Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vámpír vs Farkas fórum

Vámpír vs Farkas (beszélgetős fórum)


2011. máj. 26. 13:46
Nagyon szeretem az ilyen filmeket,de főleg a vámpírosat mint a farkasosat!!:):)
7. Narzisse (válaszként erre: 6. - Opera3000)
2009. jan. 27. 21:05
Én is .De most pihentetem.
2009. jan. 27. 20:44
Szóval van az a vámpir vs farkas játék amivel játszok ,és azzal kapcsolatban keresek anyagot információt stb valamihez..
2009. jan. 27. 20:41

Szia igen jól tudod, de annyi történet van már róla :)

De ez nyilván hihetöbb:


Az 1400-as évek elején Zsigmond, Magyarország akkori királya és a Német-Római Birodalom császára II. Vladot, egy akkoriban fejedelmi ranggal rendelkező személyét és annak birtokát a havasalföldi Vajdaság uralma alá vonta. II. Vladról azonban tudni kell, hogy oláh leszármazott volt, s az akkori népek szerint kegyetlen is, ezért az emberek gúnynéven csak Drakulnak, vagyis sárkánynak, ördögnek szólították, amikor a háta mögött róla sugdolóztak. Kegyetlenkedéseit mindenki ismerte, nála viszont kegyetlenebb már csak fia, III. Vlad volt, akit napjaink horrorfilmjeiben is emlegetnek, s akit a filmvásznon is viszontláthatsz. Ő volt ugyanis az, aki Drakula néven vonult be a horror történelmébe, de sokan csak „Karóbahúzó Vlad-ként” emlegetik még napjainkban is Romániában.

2009. jan. 27. 20:24

Szió!

Vámpír-vérszívót,ha jól tudom Vlad Tepesről mintázták akinek Transsylvániában volt kastélya.Mátyás király kortársa volt.Bocsi,ha nem jól tudom.

2009. jan. 27. 20:24

Lehet minden misztikumnak van alapja...így a vámpíroknak,és farkasembereknek is...vagy csak akkoriban az emberek nem tudták hova tenni a másmilyen embereket,és ezért ilyen neveket adtak nekik.

Sajnos létezik genetikai betegségként az,hogy mindenütt szőr borítja be az ember testét-innen a farkasember elnevezés,és ez létezhetett már akkoriban is,csak nem tudták beazonosítani akkor még.Ezért torzszülöttnek tekintették őket.

És voltak olyan emberek,akik szektabeli hovatartozásukat vér ivásával,vagy vérszövetséggel mutatták ki.

Én ennyiről tudok,magában a vámpírokban és farkasemberekben nem hiszek,hogy léteznek.

2. Mion
2009. jan. 27. 20:22

Nekem az Underworld - mostmár - triógia tetszik nagyon! De a Penge trilógia sem rossz. Igazából nem tudom, mit higgyek a vámpírokról és a többi teremtményről.... egyik felem azt mondja léteznek, a másik meg azt, h ez csak kitaláció.


Mennyire komolyan vagy benne a témában, és ha kérdezhetem: miért? :o)

2009. jan. 27. 20:18

Ki mit tud drakuláról, és az éj teremtményeiről?

Szerintetek léteznek vagy csak az emberi képzelet szüleményei?


Az első vámpírt Lucifer hozta létre.Volt régen egy Vampirath nevű hadvezér a pokolban aki el akarta foglalni Lucifer trónját ezért megtámadta hadseregével.Végül elkapták és kikötözték.Lucifer tartott egy embert akit betanított és már félig halott volt.Ekkor odavitték Luciferhez aki egy karót készült Vampirath szívébe szúrni.Miután beleszúrta a vérét az emberrel megitatta aki egy démonra hasonlító ember volt.Ő volt Lucfer kedvence.Lucifer elnevezte vámpírnak.A vámpír elkezdett egyre több vámpírt csinálni de azok egyre jobban hasonlítottak az emberekre és ezen felháborodott Lucifer.A vámpír észre vette ezt és szigorú hierarchiát alkotott a többi vámpír között.A szabályt nem ismeri senki viszont azt tudjuk hogy amelyik vámpír megszegte a szabályt azt megtorolják és megkínozzák.


HA VALKIT ÉRDEKEL EZ A TÉMA AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN IS MEGKERESET.


Kinek mijen töténetei vannak? filmek? zenék? stb


Írjatok bármit a témával kapcsolatban.

Jelenleg épp komolyabban foglalkozom ezzel a témával, és minden hozzászólásnak örülnék :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook