Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van közös baráti köröd a pároddal? fórum

Van közös baráti köröd a pároddal? (beszélgetős fórum)


11. Bichi
2020. jún. 3. 20:09
szerintem az, hogy van egy pasis baráti kör, ahova nem visz magával, az teljesen rendben van, ha emelett van olyan közös baráti kör, ahova együtt mentek. és én úgy gondolom hogy neki is kellene beilleszkedni a te társaságodba, és neked is az övébe...
10. matyera (válaszként erre: 8. - New(l))
2020. jún. 3. 19:57
Igen, ez van itt is. Csak nekem ez még nagyon új, ex-szel anno együtt találtunk új barátokat, nyilván a gyerek miatt, és így nálunk természetes volt, hogy családilag "bandázunk". Voltak csajos esték,de azok ritkábban,a családokkal való összeröffenés pedig heti rendszerességgel.
2020. jún. 3. 16:02
Igen,szinte csak az van,de nem bánom.
8. New(l) (válaszként erre: 7. - Matyera)
2020. jún. 3. 15:25

Az enyém sem visz a barátai közé, ők a gimi utolsó évében verődtek össze 5-en srácok, és egy-egy kósza kivétellel csak együtt járnak sörözni, vagy pár napra valahova kiruccanni.

Nekem is furcsa volt eleinte, mert az én baráti társaságomba becsatlakoztak az "aktuálisok", valahogy így szoktuk meg.

Nem tudom mitől függ ez, náluk azt érzem, hogy szeretnének kiszakadni a napi rutinjukból, hülyülni, elengedni magukat, nem a gyerekek és asszonyok társaságában kikapcsolódni, legalábbis ezzel a társasággal nem.

2020. jún. 3. 13:42

Nekem ez az egy bizony hiányzik.

Neki másik városban vannak a "régi barátok" , azt mondja az csak pasis dolog, sose vitt csajt a baráti találkozásokra. Az enyémekkel meg nem akar ismerkedni.🙄

2020. jún. 3. 13:11
Nincs
2020. jún. 3. 13:11
2,5 éves kapcsolat, igen, van. De mivel én költöztem hozzá másik városba, így inkább én csatlakoztam az övéhez. Úgy érzem kedvelnek, szívesen látnak bármikor közöttük, tartjuk a kapcsolatot.
2020. jún. 3. 12:57
Mindketten csatlakoztunk a másik baráti köréhez. Volt hogy nehezebben ment de sikerült.
2020. jún. 3. 12:55
Igen természetesen.
2020. jún. 3. 11:36
Csatlakoztunk egymás baráti köréhez.
2020. jún. 3. 11:22
Neketek van kialakult baráti körötök, amibe a párotok is benne van? A tizen-, huszon-, harmincéves kapcsoltokban ez gondolom természetes. De azok véleménye érdekel akiknek 1-2-3 éves kapcsolatuk van. Ott sikerült az "új" szerelemmel is kialakítani baráti kört vgay ő csatlakozott a tieidhez, esetleg fordítva? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook