusz az egész” ez teljességgel megalapozatlan és ezért súlyosan hitelrontó! A Meteo Klinika gyógyászati programja megkapta a legmagasabb szintű innovációs díj, a Magyar Innovációs Nagydíj Pályázat kiemelt elismerését, aminek parlamenti díjátadóját itt nézheti meg: [link]

Továbbá, Ön a 60 perces műszeres vizsgálat igénybevételéért a hivatalosan közzétett 14.800 forintos ellátási díj helyett a kedvezményes 12.500 Ft díjat fizette. Ezt nehéz „lehúzásnak” minősíteni.

2023. szept. 3. 11:39

- Vitya1982 bejegyzéséhez: A bejegyzést tevő személy valóban kapott kezelést klinikánkon, de egyértelmű, hogy már ennek átadásakor sem figyelt kellően a kezelési utasításokra. Ez egy hosszabb távú (legalább is hónapokig tartó) kezelési mód, ami az Európai Unió és a Magyar Állam 62,7 millió forintos kutatás-fejlesztési támogatásával fejlesztettünk ki, és nagyon fontos az utasítások pontos betartása. Pár nappal későbbi telefonos hívása is megmutatta, hogy rosszul használja a szemüveget, amit ismét elmagyaráztunk (minden cinizmus nélkül, segítő szándékkal). A kommentjében főleg nem a tapasztalatairól beszél, hanem szakértősködő, minden tudásbeli alapot nélkülöző megállapításokat tesz, aminek színvonalát jól jellemzi a „pizért” és „frankó” szavak használata. És egyértelműen látható, hogy mennyire nem sikerült magáévá tennie a javallatokat, amikor egy személyére szólóan kialakított terápia „bérléséről” beszél, ami teljességgel értelmezhetetlen. Sajnáljuk a sikertelenségét, de az alap nélküli hitelrontás, más „gyógymódok” kapcsolt reklámozása károkozó és nem eltűrhető cselekmény!

Kedves érdeklődő, ha Ön frontérzékeny akkor azt javasoljuk, hogy inkább tájékozódjon a [link] weboldalon!

És legyen kritikus, de ez legyen igaz az ilyen rosszindulatú véleményekkel szemben is! Ilyenek miatt ne fossza meg magát a gyógyulás lehetőségétől!

21. j61
2023. márc. 6. 10:34
Nekem segít. Amióta használom az eszközt, - 1 hete kaptam meg- sokkal jobb a közérzetem, nyugodt vagyok. Az érkező frontok hatását eddig drámai tünetekkel éltem át, teljesen tönkre tette a mindennapjaimat.Amint észreveszem, hogy közelednek a tünetek, használom a készüléket és kb a program felénél járva elmúlnak. Ezalatt az egy hét alatt 1x sem kellett fájdalomcsillapítót bevennem, pedig ezelőtt sokszor naponta 2-3 x is muszáj volt.
20. Vitya1982 (válaszként erre: 13. - 021a029148)
2023. febr. 26. 22:15
Szia! Én voltam, végigcsináltam a monitoringot, megvettem a szemüveget sok pizért és a negyedik napon a fényterápiától mellékhatások jelentkeztek (remegés, szédülés, fénybevillanások csukott szemhéjnál a szemben). Mikor felhívtam őket a problémával, azt a cinikus választ kaptam, hogy rosszul használom a készüléket. Ez tipikus példája annak, amikor a nyugati orvoslás meríteni próbál a keleti tanokból (kineziológia) csak éppen fogalma sincs, hogy az adott egyénnél hogyan hat, mert a valódi egyéni terápia beállítása a személy alaposabb megfigyelését és a leginkább megfelelő zenei impulzusok és fényeffektek kiválasztását jelentené, nem pedig sablonok alkalmazását. Ja és, ha annyira frankó lenne lehetne bérelni, nem pedig megvetetni a készüléket, majd ha nem használ sorsára hagyni a beteget. Nekem csalódás volt. Hidd el többet érsz a neked megfelelő relaxációs zene youtube-on való kiválasztásával és egy napfénylámpával, valamint gyógymasszőr esetleg akupunktúra alkalmazásával hosszú távon. Sok sikert. Üdv. Viktor
2023. febr. 13. 14:56

Sziasztok!

Voltam náluk,megjöttem,hókusz-pókusz az egész . Senkinek nem ajánlom ,hacsak nincs felesleges ideje,meg persze pénze!

Lehúzás az egész....0

18. 8694e61dc6 (válaszként erre: 1. - 021a029148)
2021. jan. 26. 15:16
Ha a kérdés még aktuális:_) Jó hely
17. 8694e61dc6 (válaszként erre: 10. - 021a029148)
2021. jan. 26. 15:14
Erre írtam volna, hogy semmit sem ér meg kidobott pénz, nem a meteo klinikára. Elbénáztam. Új vagyok itt.
16. 8694e61dc6 (válaszként erre: 10. - 021a029148)
2021. jan. 26. 15:11
kidobott pénz.
15. 8694e61dc6 (válaszként erre: 13. - 021a029148)
2021. jan. 26. 15:09

Voltam. Alapos kivizsgálás után csinálják meg a csoda

szemüveget. Tegnap kezdtem el használni, majd írok ha lesz eredménye.

14. 8694e61dc6 (válaszként erre: 10. - 021a029148)
2021. jan. 26. 15:08
Semmit nem ér.... sajnos.
2009. júl. 14. 11:32

Visszatérve a Meteoklinikára, volt már valaki ott? Mit csinálnak az emberrel, milyen vizsgálatokból tudják kideríteni, hogy a front okozza ezeket a tüneteket?

Tapasztalatok?

2009. júl. 14. 11:22

Vérnyomásom jó. Többször megmértem az utóbbi időben, mikor ilyen állapotban voltam, és semmi baj nem volt vele.

El kéne mennem dokihoz, csak előre félek, hogy azzal jön, hogy biztos a front...

11. m.gery (válaszként erre: 9. - 021a029148)
2009. júl. 14. 11:14
Vérnyomásoddal minden rendben? Lehet meg kéne látogatnod a körzeti dokidat, mert ha a migréntől ezt el tudod választani, akkor ez más lehet.
2009. júl. 14. 11:10
És az a bizonyos B... front elleni cseppje?
2009. júl. 14. 10:58
Már most is kezdődik ez a zsugorodás az agyamban...
2009. júl. 14. 10:40

Nekem a környezetemben nem is sokan tudják, pl. a munkahelyemen nem is veszik észre, amikor rohamom van, annyira szerencsésen lehet kezelni.

De amikor ez az újfajta jön, akkor szinte hazamenni is alig bírok.

7. d58b988bee (válaszként erre: 5. - M.gery)
2009. júl. 14. 10:23
Nekem is megkeseríti az életemet, ezt sokan el se hiszik, akiknek sose fáj a fejük mennyire rossz.
2009. júl. 14. 10:22

Sajnos én is migrénes vagyok, már 10 éve, de eddig elég jól tudtam kezelni a migrént, mert volt előjele. Akkor bevettem Algopyrint és az hamar rendbe tett.

De ez egy teljesen új probléma, és nem használ rá a gyógyszer.

2009. júl. 14. 10:17

Én is migrénnel szoktam időnként küzdeni. Most hétvégén is mindkét nap kidöltött. Nem tudok rá gyógyszert,ami segítene ilyenkor.

Erről a klinikáról nem hallottam még. Mit tudnak ott csinálni?

4. d58b988bee (válaszként erre: 3. - 021a029148)
2009. júl. 14. 10:15

Én migrénes vagyok, de ez az idő engem is kicsinál nekem is nagyon sokat fáj a fejem főleg, ha szeles az idő vagy jön a hideg vagy melegszik, de ez naponta változik(az időjárás) az elmúlt időszakban.


Szemed, vérnyomásod rendben van?

2009. júl. 14. 10:11
Szinte minden nap délutánra rosszul érzem magam. Fáj a fejem, (homlokomban egy vízszintes sávban erős nyomás), szédelgés. Már ott tartok, hogy ha hazamegyek munkából, le kell dőlnöm egy fél-egy órára.
2009. júl. 14. 10:08
Engem is érdekelne, mi a panaszod, amúgy?
2009. júl. 14. 10:07
Van valakinek tapasztala a Meteoklinikával, ahol a frontérzékenységet lehet kivizsgáltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook