Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van aki letörölte Facebookon a régi ismerőseit, vagy új fiókot csinált? Az ismerőseim 80%-val nem tartom a kapcsolatot. fórum

Van aki letörölte Facebookon a régi ismerőseit, vagy új fiókot csinált? Az ismerőseim 80%-val nem tartom a kapcsolatot. (beszélgetős fórum)


11. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 21:30
2 éve emiatt törölem a profilomat, újat csináltam. Ide már csak azt engedem be, akinek tényleg ott a helye.
2021. máj. 6. 05:27

Én megszabadultam a facebooktól lassan 2 éve. Aki fontos annak meg van a telefonszáma.

Hidd el csodás érzés.

Nincs se twitter, instagram - ezek nem is voltak amúgy- és facebook sem.

2021. máj. 5. 14:00

Mindenki más alapelvek alapján "működik" a facebookon.Én nem gyűjtögetek ismerősöketsokat,én nem jelölök és ha bejelölnek emgnézem ,ki is az.


Igen,én is törlök időnként.de ez az én jogom.

2021. máj. 5. 13:56
Légy nyugodt, azzal a kétszázzal se fogod tartani a kapcsolatot.
7. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 12:41
Nekem is annó több száz volt,mostanra van 118 és csakis közeliek.Alap nem teszek ki képeket.Aki kíváncsi rám,meg a gyerekeimre annak úgyis küldök privátban.Engem kiakaszt mikor olyat is látok,hogy valaki napi 20képet tesz fel.Mégis minek ez...
2021. máj. 5. 12:02
Én volt, akit már töröltem, mert pár éve egy szót nem váltottunk, és volt, akit szakmai szempontból tartottam csak meg, és szintúgy van, akit muszáj felvenni ismerősnek, mert családtag, de szűröm a bejegyzéseit. Viszont sokan bejelölnek csak azért, mert ismerősöm ismerősei. Ha 10 perc alatt se jövök rá, ki az, tutira nem jelölöm vissza, vagy ha rájövök, de csak ismerős kategória, nincs igazán kapcsolat vele, szintúgy nincs visszajelölés.
5. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 11:53
200??Az is sokkkk,én mindig törlök,új meg ritkán lesz,max ha 90-en van...
4. globus (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2021. máj. 5. 11:23
Engem munkaügyben zavarnak a nap minden szakában, már visszabosszantom azzal, hogy elolvasom és nem válaszolok.
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. máj. 5. 11:06

Sőt, lehet létrehozni csoportokat, és akkor az általad megosztott dolgokat se látja mindenki.


Én egyetem után mentem le asszem ilyen 5-600-ról 100 körülre, de engem sosem érdekelt annyira a FB, úgyhogy nem lett "jobb" utána. Se rosszabb. De az egyik volt gimis osztálytársam aki 6 éven át szekált, megsértődött amiért őt is töröltem 😂😂

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 11:02
Szerintem tedd azt, hogy akik jelenleg nem érdekelnek, azoknak profilján jelöld be a "követés leállítása" opciót, és nem fogod látni őket anélkül, hogy ebből ők bármit észrevennének. Ismerőseid maradnak, de nem árasztják el az idővonalad hülyeségekkel. Mióta megcsináltam, szinte állókép lett a hírfolyamom. Néhány elmeroggyant egész nap csak megoszt, megoszt, horoszkópok, napi kaja, gyerekfotók stb.
2021. máj. 5. 10:54
Arra gondoltam, hogy már nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg nem akarok kirakatban élni. Inkább ne legyen 1500 ismim csak 200 de azokkal tartsam a kapcsolatot. Volt aki ezt megcsinálta? Jobb lett utána? Néha arra gondolok mi van ha xy ismerős jó lesz mèg valamire sosem tudni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook