Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan zajlik a rokkantsági felülvizsgálat? fórum

Hogyan zajlik a rokkantsági felülvizsgálat? (tudásbázis kérdés)


2022. nov. 30. 12:16
És a megváltozott munkaképességűek felülvizsgálata hogy zajlik? Csak az orvosi papírokat nézik át vagy még is vizsgálnak? Illetve olvastam hogy külön még szociális emberhez is kell menni? Kinek mi a tapasztalata?
2021. aug. 2. 14:10
Rokontartást olvastam 🤦‍♀️
8. ikres_anyu (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 09:31
Fellebbezés után be lehet kerülni másodfokra, de ott úgy tudom iratok (orvosi papírok) alapján döntenek.
2021. aug. 2. 09:25
Nem igazán szoktak vizsgálni. Mit vizsgáljanak? Viszed az utolsó felülvizsgálat óta keletkezett papírjaidat, megkérdezik, hogy vagy. Legalábbis a lányomat egyszer se vizsgálták meg, fehéren feketén le van írva, hogy mi a betegsége
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 08:51

Nem tudom.

Anyu végleges volt, mikor beadtuk a kérelmet felülvizsgálatra állapot romlás miatt. Az volt az utolsó vizsgálat. Ahol nem is vizsgálták.

Akkor kapta meg az E kategóriát.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2021. aug. 2. 08:46

Hát én most amúgy pont nem bánnám, hogy megvizsgáljanak, (mert szeretném ha ők lássák akik leveszik a % sok embertől hadraütve, papírt meg el sem olvassák rendesen) mekkora betegségeim vannak lássák ők saját szemmel!!!


Mert II. fokra meg lehetetlen jóformánn bekerülni azt mondják!?

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 08:41
Nincs mit, de azt nem árt hozzátennem hogy az azelőtti felülvizsgálaton viszont nagyon megkínozták a be hívott betegeket, tehát sosem lehet tudni mire számíthat az ember. Attól függ milyen orvoshoz kerülsz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. aug. 2. 08:38
Értem köszi!🍀
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 08:37

2 éve kísértem édesanyám. El kérték az összes orvosi papírját, majd miután átnézték behívták. Megkérdezték tőle milyen gyógyszereket szed és van-e valami új panasz. Még egy vérnyomást se mértek neki.

Egy hét múlva pedig megjött a határozat.

2021. aug. 2. 05:39
Kell mennetek az idén felülvizsgálatra, hogyan kell oda készülni, mit csinálnak ott mostanság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook