Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van esélyem? fórum

Van esélyem? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Linda111 (válaszként erre: 12. - 96126be7d9)
2009. máj. 14. 21:47
:((( és azalatt az egy év alatt milyen viszonyban voltál vele, miből gondoltad, hogy érdekled őt? Jártatok is össze rendszeresen, vagy csak spontán szoktatok találkozni? Ő hogy állt hozzád?
2009. máj. 14. 21:43

Higgadj le és ne éld bele magad, mert csak annál nagyobbat koppansz.

Én is ezt játszottam:

Olyan szépen néz rám, és hát rossz a kapcsolata...

Olyan szépen néz rám, és olyan jó vele beszélgetni, és rossz a kapcsolata...

Olyan jó vele lenni, és nem is beszél a kapcsolatáról, nem is jelent neki semmit...


Ezt játszottam egy évig.

Ő még mindig nem tudott függetlenedni a volt nőjétől.

Én meg elcsesztem egy évet, és rengeteg energiát, hogy rájöjjek, hogy nekem nem egy ilyen kétszínű, határozatlan idióta kell.

2009. máj. 14. 21:40
Valahogy ki kell deritenem,hogy mi van, mert már teljesen végem van.............
10. Linda111 (válaszként erre: 8. - Sundance)
2009. máj. 14. 21:39
Valószinüleg nem csak a szexről szól a kapcsolata....de éppen ezért vagyok én teljesen kiaakdva, meg összezavarodva, hogy akkor énrám is miért néz ugy meg miért mosolyog ugy, hiszen én, ha szerelmes vagyok valakibe, el sem tudom képzelni, hogy másra ugy nézzek, meg másra mosolyogjak, stb,hisz akkor csak az az egy ember létezik....akkor miért???? És nem hiszem, hogy csak én képzeltem volna mindezt, hiszen azt meg lehet különböztetni, hogy valaki csak ugy semlegesen viselkedik veled, vagy nem, ezt egy nő megérzi....vagy lehet, hogy már annyira nem szereti a másik nőt, csak még nem volt ereje szakitani vele, és ezért érdeklődik más iránt is, vagy én nem tudom....értitek, miért vagyok összezavarodva????????
2009. máj. 14. 21:06
Ha férfi, akkor lezárja a kapcsolatát a nővel, és utána udvarol meg néz rád szerelmesen.
2009. máj. 14. 20:38

Hát, ha nem csak szex van azzal a férjes nőcivel, ahogy írtad, akkor ott érzelmek is vannak nem?!

Vagy vele csak szexel, de titokban meg beléd szerelmes? Ez hogy van?

7. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Linda111)
2009. máj. 14. 18:02

Hát egyértelmű, hogy azért. A nőről is megvan a véleményem, ha ilyen viszonyba belement... (Kivéve ha nem egy agresszív állat a férje, de gondolom nem az.)

Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy vigyázz ezzel a pasival. Nehogy rosszul süljön el.

2009. máj. 14. 17:52
Gondolom azért titkos, mert a nő férjnél van. De most teljesen össze vagyok zavarodva :SSS
2009. máj. 14. 17:44

Nem bírom az ilyen titkos viszonyokat, és azokat sem bírom megérteni, akik ilyet tartanak fent...

Mindig beleképzelem magam a másik fél helyébe... És iszonyú bunkó dolog.

4. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Linda111)
2009. máj. 14. 17:43
Az meg pláne... :-S
2009. máj. 14. 17:42
Itt a viszonyt nem ugy értettem, hogy csak szex, hanem titokban együtt vannak.
2009. máj. 14. 17:40

Szerintem ne fend a fogad egy ilyen jellemű pasira. Majd melletted is másokat bámulna és másokkal kezdene viszonyt, te meg csak lesnél...

Én lebeszélnélek erről a férfiról...

2009. máj. 14. 17:37
Van egy pasi, akiről megtudtam, hogy titokban viszonya van egy nővel (aki férjnél van), de folyton engem néz szerelmes szemekkel, amióta csak megismertem. Azt hittem, énirántam érez valamit (hiszen azt lehet érezni, és meg lehet különböztetni a szimplán érdeklődő nézéstől), most pedig fogalmam sincs, mi van....lehet még az enyém????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook