Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van-e valakinek tapasztalata a Föld u.-ban dolgozó Zsuzsi nevű látóval kapcsolatban? fórum

Van-e valakinek tapasztalata a Föld u.-ban dolgozó Zsuzsi nevű látóval kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 10. 13:16

Leginkább az embernek magában kéne hinnie és akkor minden rendben lenne.

Csak nekem most ezt a hitem elszállt... vagy legalábbis úgy érzem, nem csak rajtam múlnak dolgok.


A természet=isten dolgon (nekem így jött le), én csak azért akadok ki, mert már megint a megnevezés... annyira keresztényi, mert ők ezt lefoglalták maguknak. Pedig mennyi egyéb isten van itt meg ott.

De utálom, hogy úgy nevelődtem, hogy az angyalok meg az isten a keresztényeknél van és slussz passz. Bármennyire túl akarok ezen lépni, a nevek még mindig nagyon megkötnek.

Bár magának a névadásoknak is van mindenféle misztikus felhangjuk, nem véletlen, hogy az embert meghatározza a neve is. Épp ma reggel gondolkodtam azon, hogy rám már nem passzolnak a neveim. Nem érzem őket magaménak. Változtam, már nem vagyok az, akit eddig bármelyik nevem takart.

Volt ezzel már így valaki?

7. 39ff6fe670 (válaszként erre: 6. - D2925c534b)
2010. jún. 10. 12:58
nem a vallás a lényeg, hanem a hit. és a wicca nagyon is természet,- és ezáltal isten közeli. :)
2010. jún. 10. 12:55

Na, és akkor mi van, amikor - bár meg vagyok keresztelve -, de nem hiszek? Mármint keresztényileg nem. Ha már vallás, akkor a wicca áll hozzám a legközelebb. Meg valami olyasmi, hogy az univerzum megadja, ha kérem, meg ráhangolódok, de ezt a klasszikus Isten+angyalok dolog, ez nem az én világom. Lehet, hogy vannak, mert sokan látják őket, de ugyanígy bantu négerek is vannak állítólag, de nem tőlük kérnék pl. lelkisegélyt, mert tök más értékrend szerint élnek, mint én.

Én abban hiszek, hogy van valami olyan erő, amivel közvetlen én tudok kommunikálni, legalábbis mondani tudom neki, csak a válaszai talán nem tudom dekódolni :) Talán erre jók a papok, de rájuk meg haragszom. Akkor már tényleg inkább a wiccák...

Uhhh, túl nagy bennem a bonyodalom :(

5. CsillagTM (válaszként erre: 3. - D2925c534b)
2010. jún. 10. 12:29
ez aranyos:) de sztem az angyalok nem ilyen besavanyodott teremtmények, ahogy Isten sem:) persze ez az én egyéni elképzelésem.
4. 39ff6fe670 (válaszként erre: 3. - D2925c534b)
2010. jún. 10. 12:14
nem hinném :) ez a fentről érkező büntetés illúziója csak keresztényi berögzülés, mindenért mi magunk felelünk. Az angyalok -már ha léteznek- azoknak meg kutyakötelességük csakis jószándékúan segíteni. :D
3. d2925c534b (válaszként erre: 2. - 39ff6fe670)
2010. jún. 10. 12:00

a rosszaságok én úgy értem, hogy rosszalkodás.

Szóval nem egy angyali teremtés vagyok, hanem kis csíntevő és ezért tartok az angyaloktól, hogy az orromra koppintanak, hogy "ezt neked, füge"

2. 39ff6fe670 (válaszként erre: 1. - D2925c534b)
2010. jún. 10. 11:54
a látóhoz nincs, nem ismerem.. de az úgy megragadt, hogy van benned rosszaság. :) a rosszaság nem egyenlő a gonoszsággal és a boszorkánykodás sem. :) Sőt!
2010. jún. 10. 11:39

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy valaki volt-e már a címben említett látónál? Mennyire vált be?

Mennyire hisztek az ilyesmibe? Van értelme elmennem úgy, hogy általában hiszek az ezoteriában, de ez a látó angyaloktól veszi a választ, ami nekem azért idegen, mert valahogy van bennem annyi rosszaság, hogy inkább a boszik, mint az angyalok? Szóval bárkinek van bármi hozzáfűznivalója (Értelmes!) azt várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook