Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ételérzékenységet gyerekeknél hogyan lehet kivizsgáltatni? Intoleranciateszt vagy más? fórum

Ételérzékenységet gyerekeknél hogyan lehet kivizsgáltatni? Intoleranciateszt vagy más? (beszélgetős fórum)


2021. jan. 11. 14:25
Hisztamin intolerancia valószínüleg. A paradicsom, citrusfélék nagyon hisztaminosak. Valakinek hasa megy, valakine bőrkiütése lesz. Lehet még fejfájás, s egyéb más kórság is. A hisztaminnak nézz utána.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Juditka23)
2021. jan. 11. 11:17
Te sem írsz érthetően.
2021. jan. 11. 06:41
Akkor légy szíves pontosítsd a kérdést. Mivel én is több élelmiszerre vagyok érzékeny nekem is megcsinálták ezt a vizsgálatot. Nekem sok jót adott, a kiszűrt élelmiszerek elhagyása megszüntette a panaszaimat. Sajnos nem tb támogatott de sok éves panaszok szűntek meg ezért megérte. Az összes korábbi vizsgálat nem ért semmit.Amiről tudom, hogy allergén azt akkor sem fogyasztom ha nincs vizsgálattal megerősítve.
2021. jan. 11. 06:20
Ugy latszik, te nem ertetted meg a lenyeget a kerdesnek
2021. jan. 10. 21:41
2021. jan. 10. 20:21

Sziasztok


Kisfiam paradicsom es citrus feleket nem ehet, nem allergias rajuk de vakarozik tole kiuteses nem esszuk mar fel eve, de szeretnem megtudni, hogy van e esetleg tobb etel erzekenysege. Verkep/borteszt nem mutatta ki a paradicsom citromot sem szoval az nem jo.

Egyedul intolerencia tesztrol hallottam bar elegge ketelkedek benne, hogy kitudna pontosan mutatni.. nem is hallottam eddig még jot rola.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook