Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pillanatnyi rosszullét fórum

Pillanatnyi rosszullét (beszélgetős fórum)


2018. jún. 6. 10:20
lehet igen lelki eredetu is,de bizonyos gyogyszerek mellekhatasa is./tapasztalat/.
2. kisj
2018. jún. 4. 20:39

Igaza lehet az orvosoknak abban, hogy ezek a tünetek lelki eredetűek.

Próbálj meg nem foglalkozni ezekkel a gyorsan múló pillanatnyi rosszullétekkel.

Ha szervi bajod lenne csak találtak volna valamit, nem?

2018. jún. 4. 07:37

Segítséget szeretnék kérni, hogy a leleteim és az egészségi állapotom alapján hogyan tovább!

29 éves nő vagyok, októberben született császárral a kisbabám probléma mentesen. . Röviden annyi, hogy január óta küzdök nagyon furcsa rosszullétekkel. Egyelőre kardiológián (áprilisban)nem találtak semmit. A rosszullét elönti az egész testem pár másodpercre amit eddig bizonytalan nem forgó szédüléshez, zsibbadáshoz, bizsergéshez, elgyengüléshez tudtam hasonlítani, de igazából nem tudom megmondani mit érzek, de úgy érzem a szívemtől ered. A pulzusom arra a pár másodpercre megemelkedik, és erősebben dobog a szívem. Vérnyomás/pulzus normális amikor megmérem. A rosszullét után pár perccel is már normális. A rosszullétek változó intenzitásúak, és van hogy 2 hétig nincs, de van hogy egymás után több nap is előjön, akár naponta többször, tehát nagyon változó. Mondhatni nyugalomban jelentkezik mindig. Ülés vagy fekvés közben.

Ennek kialakulása után 2 héttel kezdtem érezni mellkasi nyomást hetekig, ami mostanában ritkábban jelentkezik.

A mellkasom szúrni is szokott. Pár napja mikor szúrást éreztem, a szegycsontom bal oldalához nyúltam, és elkezdtem masszírozni. A bordám között nyomkodtam szerintem, és hirtelen kiváltódott ez a rosszullét. Mivel az orvosok már megpróbálták belémbeszélni, hogy pszichés, ráfogtam, hogy biztos idegesség. Aztán pár perc múlva újra nyomkodni kezdtem, mire a szívem nagyon erősen bedobogott ilyet még soha nem éreztem, nem a szokványos szívdobogás érzés volt, nagyon megijedtem és abbahagytam azonnal. A szúrás egyébként ezután megszűnt egy időre.

Többször érzem azt is, hogy szabálytalanul dobog, kihagy.

EKG, terheléses EKG, 24h vérnyomásmérés, szívultrahang, labor, nyaki rtg, minden jó lett. Neurológus és endokrinológus, fül-orr gégész is megvizsgált, minden rendben.

Létezik olyan hogy minden eredmény jó, és csak a pár másodperces rosszullét idejére romlanak az értékek? Mi okozhatja?

Eleinte valóban bepánikoltam a rosszullétektől ( de nem azért lettem rosszul mert bepánikoltam), de mivel január óta elég sokszor volt, így már gyorsan túl tudom tenni magam rajta, csak aggódok az állapotom miatt.

Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook