Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most mit kezdek magammal és ezzel a helyzettel? fórum

Most mit kezdek magammal és ezzel a helyzettel? (beszélgetős fórum)


10. Amaunet (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. jan. 22. 12:09

Ha ennyire közel állnak egymáshoz, hogy szinte testvérek, akkor nem fogja elveszíteni - szerintem.

De ha nem mondja ki, akkor a pasi sosem fog tudni róla. Mi van, ha a pasiban is ilyen érzelmek és bizonytalanság van?

9. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2023. jan. 21. 21:15

Mert fél, hogy elbukik egy barátot!

Én is féltem!

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 14:45
És miért nem neki mondod el, hogy megváltoztak az érzéseid?
7. vigyefene1 (válaszként erre: 6. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 21. 09:45

Naaaagyon szívesen.

Azért vigyázni kell, mert statisztikailag bizonyított, h a válások 100%-a házasággal kezdődik.

6. 3272f5ad6f (válaszként erre: 5. - Vigyefene1)
2023. jan. 21. 09:36
Köszi. 😄
2023. jan. 21. 09:08

Jó tanács nőknek.

Ha választhatsz, válassz egy fiatal férfit. Egyre megy, az idősebb sem érettebb.

4. vigyefene1 (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. jan. 21. 08:46

Jól tetted, vajon ki máshoz mennél. Hmmmm.....esetleg barátaidhoz.

Mi jobb mint egy barát? hmmmmmm...kettő.

2023. jan. 21. 08:39
Én hozzá is mentem a legjobb barátomhoz! 🥰
2. vigyefene1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 23:55

Az élet egy folyamatos változás, régen úgy volt, most pedig így van. Engedelmeskedj az érzelmeidnek, aztán majd lesz ahogy lesz, érezd jól magad. Nem ment el az eszed, amikor szerelmesek vagyunk, akkor így a normális.

Van akinek az esze nyaralni megy, az enyém pl. telelni szokott.

2023. jan. 20. 23:40
Van egy srác akivel gyerek korunk óta ismerjük egymást. Olyanok vagyunk mint a testvérek. Soha nem is gondoltam rá másképp. Pár éve külföldre költözött, de fél évente haza járt. Aztán jött a covid, azóta először van itthon. Pont úgy alakult hogy épp mind a ketten szinglik vagyunk. Én pedig újra és újra, azon kapom magam, hogy róla fantáziálok. Egyszerűen nem értem, most hirtelen miért vonzódom egy olyan emberhez aki világ életemben olyan volt nekem mint ha a testvérem lenne? Kezdem úgy érezni lassan hogy az eszem el ment nyaralni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook