Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van kedvenc Vloggered? fórum

Van kedvenc Vloggered? (tudásbázis kérdés)


2023. márc. 14. 17:27
Milyen témájú videók érdekelnek? Nő vagy vagy férfi? Nagyon érdekes szerintem az Itt van Amerika csatorna is. De van több Amerikában elő magyar aki rendszeresen csinál érdekes videokat. Én sok angol nyelvű rendszerezős, takarítós, nőktől, nőknek szóló csatornát követek és szeretek. De ezek mondjuk egy pasinak nem érdekesek 😬
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 068c3c8b2e)
2023. márc. 14. 15:57

dehogynem tudtam, azért rejtem el a nevem már egy ilyen alap kérdésnél is, mert tudom, hogy itt mindenbe IS belekötősdit játszik a banda!


KÖSZÖNÖM a választ amúgy mindenkinek! Rá fogok nézni ezekre, bár 1-2-t ismerek. Szeretem nézni, hallgatni ezeket, szerintem jobb már, mint egyik-másik TV műsor.

Jöhetnek még ajánlások!!! köszi, köszi

2023. márc. 14. 15:40

Jaj, nem tudtad, hogy nem szabad semmi modernre itt rákérdezni, mert ha telefont nézegetsz, akkor fujfuj? :)


Genevieve's Design Studio, és azért, mert nagyon klassz tutorialokat mutat digitális rajzoláshoz. Egyszerű, sikerélményt ad, szép a végeredmény. De aki papírra rajzol, azt is ugyanúgy szeretem, csak ott nem tudtam nevet választani.

2023. márc. 14. 15:01

Van elég sok. Pár kedvenc:

Palikék Világa by Manna

Nagy Dániel

Nánásiék

Pandora HU

The Beeston Fam

Tvrtko a Föld körül

Magyarósi Csaba

Polgár Net

Henry Kettner

2023. márc. 14. 13:10
Nincs, nem érdekelnek.
2023. márc. 14. 11:42
...s, ha van, ki az és miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook