Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valóban ez történhetet? fórum

Valóban ez történhetet? (beszélgetős fórum)


22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
2023. jún. 17. 15:19
Mármint arra értettem hogyha akárhova megyek mostmár mindig annyit viszek ami kell,őket biztos hogy nem engedem,szó sem lehet róla!!
21. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 13:50

Én mondjuk azt a következtetést vonnám le, hogy ezeket az embereket többször nem hívnám, és ha bármikor is váratlanul becsöngetnének, a küszöbön belül sem tennék a lábukat.

Az, hogy legközelebb eltenni? Ilyen emberekkel nincs! "legközelebb".

20. Napsugár8 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 13:48
Ez egy olyan névnapi meghívás volt, ahol saját költségre hívtál vendégeket, ők viszont csak a mézesmadzagot húzták el az orrod előtt. Ennyi. Van benne tanulság. Majd te is levonod az esetből a magadét.
19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 14. - Bichi)
2023. jún. 17. 11:06

hát igen, sok dolgot én sem értek ebben a story-ban.

Ajándék összeget visszalopni ilyet még nem is hallottam.


(az "ismerős pénzt ad" szituációt) én sem értem, mert pénzt adni ellenszolgáltatás elvárása miatt szoktam én.

(ilyen nálam pl. a massage)

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Charlize)
2023. jún. 17. 10:59
Nem volt gyerek,mást sajnos nem tudok tenni,csak azt hogy legközelebb nagyon jól el kell tennem.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2023. jún. 17. 10:50
Mindenhol megnéztem de sehol,és én még kerestem is felesleges,nagyon jól emlékszem hova raktam le,az onnan nem esik le csak úgy,nyilvánvalóan közülök vitte el valaki. Kiderülni az már soha nem fog,ha rákérdeznék meg még nagyobb balhé lenne és le is tagadnák. Rendőrségre hiába mennék ilyennel nem is foglalkoznak,ráadásul lakáson belüli lopás,talán akkor tudnának valamit ha a pénz számát tudnám,de ki gondolta hogy ez történik?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Tulipán***)
2023. jún. 17. 10:47
Családból biztos hogy nem mert rajtuk kívül más nem volt itt,szóval ők lehetek. Viszont ő közülük is az aki nem rokon azért mondtam hogy ismerős,mert ő nem rokonom viszont ő ment ki elég sokszor rágyújtani,valószínű akkor vihette el.
15. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 08:51

Ez a névnapra pénz ajándék vendégektől elég furcsa. Családtagod is lehetett és be is csúszhatott olyan helyre, hogy nem találod. Gyerek volt a társaságban?

Legközelebb rendesen tedd el. Tanulj belőle.

14. Bichi (válaszként erre: 11. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 17. 08:43

Névnapra nem kis összeget? Bár nem tudom, mi az a nem kis összeg, de azt hiszem inkább röhögnék a szituáción.

Egyébkét meg akinek ilyenek az ismerősei simán lehetnek ilyenek a vele együttélők, akik simán elvehették...

De még mindig nem értem az "ismerős pénzt ad" szituációt, mert még csak nem is nevezi barátnak...

13. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 08:31

Simán megtörténhetett. Mondjuk velem ilyen még nem történt mert nem olyan emberekkel asszociálódok akik ilyet tennének, de ettől függetlenül egy csomó olyan ember van, aki képes rá.

Ha jól értem, csak azok voltak nálatok akik az ajándékot vitték? Más ember nem? Mert ha csak ők voltak ott és te lehetted valahová a borÍtékot és az nincs ott, akkor nyilván ők vitték el. (ha csak nem a családodból volt valaki de mivel rájuk nem gyanakodsz, gondolom őket kizárhatjuk).

12. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 07:56
Más idegen nem volt ott vendégségben? És nem lehet, hogy olyan helyre tetted, ahol a ruha ujjával, akármivel esetleg lehullott valamelyik bútor alá??? Megnézted, akár a fotel alatt, szekrény széle alatt???
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Bichi)
2023. jún. 17. 00:57
névnapjára kapta, és huss elillant..-)
10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 17. 00:50

Nem ittál te egy kicsit túl sokat a fene nagy vendégségben? Ja, tudom, nem "szeressük" :DDDd

Az egész történet tök hülyeség.

Amúgy nem jártam így, de pénzt sem fogadnék el egy ismerőstől, mikor vendégségbe jön...

9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - Globus)
2023. jún. 16. 23:51
:-DD
8. globus (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 16. 23:25

Éppen erre gondoltam. Mint a mesebeli okos lány, hozott ajándékot, meg nem is.

De legalább megmutatta.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 22:58

Nahát, mik vannak?

Mekkora összeg tűnt el?

2023. jún. 16. 22:37
Talán.
2023. jún. 16. 22:21

jól értem, lába kélt az ajándéknak?


Élelmesek, mert adtak is meg nem is...

Szó nem érheti a ház elejét..-)

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 21:50
Nem bizonyított, hogy ellopták és ki lopta el.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2023. jún. 16. 21:48
Igen az is igaz,egy névnapról volt szó egyébként,de ilyez nem gondoltam volna,az nem gond hogy italt nem mert nem szeressük de akkr sem lopjuk meg mást. Vagy akkor inkább mondja el őszintén hogy nem hozott semmit vagy valami,de ha ide adja aztán meg elveszi ez milyen viselkedés?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 21:44

Nekem az is fura, hogy vendégségbe borítékba viszik a pénzt. Egyáltalán, pénzt visznek ajándékba.

Felénk egy üveg ital a házigazdának és virág és/vagy sütemény a háziasszonynak.

2023. jún. 16. 21:20
Az egyik ismerősöméket hívtuk meg vendégségbe,szántak egy nem kis összeget,bár azt is furcsáltam hogy nem borítékba hozták. Aztán mire elmentek arra lettem figyelmes hogy az összeg eltűnt akárhol kerestem sehol nem volt,viszont én emlékszem hogy hova raktam le,ott viszont pedig nem volt. Manapság már tényleg ennyire szemét emberek vannak? És így hidd azt az életben hogy van remény,majd jobb lesz minden aha..innentől kezdve azt se tudom mit tegyek mert nem lehet megbízni senkiben!! Esetleg közületek járt így már valaki? Komolyan így kell végződnie egy jó napnak,érdemes vigyázni nagyon sok a csaló ember!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook