Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van Mennyország! fórum

Van Mennyország! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. nov. 8. 12:50

Kikerestem, és ezt írja: "A helyszínen tartózkodók szerint az őrök egészségügyiseket hívtak a börtönből, és azok pár percen belül a helyszínre is értek. Valaki megvizsgált, nem érzett pulzust, és kijelentette,hogy azonnal meghaltam.

Nem emlékszem az ütközésre, és semmi másra az utána történtekből, de abban az egyetlen iszonyatos és megsemmisítő pillanatban megszűntem létezni..." Aztán később:


"A mentősök, amint a helyszínre értek, halottnak nyilvánítottak. Kijelentették, hogy azonnal életemet vesztettem. A jelentés szerint a karambol délelőtt tizenegy óra negyvenöt perckor következett be. A mentősöknek annyi

munkát adott a többi sérült, hogy délután egy óra tizenöt percig meg sem mozdítottak. Még egyszer ellenőrizték a pulzusomat. Még mindig halott voltam.

Az államunk törvénye szerint hivatalosan halottnak kell, hogy nyilvánítsanak, mielőtt elszállítják a testemet a baleset helyszínéről. Ha nem nyilvánítanak halottnak, akkor a mentősöknek kell kórházba vinniük. A megyében nem volt halottkém, de később megtudtam, hogy a békebíró is halottnak nyilváníthatott volna, hogy azután elvihessék a holttestemet. A börtönből, a megyétől és Huntsville-ből érkeztek oda mentőautók. Egy kivételével mindegyik elment úgy, hogy nem vittek magukkal sérülteket. Már az utolsó is távozni készült. A később összerakott információ alapján megtudtam, hogy arra készültek, hogy egy

jelzés nélküli autóval elvigyék a testemet a halottasházba."

7. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Kisi81)
2012. nov. 8. 12:47

Ha nem 90 percről szólna a könyv, még hitelt is adnék neki, mert erre már van tökéletesen alátámasztott tudományos magyarázat is.


De aki 90 percig "halott", annak az agya olyan szinten károsodik, hogy továbbiakban csak gépekkel lehet fenntartani a létezését, mert agyhalott.


Mellesleg, az én hitembe az ilyen történetek beleférnének, de ez abszurd.

2012. nov. 8. 11:59

Nekem igazából mindegy,hogy van-e mennyország:)

De az is lehet ám,hogy a bácsi agyában a vegyi anyagok játszották le ezt a játékot,ami megint nem baj,mert akkor valószínű más emberek agyában is végbemehet ez a folyamat.Tehát többen érezhetik úgy,hogy van mennyország.

5. biológus (válaszként erre: 3. - 024d66b403)
2012. nov. 8. 11:56

Én szívesen imádkozom érted! Meg bárkiért, akinek szüksége van rá.

Az orvostudomány és a hit nem zárja ki egymást, jó esetben inkább kiegészíti. Csodák mindig lesznek.

2012. nov. 8. 11:40
Bennem is az a kérdés merült fel, hogy orvosilag alátámasztott az a 90 perc?
2012. nov. 8. 11:21

90 pecig halott valaki? Nem tudom, tényleg létezik-e ilyen, hogy ezután valaki tényleg "feltámad"...

Ha vannak csodák, és ezt imádsággal ellehet érni, valaki értem is imádkozhatna, és én is intenzíven mormolom az imát.

Sajnos viszont egyenlőre az orvos tudományban vagyok kénytelen hinni, meg a saját testi-lelki erőmben, és élni akarásomban.

2. Maruszja (válaszként erre: 1. - Kisi81)
2012. nov. 8. 11:12
Nem olvastam, de nem is fogom. Sem mennyország, sem pokol nincs.
2012. nov. 8. 11:05
Tegnap akadtam rá egy könyvre: Don Piper - Cecil Murphey: 90 perc a mennyországban. Az este pár óra alatt elolvastam!! Ha nem egy lelkész írta volna a könyvet, és más stílusban lenne, nem is hinném el. De így hihetetlen erőt adott!! Don Piper atya egy kamionnal való ütközést követően kilencven percre bizonyíthatóan életét vesztette, és ez alatt az idő alatt a mennyben járt. Egy, a baleset helyszínén érte imádkozó papnak köszönhetően visszatért a Földre, és fájdalmas felépülés következett. Évekig nem is beszélt erről, ebben a könyvben írta meg, amit tapasztalt. Csodálatos lehetett látni, hogy mi van a halál után. Nemcsoda, hogy a könyvben ő is többször említi, hogy vissza is akart menni. Olvastátok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook