Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van szeretőd? Avagy hárman egy kapcsolatban. fórum

Van szeretőd? Avagy hárman egy kapcsolatban. (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. o.andi
2015. szept. 16. 22:34
volt már rá példa...
69. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 65. - Jazzpop)
2009. nov. 13. 07:24

nehéz helyzet. Én a helyedben azért elgondolkodnék, hogy megéri-e ekkora áldozatot hoznom, ha elveszíthetem a másik-általam szeretett embert..

+ egy felnőtt ember tudja eltartani magát és ne máson élősködjön..

2009. nov. 13. 05:48
Van,pedig már vége kellene,hogy legyen,de nem magy!!
2009. nov. 12. 22:41
Van ám....
2009. szept. 27. 04:13
Úgy is fogalmazhatnék:mi van ha nem tudod KIRAKNI a másik szűrét?Biztosan voltak más NŐK is ilyen helyzetben,csak még nem találkoztam velük,hogy elmondják,ők hogyan vészelték át...
65. jazzpop (válaszként erre: 63. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 27. 04:08
Sziasztok,bocs,hogy beleszólok,de pl. én év elején szóltam a páromnak,hogy érzek valamit egy másik iránt,és menjen el(nyilván van előzménye,oka ennek is),de mivel jelenleg nem áll úgy anyagilag,hogy elköltözzön,hát szakítsam meg a kapcsolatot a másikkal és kuss.Majd ha jobb lesz a helyzet,elmegy,de addig...Neki kell mennie,nálam lakik,én meg nem tudom kirakni,nem merem vállalni a balhét,meg-ami azt illeti-nincs is hozzá szívem.Ez van,a másikkal várunk!Ilyenkor mit tehet a (szerelmes) ember???
64. juditka1982 (válaszként erre: 63. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 10. 20:50
Talán csak annyi rá a válasz, hogy ezt már én is megkaptam tőle. Nem visszavágó csak így a lelkim engedékenyebb. Ez kb. 5 éve történt, ma már nem érdekel. Ha valaki elítél emiatt, hát rajta. Én most BOLDOG vagyok és ez a lényeg!!!
2009. szept. 10. 14:56

Lehet hogy keményen vélekedek!

Csak nem értem, hogy lehet az, hogy ha valaki együtt van a párjával, akkor kell egy másik is. Mert az tiltott gyümölcs?

És a párjuk előtt senki nem meri bevállalni, mert akkor dőlne az egész teória, hogy milyen izgalmas! Mert akkor ugye szakítás, veszekedés, miegymás, és akkor már nem lenne annyira izgi!

Nem azt mondom, hogy ha valaki összejön valakivel akkor örökké együtt kell maradniuk! Nem, ha nem működik lépni kell!!

De hogy játszani az érzéseivel!

Most őszintén nem tudom milyen a kapcsolatotok, de te simán ki tudod mondani a párodnak, hogy szeretlek, miközben mással vagy?

Neked hogy esne, ha kiderülne, hogy a párod megcsal? Hogy tudnád, hogy egy másik nővel csókolózik, és azt teszi vele, amit mondjuk este veled?

szerintem szar lenne!


Tényleg nem ítélkezem, nem arról van szó, csak nem tudom megérteni, hogy miért kell ezt csinálni!!

62. reni79
2009. szept. 10. 14:24
Nincs és nem is lesz.
61. juditka1982 (válaszként erre: 60. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 10. 14:22
Nagyon keményen vélekedsz!
2009. szept. 10. 12:43

Ha én szeretek valakit akkor nem csalom meg!

Ha megromlik valami, vagy nem jó vele a szex vagy kevés, akkor van bennem annyi gerinc, hogy elmondom, hogy ez van, inkább legyen vége!

De hogy szeretőt tartsak?? Ki van zárva!!!

Azért lenni valakivel, mert az tök kényelmes, annak nincs értelme! aztán meg mással kefélni! Mert hogy az nem szerelmeskedés az szerintem tuti!!


Másrészt a legnagyobb szemétnek tartanám magam, ha megcsalnám a párom és még emellett vele is lefeküdnék!!


Az a gáz, hogy ha a szerető szét zúz egy családot!!!

Inkább hagyjuk mit gondolok róluk! Nem szoktam ítélkezni, de nagyon nem csípem azokat akik megcsalják a párjukat, miközben a legtermészetesebb dolognak tartják!!

Ennyi az én véleményem!

2009. szept. 9. 22:56

Nincs!

Egyenlőre még nem tartok rá igényt.

2009. szept. 9. 21:53
Hát elég nagy szégyen ez az egész+!!!
2009. szept. 6. 22:10

Igen van szeretőm és nagyon imádom!

Nem akarok rábeszélni senkit, de a tiltott gyümölcs tényleg mindennél édesebb!

Én nem bánom, ami velem megtörtént!

56. 78826dc958 (válaszként erre: 11. - Napalm)
2009. máj. 2. 07:33

Igazad van!Soha nem tudhatod mi lesz évek múlva!

Nekem nincs szeretőm mert nincs rá szükségem!Szerencsére!

De nagyon sok kapcsolat elhidegült és akkor keresni kezdik azt amit otthon nem kapnak meg.

Ezt mindenkinek magának kell éreznie!

55. meggy (válaszként erre: 37. - B13dcb7c4b)
2009. máj. 1. 23:08
neked sosem lesz.. ahhoz túl gyáva vagy!!
2009. ápr. 28. 14:08

Sajnos nincs, nem is volt, azt hiszem már nem is lesz(?). Nem próbáltam soha, milyen is lehet, pedig alkalom régebben akadt, csak nem éltem vele.

Most ha lenne is, úgysem jutna rá időm. :-)

2009. ápr. 10. 20:46
Nincs, nem is lesz soha!
2009. ápr. 10. 19:34
Kell a szerető, kell az izgalom. A tiltott gyümölcs..olyan édes!
2009. ápr. 10. 06:33
Sziasztok!Míg nem lettem anya nekem is volt szeretői kapcsolatom,olyan volt mint a nyitott házasság.4 év után mondtam ki hogy legyen vége mert házas emberként is összejárnánk.Annyira vágytunk egymásra,nehéz volt nélküle.
2009. ápr. 9. 21:59
nincs...
2009. ápr. 9. 21:53

Kezdem azt hinni ,hogy a kapcsolatok nagy része hármasban ,vagy négyesben zajlik,ennyi fórum egy témában ???

Talán csak a fogyókúrás fórumok körözik le:DDDD

48. o.andi
2009. ápr. 9. 21:50

Volt már olyan...elöfordult velem.

Nem is egyszer...szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló:-)

47. tasara
2009. ápr. 9. 21:11

Nekem van egy kedves ismerősöm, akinek van a férje mellett egy másik férfi is az életében.

Szeretik egymást.A férje otthon teljesen passzív.

Nem vagyok a hűtlenség híve, de nem ítélem el őket. A test is követeli a magáét nemcsak a lélek.

2009. ápr. 9. 21:10
én is voltam már 3. viszont megcsalva még nem voltam. akkor 19 évesen úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok egy nálam 13 évvel idősebb úriemberbe. Öltönyös, jóvágású, igazi sármőr volt, egyszer hazavitt a munkahelyemről ahol ő egy kis "részleg" főnöke volt, egyből azt gondoltam tetszhetek neki. Majd megszereztem a telszámát, és írtam neki, hogy mikor látom legközelebb. Ő azt válaszolta: mikor szeretnél. A "randevún" bevallotta, hogy házas, és kislánya van, ha nekem jó így hogy néha-néha talizunk és jól érezzük egymást, akkor folytathatjuk. Egy világ omlott össze bennem, mégis belementem, és ez kb 3 hónapig tartott...addig míg meg nem ismertem a mostani páromat ugyanígy munkahelyen. Ennek már 5 éve. Nem tudom, az ő házasságukban mi lehetett a probléma, sosem kérdeztem, igazából éreztem a "srácon" hogy menekül és szívesen van velem, mint szülés után levő feleségével. Egyszer azt mondta, hogy fél velem sokat lenni, és ha belém szeret nem tudja mi lesz. Aztán kezdtek elmaradozni a találkák, én se foglalkoztam már sokat vele, és jött az új kapcsim, majd egyszer üzent, hogy: Bocsi hogy nem jelentkezem, de sok volt a dolgom. Erre nem írtam vissza. És itt örökre abbamaradt ez a 3 hónap felejthetetlen románc.
2009. ápr. 9. 20:51
Nincs. De ha úgy adódna, miért ne? Egyszer élünk!
44. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 43. - Papagáj)
2009. ápr. 9. 09:08

Szia!!

Ment a privi!!!

2009. ápr. 9. 08:36

Erika!

Neked milért van szeretőd? Vagy , ha nem tudtok elszakadni egymástól, miért van a párod?

Ez nagyon érdekelne.

afro

2009. ápr. 9. 06:23
Nekem is van szeretőm,már 4 éve!!Nem kell elítélni,és rosszakat írni sem,hiszen csak a kérdésre válaszolok!Sokszor szerettem volna már véget vetni a kapcsolatnak,de 1-2 napnál tovább nem bírtam/bírtuk!!Vagy én,vagy ő keresett,és ott folytattuk,ahol abbahagytuk!Most is éppen egy ilyen 2 napos "szünetben" vagyunk,de már tegnap délután beszéltünk telefonon,és úgy néz ki,hogy ma találkozunk is!Tényleg véget kellene már vetni,de nem megy!!!!!:-((
2009. ápr. 9. 00:39

Meg lehet engem kövezni, de én nyíltan vállalom, (persze csak elöttetek), hogy nekem igenis van szeretőm. Nem bánom, és jól érzem magam vele. A páromat nem hagyom el miatta, nem vagyok szerelmes, bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy semmit sem érzek iránta, de ezt letisztáztuk. A páromat szeretem, vele tervezem a jövőmet hosszútávon, de neki a libidója erőteljesen alulmúlja az enyémet. 4 éve vagyunk egy pár, 2 havonta van 1 szex, nekem ez kevés. Azért nem hagyon el, mert minden másban passzolunk. El lehet ítélni, meg lehet ítélni, lehet rajta csámcsogni, sőt felháborodott üzeneteket írni, én mégis így érzem magam jól, és nincs lelkiismeretfurdallásom. Egyszerűen kielégítem a vágyaimat, és közben nem piszkálom a páromat, hogy "már megint fáj a fejed?"

28 éves nő vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook