Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Váltsunk életmódot együtt! fórum

Váltsunk életmódot együtt! (beszélgetős fórum)


11. King86
2020. febr. 9. 22:24
Kivel mi újsàg, hogy haladtok? És egyébként kinek mi a módszere?
2020. febr. 6. 08:11

A lelkemnek jól jön ha tartjuk egymásban a lelket ;)

Szerencsére lassan egy hónapja sikerült kiiktatni minden üdítőt, sajnos csak a bubis víz amit meg tudok inni de nekem ez is haladás.

Ötletek tornára?

9. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fruzsi369)
2020. jan. 30. 14:56

Én úgy olvastam, hogy szeretnél egészségesen élni és tortákat beiktani. Így nagyon tetszik a dolog. Csatlakoznék, ha megengeded.


Viccet félre téve én is szívesen fogynék.

Lehetőleg úgy, hogy ne nagyon kelljen lemondani semmiről. De így nem fog menni, szóval azért fegyelmezem magam.

2020. jan. 30. 14:53
Én is csatlakoznék. Bár én is már 3 hónapja csinálom. Nekem jól megindult, de mínusz 7 kg-nál elkezdtem stagnálni. Frusztrál is eléggé. Már nagyon vágyom arra, hogy ne három számjegyet mutasson a mérleg. De próbálok örülni a mínusz 7 kg-nak is. Még nem volt ilyen nagy fogyásom. A tokám legalább lement már és a pocakom nem lóg annyira, mint azelőtt.
2020. jan. 29. 17:34
Én csatlakoznék. Bàr nem most kezdtem, 11 hónapja csinàlom:)
2020. jan. 28. 14:48
Csatlakozom :) Én már fogytam a sok edzés és mindent lehet enni, mértékkel módszerrel. Csak: aztán szültem, bepukkant a pajzsmirigyem, összevissza eszek, leginkább azt, ami a családnak nem kell (maradék :D), edzésre nincs idő, fiatalabb sem leszek már, nem úgy reagál a testem, mint huszonévesen. És igen, ezen nekem kell változtatnom :) Fogyni (is) akarok, de az életmód változtatás az elsődleges.
2020. jan. 28. 13:07

Egyébként ide tök jó példa: volt egy lány, aki a naplójába leírta, hogy ő úgy fogy, hogy ebédere jól beeszik, adott napon pl lángos, pizza, kóla (nem vicc), de estére és reggelre csak fehérje shake.

Szépen megmondtam neki, hogy ez nem épp rossz irány, hanem totális tévút, a drága fogyis fehérje helyett inkább vegyen halat, zöldséget, stb, hogy a többi részt ne is említsük, gyakorlatilag leoltott, hogy ez így működik. Okés.


Úgy fest, nem működött.

2020. jan. 28. 12:57

A 3. nagyon jól mondja.

Magadban legyen meg az elhatározás!

Rengeteg fogyis napló, fórum van, érdemes olvasgatni. Nagyon sok elbukik. Sokszor ugyanazon megy félre, mint az életben is (tapasztalat, foglalkoztam ezzel egy időben): nem fenntartható amit csinálnak. Ezerrel belecsapnak a mozgásba, a kemény diétába, tartják egy-két hétig, hónapig, de aztán már annyira éhesek, hogy jön egy nagy bezabálás, és visszamegy szépen minden. Aztán oda az elhatározás. Legyen hosszú időre, akár örökre fenntartható az életvitel, táplálkozás és mozgás terén. Nem csak a kilók miatt, hanem a testi-lelki egészség, a gyerekeknek adott minta és a tartalmasabb nyugdíjas évek céljából is.


Olyan is sok van, aki okosabbnak gondolja magát, és nem fogadja el, hogy ha fogyni akarsz, bizonyos dolgokat nem szabad enni. Vagy legalábbis minimálisat. Tehát a mindenből kevesebbet módszer az legfeljebb a súly megtartására jó. El kell felejteni a gyümölcssaláta vacsorára mítoszt is. Csodaszer nincs, zsírégető csoda tea nincs, zsírégető fehérjeturmix nincs. Szilárd elhatározás van.

Végül, ami fontos, hogy kardió mozgás nélkül nem lesz sikeres fogyás. Gyors gyaloglás, kocogás, bringázás. A nappali közepén végezhető gyakorlatoknál ezek sokkal jobbak, mert egyedül azokat biztos, hogy a legtöbb ember nem fogja tudni helyesen végezni.

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fruzsi369)
2020. jan. 28. 09:51

Próbáld meg nem támadásnak venni, mert nem az.

Akkor fog sikerülni, amikor benned akkora az elhatározás, hogy nem fog érdekelni, hogy ki mit csinál. Nézd meg, hány ilyen fórum indult, és halt ki egy-két hónap után. Neked arra van szükséged, hogy legalább egy évig kitarts. Válassz egy módszert, keress egy hozzáértőt, tele a net, a YouTube olyanokkal, akik valóban értenek hozzá, és kövesd azt, amit tanácsolnak.


A mindenből egy kicsit, meg mértékkel mindent lehet elvet fogod itt hallani sok olyan embertől, akik sokadszor kezdik újra - tehát amit mondanak, az a valóságban nem működik.


Ha fogyni akarsz, bizonyos dolgokat nem ehetsz, sem sokat, sem keveset. És nyilván akkor fogsz fogyni, ha kevesebb energiát viszel be, mint amennyit felhasználsz.


A fogyás pedig akkor tartós, ha hetente kb. fél, max. egy kilót fogsz.


Hajrá!

2020. jan. 28. 09:15
Hajrá!
2020. jan. 28. 08:23

Sziasztok!

Szeretnék életmódot váltani. Egyedül mindig feladom. Szeretnék egészségesen enni és a tornát beiktatni. Fogyás lenne az elsődleges célom.

Vannak akik csatlakoznának, hogy tartsuk egymásban a lelket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook