Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek Espiro Vector 4 Air 2012 3 in1 babakocsija? Kérlek segíts! fórum

Van valakinek Espiro Vector 4 Air 2012 3 in1 babakocsija? Kérlek segíts! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 7. 13:39

Kedves fórumindító!

Én ilyen babakocsit vettem, s igenis jó, hogy könnyen kormányozható, tolható, s NEM instabil.

Jártunk már vele erdőben, hegyvidéken, köves sziklás terepen, s lehetett tolni.

Hátránya 4 felfújható kerék, ha útközben sok akácfa van, az akkor gond, könnyen átszúrják a tüskék. Mi 1x jártunk így Anyukáméknál, azóta vigyázunk rá.

Mózes: Nagyon jól bele lehet bugyolálni a babát, van hozzá szúnyogháló, lábzsák, a fejrésze emelhető. Szerencsére mi nem használtuk, mert nem voltunk bukósak. 0-6 hónapig ajánlották, a 7,5 hónapos lányom még elfért benne, s nem számít kis babának.

Autósülés: 2 adapterrel csatlakoztatható a vázra, én nagyon szerettem, mert kocsiból ki, vázra rá, s elég, ha csak ez van a kocsin. Ehhez is van lábzsák, illetve árnyékoló. Ha nem túl nagy az eső, akkor ez elég is.

Sportrész: nem tudom mit értenek a többiek azon, hogy kicsi a napernyő, ha fekszik a gyerek, akkor kb. középig lehet felhúzni, ha pedig ül, akkor 3/4 részben be lehet takarni, vagy úgy lehúzni, hogy ne süssön a kis szemébe. Van hozzá lábzsák.

A 2011 modellhez képest nagyobb a bevásárlóhálója is.

A súlyáról: 1 emeleten lakunk, 37 lépcsőfok, szülés után 3 héttel már fel tudtam hozni, ez Nekünk fontos szempont volt. A másik, ha utaznod kell a babával, akkor ezt a babakocsit fel lehet emelni vonatra (megtettem, egyetlen egy férfi sem segített), buszra, villamosra. Nálunk ez is fontos szempont volt, hogy tudjak közlekedni a gyerekekkel.

Babakocsink váza már tört el Nekünk is, de akkor olyan erőhatásnak volt kitéve. A villamosvezető ráfékezett, egy ember meg átesett rajtunk, a tolókar meg megadta magát.

Nekünk előtte "dögnehéz" Pierre Cardinunk volt. Ahhoz képest ez a babakocsi mennyország.

A választásnál még a következő szempontot kell figyelembe venni: mekkora a kocsi csomagtartója, mert kerekekkel a Suzuki Swiftbe nem fér bele.


Még egy fontos szempont: a szűk ajtóknál egy pattintással ki lehet venni az egyik hátsó kereket, s rögtön be lehet rajta tolni. Ez sajnos nagyon sok helyen előfordul.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel, akár privátban is, igyekszem válaszolni.

Mi ezt használjuk, szeretjük.

A páromnak még az állítható tolókar magasság tetszik, mert így Ő is kényelmesen tudja tolni a gyerkőcöt.

Eddig 3 féle babakocsit próbáltam, ez a 4., de többet már nem akarok, mert ez tényleg bevált.

6. Bcicus (válaszként erre: 5. - Bowie)
2013. máj. 6. 07:19
Nem instabilnak tűnik, hanem az, kipróbáltam és ráadásul erről panaszkodott olyan is aki megvette, így inkább lecserélte. Mozognak rajta rettenetesen a ráilleszthető feltétek és olyat is hallottam akinek eltört a váz.
5. bowie (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2013. máj. 6. 05:42
Csak gyengének tűnik! De nem az! Épp ez a lényege, a könnyű váz. Szóval tényleg nem instabil, csak annak tűnik. Láttam a sportrészében már ugrálni is babát.:D
2013. máj. 6. 00:06
Én megnéztem mikor venni akartam kocsit, de baromi instabil az egész, gyenge a váza, én nem venném meg.
2013. máj. 5. 20:27

Szia!

Nekünk igaz gtx van, de én nagyon szeretem. Ha érdekel avval kapcsolatban tudok infókat mondnai.

2013. máj. 5. 18:14

Szia!

A 2012est tudom mondani, de nem különbözik már évek óta, csak a kerékméretben, vagy a kerék anyagában, szóval most sem hiszem, hogy sok változás lenne.


A fekvőfelület a mózesnél nem állítható. Belül 74 cm. Nem értem mit értessz a ringathatóságon, ha azt amit én, akkor nem.

A sportrész nem megy le vízszintig,nem dől külön a háttámla, sem a lábrész. A lábtartó, ha jól emlékszem 3 fokozatban állítható. Esővédő, táska volt hozzá, adaptert boltonként adhatnak hozzá ajándékba. Érdemes kialkudni, hogy adjanak.

Nem tudom hány centi a sportrész.

És igen, kicsi a naptető.

Végül nem ezt választottam, bár nagyon bele voltam szerelmesedve, csak sajna a hátsó nagy kerekei felfújhatóak, és nálunk a terep miatt az hamar kidurranhatott volna..így a hozzá hasonló ABC design kocsit vettünk, tömör gumikkal.

Egyébként van espiro-s fórum, ott inkább a espiro vector lite-t ajánlották nekem anno, és nem a 4 airt. Asszem épp a gumik miatt.

2013. máj. 5. 10:58

Ilyen babakocsit szeretnék,de a mi városunkban csak rendelésre van,nem tudom megnézni.Lenne pár kérdésem:

Mózes:-Állítható-e a fekvőfelülete?

-Ringatható-e?

-Fekvőfelület belül hány cm?

Sport:-Háttámla hány fokozatban dönthető?

-Vízszintesen dönthető-e?

-A háttámla külön dől az ülés részétől?

-Lábtartó hány fokozatban állítható?

-fekvőfelület a lábtartóval együtt hány cm?

Milyen tartozék van hozzá? (adapter,esővédő,szúnyogháló,napernyő)

Minden része 2 írányból felhelyezhető a vázra?

A naptetőre azt írták kicsi. Így van?

Melyik részt meddig használtátok?

Mi a különbség a 2011 és 2012-es modell között?

Ha valaki tud kérlek segítsen! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook