Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek kézi porszívója? fórum

Van valakinek kézi porszívója? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 4. 16:36
Van. Philips, és imádom. Nincs olyan szívóereje, mint a hagyományosnak, de ha rendszeresen takarítasz, ez nem lehet gond, meg néha áttakarítasz a hagyományossal.
2011. szept. 4. 09:14
Sziasztok! Én aztán már tapasztalt vagyok...a 3.electrolux ergorapidot vettem meg a napokban! Az első(arany színű) már 2,5 éves volt, imádtam, de a kezdetektől nem bírt ki 5 percnél többet, ezért besokaltam bevittem a gyártóhoz és ennyi idő után, mivel akkumulátort nem lehetett hozzá venni(valószínűleg rossz konstrukció volt)kaptam egy csereutalványt.Az adott áruház 1 hét alatt nem tudta beszerezni az új versiót, ezért visszakaptam a 30.000,- forintot!Csütörtökön pedig meg tudtam venni egy nagy áruházban magamnak antik ezüst, a keresztanyának a special gyöngyház-aranyat! Imádjuk a világ legjobb terméke. Tökéletes vastag szőnyeghez is napi takarításhoz is akár!
2009. júl. 21. 18:39
Én nemrég vettem egy Hauser-t, mert útálom húzogatni a prszívót, meg a vezetéket, de sajnos nics akkora teljesítménye mint a "rendes" hagyományos porszívónak! Igazából olyan mintha egy elektromos kefe lenne, de valóban kivehető morzsa-porszívó része van! Ha nem töltöm fel teljesen, nem ér semmit:(
6. 15f77e95d6 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2009. júl. 21. 18:29

:)

Igazad van,a hagyományos is kézi,de ennek ez a neve.

2009. júl. 21. 18:29
Kézi=amit tologatsz,kb 1m magas,hosszúkás.
2009. júl. 21. 18:27

Kinéztem egy Elektrolux,vezeték nélküli porszívót./Ergorapido,ZB2811/

Szerintetek kényelmesebb,mint a hagyományos porszívó?

Az is érdekelne,hogy milyen a teljesítménye,elég erős-e.Levehető a morzsaporszívója,azt hallottam,az a része nem túl erős.

2009. júl. 21. 18:27
auto/konyhai porszivora gondolsz?
2009. júl. 21. 18:25
Kézi? Milyen van még?
2009. júl. 21. 18:24
Van valakinek kézi porszívója?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook