Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van 1-1 nagy púp a combjaimon kb 1 éve. Mi lehet ez? fórum

Van 1-1 nagy púp a combjaimon kb 1 éve. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 30. 13:40
Szerintem gyorsan el kellene menned egy sebészhez, mert az ilyesmivel nem jó játszani
7. ipi
2008. okt. 30. 07:43

Mit jelent az, hogy nagy? A faggyú betokosodását, ha nem tud ürülni, atheroma-nak hívják. Nekem szerencsére csak a hajas fejbőrömön van, sajna 1-2 évente járok a sebészetre a kedvenc dokinénimhez, mert kiszokta vágni őket, ugyanis nem tud a tok miatt felszívódni...

Sebészeten nézesd meg, ha még április óta nem lett vele semmi...

2008. okt. 30. 07:38
Szinte biztos, hogy zsírdaganat. Ki lehet operáltatni, ha zavar
2008. ápr. 3. 19:44
Én elmennék, csak Anyum azt mondja hogy ne menjek sehova vele. Azt mondja lehet hogy zsir, dehát hogy lehetne zsir amikor 1-2 nap alatt nőtt oda? Most diétázok, hátha elmulik onnan. Ha nem fog eltűnni akkor már muszáj lesz anyunak elvinnie orvoshoz.
2008. ápr. 3. 16:26

Mindenképp keress fel egy másik orvost is!

Lehet komoly dolog is! Minimum egy ultrahang kell neki!

Ha gyakran sportolsz lehet, hogy csak beddurrat az izom (ez nem egyenlő az izomlázzal), de az is lehet hogy egy kisebb izomszakadásod volt ami rosszul forrt össze.Páromnak is van ilyen rosszul forrt izomszakadása,ez neki ilyen keményebb görcsszerű dolog, ami örökre ott marad.

2008. ápr. 3. 16:23
Katikám,nem szabad annyiban hagyni,tessék vele menni tovább.Azért mert egy orvos nem tud mit mondani,lehet,hogy egy másik majd megállapítja,hogy mi a baj.Ha egy éve már ott van,akkor az lehet bármi,ki kell vizsgáltatni.Nem szabad elhanyagolni,te még fiatal,és csinos vagy,tesék elindulni,és keresék meg,hogy mi az !!
2008. ápr. 3. 16:07
Kb 1 éve vettem észre hogy egy kicsit hullámos elöl a combom. Aztán egyik napról a másikra megnőtt, aztán már a másikon is lett egy ugyanilyen. Azóta rajta van. Pedig sportolok, nem is vagyok kövére és mégis. Voltam vele orvosnál de nemtudtak rá (szokás szerint) semmit mondani. :( JÖn a nyár... én igy nem veszek fel fürdőruhát!
2008. ápr. 3. 16:05
Van 1-1 nagy púp a combjaimon kb 1 éve. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook