Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még remény? Nagyon szeretem..... fórum

Van még remény? Nagyon szeretem..... (beszélgetős fórum)


1 2
23. viva70
2012. júl. 24. 21:09
Lehettek még együtt..., de az tény, hogy az idő múlásával már egy kapcsolat sem olyan, mint a legelején...
22. c6766641b8 (válaszként erre: 20. - 2a69f78972)
2012. júl. 24. 21:08

"Ha vissza akarod szerezni, ne legyél folyton jelen valamilyen formában !

Éreznie kellene a hiányodat. "


Köszi Libra:DÉn is erre gondoltam:)

21. c6766641b8 (válaszként erre: 18. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 21:07

Legyél büszke rá,a mai világban elég kevés a hosszú korrekt kapcsolat.


Te nagy áááász..:D

20. 2a69f78972 (válaszként erre: 14. - Mercuskaa)
2012. júl. 24. 21:02

Mercuska!


Ha vissza akarod szerezni, ne legyél folyton jelen valamilyen formában !

Éreznie kellene a hiányodat.

Ha ő is azt érzi amit te, - csak egy kis levegővételre van szüksége, mert sok voltál az utóbbi időben - akkor úgyis visszajön.

De ha mégsem akar visszajönni, akkor kár lenne, ha gyomorrontást kapna tőled és még megalázó helyzetbe is kerülhetsz a jövőben.

De azért szurkolok neked, csak légy okos és ügyes!:)

19. 9f86e86d50 (válaszként erre: 16. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 21:01

Pontosan, nem kell ellökni a másikat. Viszont a gond az ellaposodás, tehát azt kellene visszavarázsolni "pufivá".:)

Talán a hölgynek is kellene valami pluszt belevinni, mert Ő szeretné mindezt "megjavítani".

De hogy is lehetne mindezt?

Szerintem:

Random randik, mikor hol, mozi, séta egy parkba, persze odahívva, kávé, cukrászda.

Vagy olyan helyek amiket a férfi szeret jobban, esetleg eleinte, de aztán néha-néha.

A ragaszkodás a férfi részéről még egy halovány esélyt enged.

Tehát lehet, hogy van esély, de kísérletezés nélkül ez nem derül ki.

18. e2e3dd6eca (válaszként erre: 17. - C6766641b8)
2012. júl. 24. 21:00
Valamit biztos tudok, ha már 13 éve mindig egymás mellett kötünk ki, történjen bármi. ;)
17. c6766641b8 (válaszként erre: 16. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 20:58

"Mindenki nem lehet ekkora ász mint te. :)"



Főleg nem te....:)

16. e2e3dd6eca (válaszként erre: 13. - C6766641b8)
2012. júl. 24. 20:56

Nem is kell futnia. Az, hogy ő szeretné megmenteni a kapcsolatát, nem puncsolás. A viselkedésforma amit leírtál, kb nálam 18 évesen még működött. Ez műhiszti. Soha nem tagadnám meg magam, és az érzéseimet. Ha jól ismerné a csaját elfogadná, és már rég nem venné fel a sárkányoskodásait. Lehet hogy ő ilyen kekec(én is ilyen vagyok)


Mindenki nem lehet ekkora ász mint te. :)

15. c6766641b8 (válaszként erre: 14. - Mercuskaa)
2012. júl. 24. 20:54

Én a Párommal lassan 4 éve vagyok együtt,borzasztó sok mindenen átmentünk,nem ám holmi szakításokon.

Azért tanácsoltam,hogy ne fuss utána,mert a férfiak ilyenkor nem arra vágynak,hogy még ilyenkor is a nyakukban lihegjenek.Tudja meg,hogy mit veszített,legyél kicsit "távol" tőle de mégis közel.

A pasikat néha ki kell játszani,elég bonyolult lények:)

Mindenesetre ha tudod magadról,hogy nem fogsz tudni változni,akkor róla is lemondhatsz:/

14. mercuskaa (válaszként erre: 13. - C6766641b8)
2012. júl. 24. 20:51
hülye kifogás, de első komoly kapcsolatom, és talán nemtudtam sok helyzetet jól lereagálni...tanultam a hibáimból és nem a következő kapcsolatomban akarom kamatoztatni hanem Vele...
13. c6766641b8 (válaszként erre: 12. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 20:48

Egy nő ne fusson olyan szekér után ami nem veszi fel!

Igen is legyen büszkesége,nem kell puncsolni mikor kidobták.

Valószínű,hogy nem volt meg a teljes bizalom ha a fórumindító "elüldözte" a sárkányoskodásával meg a birtokolásával a srácot,nem a levegőbe beszéltem.


köszipuszi:):)

12. e2e3dd6eca (válaszként erre: 3. - C6766641b8)
2012. júl. 24. 20:42

Ez a "10 tipp hogy hogyan szerezd vissza a pasidat" ?

Egy ember sem szereti ha számon kérik, és a számonkérés, meg a merre jártál/mi jót csináltál ma között, csak a hangsúly a különbség.

A túlzott bizalmaskodás hosszú pórázhoz vezet- na ilyenkor van rába*ás.


Mi az ha majd akar valamit mondani fogja? Legyen egyértelmű, és ne űzzön hülye játékokat.

Mire legyen büszke? Hogy lehet hogy elszarta az egészet? Legyen rideg, és hűvös? Lehet, hogy pont akkor múlna mindenen az egész. Hülye játszmák, le kéne már róla szokni. 3 éve vannak együtt, nem fér bele a színészkedés.

11. 342402de6d (válaszként erre: 8. - Mercuskaa)
2012. júl. 24. 20:42
Akkor tedd jóvá!Bízz benne és hagyd szabadjára.Ha igazán szereted érezned kell mire van szüksége.
2012. júl. 24. 20:40
Sztem felejtsd el te nem tudsz kibújni önmagadból ha újra együtt lennétek újból besokalna és kitalálna vmi más indokot.... Neki ez most tök kényelmes veled is van nem kellbeszámolnia semmiről és még nyílván csajozni is tud .... Majd talán egyszer észre veszed h milyen önző h rád nem gondol a te érzéseidet nem veszi figyelembe.... Bocs ha nyers voltam tapasztalatból mondom mi még együtt vagyunk 7 év után gyerekkel rengeteg veszekedéssel és elég boldogtalanul én nem tudtam annó elhagyni mert elvakult voltam ma már bánom nagyon
9. mercuskaa (válaszként erre: 7. - Cinti.)
2012. júl. 24. 20:40
Igen ezt sokan mondták....nehéz nagyon...de ellaposodott eléggé, abból állt, hogy néztünk a tv-t...én nem akartam sehová menni :( csak kettesben legyünk...visszagondolva elég házisárkány voltam.
8. mercuskaa (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. júl. 24. 20:37
ha elmúlik ha nem, nekem ő az Igazi...egymásra találtunk anno, és elcsesztem de szeretném jóvátenni...
2012. júl. 24. 20:37
Próbáld elengedni. Most kicsit szabadságra vágyik, ha "megunta" ezt, lehet visszamegy hozzád. Szerintem szeret még, legalábbis kötődik hozzád. Az jó, hogy megmondta mi volt a baj, így majd tudsz ezen változtatni. Ne erőltesd egyelőre, pont ettől menekül. Nem laposodott el a végére a kapcsolatotok?
6. junkies095 (válaszként erre: 4. - Mercuskaa)
2012. júl. 24. 20:37
Úgy látszik... ti is nagyon kötődtök egymáshoz, nem tökéletes a kapcsolat meg nem boldog, talán szenvedsz is kicsit de még sem tudsz róla lemondani.. :/ ismerős..
2012. júl. 24. 20:35
Majd elmúlik.
2012. júl. 24. 20:35
Sajnos tényleg durván bántam vele, ezt felvállalom, és nem csodálkozom, hogy ide lyukadtunk ki...úgy érzem szeret ő még a lelke mélyén de félne újrakezdeni. Áprilisban egyébként újrakedztük, mondta hogy megváltozom, 3hét után mondta hogy neki nem megy mert nemolyan mint régen a kapcsolat...de azóta is egymás közelében vagyunk, és ez határozottan nem barátság.
2012. júl. 24. 20:33

Késő bánat..:S

Semelik ffi nem szereti ha számon van kérve,hogy hol és kivel van.Ezért kell meglennie a bizalomnak,hogy ilyen problémák ne lehessenek.

Hagyd Őt,majd ha akar "valamit" biztosan mondani fogja.Én a Te helyedben nem engedném,hogy ölelgessen,sőt egy kicsit távolságtartó is lennék,legyen büszkeséged!

2. junkies095 (válaszként erre: 1. - Mercuskaa)
2012. júl. 24. 20:31
:( Próbáld megbeszélni vele, hogyha szeret, visszamegy hozzád és nem leszel vele olyan mint régen. .. hogy nem fogod annyira ellenőrizni, elmehet a haverjaival stb....
2012. júl. 24. 20:27
Megpróbálok rövid lenni.3évig voltunk együtt, februárban a párom szakított velem.Indok:besokallt, szabad akar lenni,elege lett abból, h "jelentnie"kellett mindent hová megy kivle mikor, és hogy a haverjaitól próbáltam eltiltani.Illetve már nem szeret úgy mint az elején. Azóta se veled-se nélküled. A leghosszabb idő 2 hét volt amit külön töltöttünk, és nem beszéltünk. Mostis azt mondja, hogy jóbarátként néz rám, és élni szeretne, de a viselkedéséből nem ez jön le. Vasárnap is közös barátokkal pecáztunk, kézen fogva ölelkezve mint egy pár. Játszik velem avagy ennyire összevan zavarodva? Lehetünk mi még valaha újra együtt? Nem akarok közhelyeket, de hatalmas szerelem volt a miénk, részemről mindig az, és valóban egymás másik felei vagyunk, ezt a mai napig őis mondja. Bánom, hogy annyira de annyira birtokolni akartam :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook