Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beállítható a Facebookon, hogy ne lássák a már meglévő ismerőseim, hogy lett egy új ismerősöm? fórum

Beállítható a Facebookon, hogy ne lássák a már meglévő ismerőseim, hogy lett egy új ismerősöm? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 10. 09:08

Beallithatod,hogy az ismerosod listajat,ki lathajtja.


A "csak en"-re menj.

2015. máj. 10. 08:23
Nos...nekem 3 éve nincs facebook-om hála a leleményességnek és némi technikának:))) Egy biztos.... Ha valaki meg akar tudni valamit egy facebook felhasználóról és még van némi felhasnálói tapasztalata akkor az elótt nincs akadály... pl pont ez volt az egyik okom amiért végeztem a TRÉbook-al... Egészen véletlenül és még csak nem is a saját gépemről a google-ban rábukkantam az én és ismerőseim privát TRÉbook-os magánleveleire.... Innen tovább hogy nincs priviligítás és személyiségi jogok utánajártam néhány dolognak és nem komolytalan tényekkel kerültem szembe....Hozzáteszem fél év kellett mire a TRébook-tól el tudtam szedni az adataimat véglegesen....Úgyhogy a profilon bármit is állíts be egy egy rejtett alkalmazás amire valamikor rákattintottál azzal a facebook jóljárt de a priviligításod megszünt az előtt aki kíváncsi a dolgaidra....Talán az egyetlen hely ahol ha fenn vagy kikerülhetetlen minden titkod..... Ezért töröltem magam onnan.....Szép napokat nektek
5. Pille11 (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2012. dec. 2. 17:29
Az nem számít. :) Csak azt szeretném, hogy ne legyen kint hogy XY mostantól YX ismerőse lett.
2012. dec. 2. 17:28

DE ha rákattint valaki a másik fél ismerőseire, ott felül ott vannak az új menük, hogy újonnan felvett, akit ismerhetek, stb... akkor is látható marad, akár tetszik nekünk, akár nem!


Csak próbáld ki, és meglátod a saját ismerőseidnél is..

3. Pille11 (válaszként erre: 2. - Vica1975)
2012. dec. 2. 17:22
Ó, köszönöm. :))
2012. dec. 2. 17:20
amikor kiírja a visszaigazolást, tölöd az idővonaladrólrögtön, ennyi :)
2012. dec. 2. 17:16
Beállítható facebookon, hogy ne lássák a már meglévő ismerőseim, hogy lett egy új ismerősöm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook