Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki, aki zalaegerszegen pte-etk-n most lesz elsőéves vagy már ott tanul? fórum

Van itt valaki, aki zalaegerszegen pte-etk-n most lesz elsőéves vagy már ott tanul? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 29. 14:39
Sziasztok!Én egészségügyi szervező levelezőre jelentkeztem és utastársakat keresnék pécsről!Aki úgy gondolja hogy jönne velem kocsival az szóljon! :)
2010. febr. 14. 09:42
pedig egerszegi vagyok, csak sajna nem vettek fel :(
9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - Kolita)
2010. febr. 14. 09:42
Munka mellett nem sokan. Nem tudom miért ilyen. Én Győrben tanulom ugyanezt a szakot levelezőn péntek du-szombat egész nap vannak az órák és munka mellett is megoldható. Nem bántam meg, mert magas színvonalú az oktatás és kiküldik a könyveket is, nem nekünk kell mindenért futkosnunk.
2010. febr. 12. 21:51
levelezőre akartam jelentkezni az egészségügyi szervező szakra, de munka mellett nem tudok bejárni egy teljes hetet... ki ér rá ezt munka mellett megcsinálni?????? :)
2010. jan. 11. 19:16
Én a PTE-ETK-egészségügyi szervező alapszakra szeretnék jelentkezni ami Zalaegerszegen indul. Esetleg lenne itt aki oda jár(t) vagy ismer onnan valakit, és átfogó véleményt tudna nekem irni mind a szakról mind a városról,diákéletröl stb.. :) dori33@indamail.hu-ra! igazán megköszönném :)
2009. nov. 3. 12:47
Én levelezőre jártam
2009. nov. 3. 10:52
Levelezőre jár ide valaki?
2009. júl. 8. 16:58
szia! Én ott végeztem.
2008. aug. 4. 12:03
értem:) csak azért kérdeztem h jó lene valakit már előre ismerni:)
2008. aug. 4. 11:46
Szia!Én nem ott tanulok,de az egyik legjobb barátnőm odajár és nagyon szereti:D
2008. aug. 4. 11:45
Van itt valaki, aki zalaegerszegen pte-etk-n most lesz elsőéves vagy már ott tanul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook