Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van szeretőd? Avagy hárman egy kapcsolatban. fórum

Van szeretőd? Avagy hárman egy kapcsolatban. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. márc. 17. 20:01
a statisztikák viszont sajna azt mutatják, hogy sokan csalják meg a párjukat :(
2009. márc. 17. 16:38
ANNÁL A NŐNÉL BAJ VAN,AKINEK SZERETŐRE VAN SZÜKSÉG.HA EGY MÁSIK PASITÓL VÁR KEDVESSÉGET,TELEFONHÍVÁST,SMS-EKET,ÉS PERSZE SZERELMES KÉPESLAPOKAT IS.ÉS MÉG AZ EBÉDJÉT IS FIZETTETI,CSAK ÚGY,MERT JÓL ESIK NEKI.ÉS MÉG VAN A KÉPÉN BŐR AZT MONDANI,HOGY MINDKETTŐJÜKNEK JÓLESETT A MÁSIK KEDVESSÉGE.OTTHON NEKEM IS JÓLESETT VOLNA.A NYAKÁT TEKERNÉM MINDKETTŐNEK,HA NEM ANNYIT KAPNÉK ÉRTÜK,MINT EGY NORMÁLISÉRT.EBBEN A TÉMÁBAN NINCS SEMMIFÉLE KOMPROMISSZUM SZÁMOMRA.SŐT MEGBOCSÁJTÁS SEM.ÉN NEM TUDOM ELKÉPZELNI,HOGY SZERETŐT TARTSAK,HISZEN ŐT SZERETEM,NEM IS TUDNÉK MÁST SZERETNI.
8. diegóóó (válaszként erre: 7. - 15a86c078b)
2009. márc. 17. 16:37
pont ezt ítélem el férfiban és nőben is.Ha már máshol keresi a boldogságot akkor ne maradjon a férjével/feleségével kényelmességből,mert esetleg az asszony kiszolgálja,főz,mos,takarít vagy mert a férj eltartja.
7. 15a86c078b (válaszként erre: 6. - Diegóóó)
2009. márc. 17. 16:35

lehet jó okok van rá, mert aki 10 éve él együtt mással nem fogja könnyen elhagyni viszont kalandra vágyik...

félreértés ne essék, nekem sincs szeretőm. :)

6. diegóóó (válaszként erre: 4. - 15a86c078b)
2009. márc. 17. 16:32
Szerintem a nőkre is jellemző csak ők jobban titkolják.Én kapásból ismerek a környezetemben 2 nőt is aki csalja a férjét.Én nagyon elítélem.
5. diegóóó (válaszként erre: 3. - 9cb8f8c741)
2009. márc. 17. 16:31
Pont így érzek én is a Párom iránt.:)
2009. márc. 17. 16:30
Érdekes, hogy a szerető dolog inkább a férfiakra jellemző és nem a nőkre. Persze ők vadászó típusok,tisztelet a kivételnek.
2009. márc. 17. 16:28
Egyetértek diegóóó-val... Mire jó a sumákolás, szeretőtartás, kicsinyesség, hazudozás egy kapcsolatban? :S Leszámítva a nyitott kapcsolatokat vagy a poligám embereket, szerintem nem kell szeretőtartás. Úgyis mindenki csak saját magát csapja be, a másikat nem. Én a mostani kapcsolatomban nemhogy nem érzek szerető iránt vágyat, de egyenesen undorodok minden más pasitól, mert ha közelebbről megismerek egyet, akaratomon kívül csak az ugrik be, hogy mennyivel jobb pasi az én párom... és hogy őt úgyse lehet überelni sem szexuálisan, sem lelkiekben.
2009. márc. 17. 16:25
Nekem nincs szeretőm és soha nem is volt és nem is lesz.Ha már nincsenek érzelmeim akkor kiszállok a kapcsolatból mielőtt újba kezdenék.Ezt várom el a páromtól is!
2009. márc. 17. 16:23

A kérdés egyszerű van-e szeretőd? Ha igen miért? Ha nem, akkor el tudod e képzelni, hogy legyen?

Mit szólnál, ha a kedvesed szeretőd tartana úgy, hogy te tudsz róla? Meddig kompromisszum a kompromisszum?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook