Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek Lux D820M Fingerprint porszívója? Ezt Magyarországon forgalmazzák? fórum

Van valakinek Lux D820M Fingerprint porszívója? Ezt Magyarországon forgalmazzák? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 23. 16:22

Megérkezett a porszívóm, és ma megnézte egy Lux-képviselő, azt mondta, tökéletes újszerű állapotban van, csúcskategóriás gépük, hiper-szuper:)))) Nagyon örülök! Végül nem az M-est vettem, hanem egy Royal 820-ast, ez levegőszűrős is:)Megvettem egy-két hozzávalót is, így van hozzá már mindenem, ami kell nekem.

Köszönöm szépen!

2012. márc. 20. 18:34
Szerintem nem, mert nem kaptam hozzá való okosságokat. De ha valami érdekel, írj nyugodtan privit és megkérdezem a barátnőmet :)
5. Szilvita (válaszként erre: 4. - Kimora)
2012. márc. 20. 18:28
Köszi. Akkor az M-et nem lehet levegőszűrőként használni?
4. Kimora (válaszként erre: 3. - Szilvita)
2012. márc. 20. 18:06

Ezt pl levegőszűrőként is használhatom.Ugyanaz lényegében alkatrészeiben és kiegészítőiben is.Az M-es két éves volt és mivel barátnőm ezzel foglalkozik volt egy jó ajánlata anno és cseréltem :) Mivel én naponta 10-20 alkalommal is használom itthon :)

Nincs gond a használttal de mostanában nagyon sok gond volt, mivel amiket netről vásárolsz sokszor a motort kicserélik gagyira és bár küllemjegyeiben ugyanaz, erősségében nem, és ha nem ismered ezt a fajtát akkor lehet fel sem tűnik :(

Jobban járnál ha beszélnél egy Lux képviselővel és náluk is szokott használt lenni :)

3. Szilvita (válaszként erre: 2. - Kimora)
2012. márc. 20. 17:55
Köszönöm szépen. Miért cserélted le az M-et? Hány éves volt? Használtan szeretnék venni egyet, és nem tudok dönteni, melyiket...
2012. márc. 20. 17:45

Szia


Nekem D820B van most, előtte M volt, és Magyarországi területi képviselőtől vettem.

2012. márc. 20. 17:42
Van valakinek Lux D820M Fingerprint porszívója? Ezt Magyarországon forgalmazzák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook