Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan, aki egész terhessége alatt hányt? fórum

Van olyan, aki egész terhessége alatt hányt? (beszélgetős fórum)


1 2
30. Szamó (válaszként erre: 29. - Pocok:))
2009. febr. 1. 18:26

Ígyvan....


Remélem hamar jobban leszel és minden rendben lesz!!!!

Szorítok neked!!!!nektek.....


Ha az vígasztal: nekem is azt mondta a doki, hogy a baba mindent elvesz, ami neki kell, csak Te gyengülsz le, ő jól van! Később, ha már nem hánysz, akkor visszaerősödsz Te is....

29. Pocok:) (válaszként erre: 26. - 318512f90e)
2009. febr. 1. 18:23

Na ez nem igaz szerintem sem...mi nagyon nagyon akartuk ill akarjuk a babát...

Sok hülyeség.....

28. Szamó (válaszként erre: 26. - 318512f90e)
2009. febr. 1. 18:23

Szerintem nekik kéne pszicológus!

Inkább én sem írom le, hogy mit gondolok!


A cisztám még csak 8mm, szerencsére 6 cm.ig nem nyúlnak hozzá, csak figyelni kell.

27. Szamó (válaszként erre: 23. - Pocok:))
2009. febr. 1. 18:21

Örülök, hogy tetszenek!!!!

Szólj, ha bármi kell, nagyon szívesen csinálom!!!!

26. 318512f90e (válaszként erre: 24. - Szamó)
2009. febr. 1. 18:21

ezt a dumát már én is hallottam a tv-be egy védőnőtől, meg 1x egy nődoki is mondta a reggeli műsorba, hogy az hány, aki nem is igazán akarja a babát....

ehhez nem tudok olyat hozzászólni, amit ide le lehetne írni....:S


és a hasnyálmirigyedből kiveszik a cisztát? egyáltalán tudják a hasnyálmirigyet műteni?

25. Szamó (válaszként erre: 23. - Pocok:))
2009. febr. 1. 18:21

Nem volt fogadott orvosom.....

Az ózdi főorvos küldött személyes Dr. Berkő Péter tanár úrhoz. De a végén a terhespatológia összes dokija összeült, de nem tudtak kitalálni semmi okosat. De beszéltem Dr. Takács Tiborral, Dr. Dienes Józseffel, Dr. Sándor Zsolttal....... mindenkivel!

Belgyógy: Dr. Kékesi Katalin, Dr. Kovács Erzsébet, Dr. Kozma Tamás Miklós, Dr. Vácsi Zsuzsanna

Gasztro: Dr. Karádi László



....és még sokan mások....

24. Szamó (válaszként erre: 21. - 318512f90e)
2009. febr. 1. 18:16

Sajnos nem.....

A májfunkciók 3 hónap alatt helyreálltak. (dokim 1 évet adott rá....)

Gyógyszert már nem szedek.

Voltam újra hepatitis szűrésen, annak még nincs meg az eredménye.

Sajna a hasi UH kimutatta, hogy van egy ciszta a hasnyálmirigyemen, de ez inkább a következmény és nem a kiváltó ok. A sok hányástól van, meg attól, hogy nem működött rendesen a májam, nem ürült az epe.....vagy valami ilyesmi.....


Keresgélek olyan orvost, aki mond valami okosat!

A nődokim nemrég kijelentete, hgy inkább pszihológus kell nekem, mert nem akartam a babát..... Nem állok vele többet szóba.....

23. Pocok:) (válaszként erre: 19. - Szamó)
2009. febr. 1. 18:13

Közben meglestem a hobbidat...irtó szépek.

Lehet még én is rendelni fogok tőled..ha már ilyen nem messze lakunk egymástól:)))

És kihez jártál a megyeiben??Ha szabad megkérdezni?

2009. febr. 1. 18:11

Az az érdekes hogy az elején csak émelyegtem és igazából a 13-14 héttől kezdődött minden hányásom.

A gyomorégésem a salvus viztől úgy néz ki alakul,biztam benne hogy a sok sav okozza a hányást.

De hiába lett jobb a sav dolog a hányás maradt...

21. 318512f90e (válaszként erre: 19. - Szamó)
2009. febr. 1. 18:10

jujjj!!!! nagyon sajnálom!!!!! ez szörnyű!!!!

és még mindig nem tudják, hogy mitől lehetett? májad azóta hogy van?

20. Pocok:) (válaszként erre: 19. - Szamó)
2009. febr. 1. 18:07
Háát ez szörnyűű...nagyon sajnálom:(((
19. Szamó
2009. febr. 1. 18:05

Sziasztok!


Csatlakozom :-(((

Első terhességemkor már 6 hetesen kórházban feküdtem, infúzióval, annyira hánytam, minden kijött belőlem.... 16. hétig tartott, onnantól szerencsére nem volt semmi bajom. 16 kg-ot fogytam.


Második terhességem ugyanígy kezdődött. 7 hetesen kórház, infúzió..... Nem múlt.....Egy hónap múlva néztek egy vérképet, borult a májfunkcióm. Másnap átküldtek a megyei kórházba. Ekkor már vért, epét hánytam. Gyomortükrözés, belgyógyászat, gasztroenteorológia, nőgyógyászat, senki nem tudott segíteni. Közben folyamatosan fogytam! Annyira romlottak a májfunkciók, hogy a májam elkezdte lebontani saját magát. Életveszélybe kerültem..... 13 hetes volt Pöttömkém, mikor úgy döntöttünk, hogy nem lehet tovább húzni, lépnünk kell. Ráadásul akkor már nem tudták biztosra, hgy egészséges lesz-e..... Elvették tőlem.....Borzasztó volt!!!! Már másnap kajáltam, nem hánytam többet. 23kg-ot fogytam, már az ágyból sem tudtam felkelni.


Most folynak a vizsgálatok, hogy bele merjünk-e vágni egy újabb terhességbe. Félek, hogy ugyanígy járnék....



Remélem SENKI nem fog így járni!!!!!

Kitartás!

18. 318512f90e (válaszként erre: 11. - Pocok:))
2009. febr. 1. 17:58

most jutott eszembe, hogy egyik ismerősöm aki pár hete szült, ő is hányt, de neki volt annyi esze, hogy próbálgatta az ételeket. azt mesélte nekem, hogy ő nagyon szereti a fehér kenyeret, meg a húst. de ha ezeket ette, akkor mindig hányt. kipróbálta, hogy mi van akkor ha teljes kiőrlés pékárut eszik, és főzeléket (amit igazából annyira nem szeret). kísérletezett, és eredménnyel, mert ha ezeket ette, akkor nem hányt!


én viszont egy dolgot tanultam a hányós terhességemből! sokan nem hiszik és kinevetnek, de komolyan vissza tudom tartani a hányást! én annyit hánytam az utcán, meg szaladtam gyorskajáldák mosdóiba, és annyira szégyelltem magam...na azóta tudom kontrollálni, és csak itthon tudok a saját wc-be.

2009. febr. 1. 17:56

anyám...mindkét terhessége alatt

és mindkettő jó komplikált szülés is volt

16. Mamek
2009. febr. 1. 17:55
Én mindkét terhességem alatt végig hánytam, és émelyegtem.Az első szülés előtt minden kijött belőlem(szerencsére közben már nem kellett).A második császár lett és a gerincérzéstelenítés után még rosszabb volt a hányinger.Csak fokozatosan múlt el.
15. Pocok:) (válaszként erre: 13. - C0c88e77c0)
2009. febr. 1. 17:54
Köszönöm...mindjárt elégedettebb is vagyok a sorsommal....szörnyű lehetett neked...le a kalappal.
14. Pocok:) (válaszként erre: 8. - Koppanya)
2009. febr. 1. 17:53
Nahh akkor még jobban várom a szülést....
2009. febr. 1. 17:52
én igen,végig hánytam,olyannyira,hogy nem is otthon,hanem kórházban kellett lennem,hisz nem "csak" olykor -olykor hánytam ,hanem folyamatosan, és infúzóra voltam kötve 6 hónapon át éjjel-nappal! nemhogy súlyfeleslegem nem volt,hanem csont és bőr lettem,mert rengeteget fogytam,hisz semmi nem maradt meg bennem illetve a babóca "elszívta"azt amire neki szüksége volt! fájtak a fogaim még a hajam szála is ,annyira megviselte a szervezetem a folyamatos hányás,illetve terhesség! szülés előtt valamivel már könnyebb volt, addigra csökkentek ezen tünetek! szülés után viszont teljesen meg is szűntek :) mivel ennyire komoly volt ez az egész, sőt volt olyan,hogy azt mondták ha megtartjuk a babát, akkor belehalhatok a terhességbe,azért mi nem is vállalunk mégegy babát! kitartást nektek :)::) és bocsi,hogy hosszú lett!!!
12. Pocok:) (válaszként erre: 10. - 0e9445d7ac)
2009. febr. 1. 17:52
Huuuúúú..valami jó hir:)))
11. Pocok:) (válaszként erre: 9. - 318512f90e)
2009. febr. 1. 17:52

Nyugi nem riogatsz,már egészen megbarátkoztam vele.

Volt olyan időszak amikor minden reggel epét hánytam.

Most az már csak néha néha jön....de a reggel nem múlhat el enélkül.

Szegény gyermekem hogy utálhat érte:(((

De lassan már a mindennapjaim részévé vált...de remélem szülés után elmúlik.

Mondjuk anno vártam is hogy igy lesz mert az alacsony hormontartalmú fog.gátló mellett is az első hónapot végighánytam amig hozzá nem szokott a szervezetem:(

10. 0e9445d7ac (válaszként erre: 6. - Pocok:))
2009. febr. 1. 17:51
Szülés után nekem megszünt.
2009. febr. 1. 17:48

huhhh...megkönnyebbültem komolyan mondom....nem vagyok kárörvendő, de én is a második terhességemet végighánytam, sőőőőt szülni is úgy mentem, hogy pontban éjfélkor elkezdtem hányni, hajnalra már epét hánytam és hasmenésem volt, és másnap délelőtt lett meg a fiam, de már erőm nem volt nyomni, a dokim már fenyegetőzött hogy császár lesz belőle...szülés után olvastam, hogy 10 nőből 1nek ilyen a szülése mint nekem....na igen...mindig én vagyok azaz egy...

persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is így lesz, lehet hamarosan elmúlik, nem akartalak riogatni!!!!!!!!!

2009. febr. 1. 17:48
Nekem a szülés után rögtön megszűnt, már aznap jólesett amit kaptam enni, nem undorodva, öklendezve nyomtam magamba.
2009. febr. 1. 17:46

Nekem mind 3 terhességem végig hánytam, émelyegtem...nálam se jött be semmi- van ilyen.

Akkor mindennek éreztem ezeket a hónapokat csak áldott állapotnak nem. És iszonyatos lelkiismeret furdalásom volt, hogy nem tudok igazán boldog kismama lenni. De mindig csak magamra voltam dühös, a pocaklakóra sosem.

6. Pocok:) (válaszként erre: 5. - 0e9445d7ac)
2009. febr. 1. 17:43

És szülés után rögtön megszűnt? Vagy csak szép lassan?

Mert már attól rettegek mi lesz ha szoptatás alatt is igy járok..

2009. febr. 1. 17:42
Két terhességem alatt mindkétszer végig hánytam,nem segített semmi,sőt még a szülő ágyon is jött belölem.Pedig mindent próbáltam.
4. Pocok:) (válaszként erre: 2. - Mion)
2009. febr. 1. 17:42

Legalább tudom,nem én vagyok az egyedüli:(

Sovány vigasz,de...

2009. febr. 1. 17:41

Én sajnos a 29 hétben vagyok és a 13. hét óta tartó reggeli hányásom nem múlik...

Tudni szeretném,van/volt e más is igy vele.

Már mindent bevetettem de nem múlt...már bele is törődtem..

2. Mion
2009. febr. 1. 17:41
Nekem van olyan ismerősöm, akinek így kellett megélnie a 9 hónapot. Ezért nem is terveznek több babát.
2009. febr. 1. 17:39
Van olyan, aki egész terhessége alatt hányt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook