Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 7 fórum

Való Világ 7 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4882. feketebárány74 (válaszként erre: 4880. - Kálisa)
2015. márc. 2. 10:17

Szerintem olvasd vissza a korábbi hozzászólásaimat, és akkor megérted, eléggé részletesen kifejtettem bennük, hogy mi a véleményem arról a kígyóról.

Röviden összefoglalva: gonosz, sunyi, törtető, rosszindulatú, fölényes, számító, pénzéhes, kihasználja a pasikat..., tovább is van, mondjam még?! :)

4881. kálisa (válaszként erre: 4850. - Mazsinka)
2015. márc. 2. 10:16
Tökéletes megfogalnazás!Denisz,már ha van egy kis esze meglovagolhatja a 2-ik helyezést zenei vonalon,mondjuk Macival.
4880. kálisa (válaszként erre: 4799. - Feketebárány74)
2015. márc. 2. 10:08
Ez nem válasz lesz,csak kérdés.Mi a gond Zsuzsával?Én csak akkor kezdtem nézni,amikor Zsu visszatért a párbajról és Reni meg Fanni minősíthetetlenül üvöltözött vele.Azóta is csak azt olvasom,meg hallom,hogy....Ha lehet kicsit bővebben kérném kifejteni.Kösz
4879. salabakter (válaszként erre: 4878. - Feketebárány74)
2015. márc. 2. 10:05
Ha Vikcsu még bent maradt volna,mindenkivel kufircolt volna!Így is hányszor,ketten is csöcsörészték egyszerre! Ez tényleg jobb,mint a Zsu:D
2015. márc. 2. 09:09

Én meg azt mondom, hogy jobb is, hogy vége lett, sok/k/ volt már ez a széria. :S

Szerintem összességében ennyire vastag bőr még sosem volt a képükön egy széria játékosainak sem, pedig végignéztem mind a 7-et... :S

Valóban így az igazságos, hogy Robin nyert, a többiek nem lettek volna méltók a főnyereményhez.

Na jó, Vikcsu és Reni a szívem csücskei voltak, őket azért szívesen láttam volna a fináléban, dehát a népnek meg az RTL-nek inkább ezek az "aberráltak" kellettek... :S

Mindenesetre azt megfogadtam, hogy a VV8-ba már nem fogok ennyire belemerülni, akárkik is lesznek benne a villalakók, ez a széria már nagyon a legalja volt mindennek, és félek, hogy ennél esetleg már csak rosszabb jöhet... :S

És ami külön szomorú volt a számomra, hogy mi a hozzászólók is egymásnak estünk nem egyszer, sértegetve, személyeskedve, leszólva egymást, pedig mindenki csak a saját véleményét mondta el a műsorról...

Szóval szerintem azért egy kicsit mi is leszerepeltünk, nemcsak a műsor, mivel tényleg sokszor úgy védtük egyik vagy másik villallakót, mintha a rokonunk, vagy legalábbis az ismerősünk lett volna... :S

Egyszóval nagyon tanulságos volt ez az egész minden tekintetben, szerintem jó kis tanulópénz volt ez a széria mindannyiunk számára...

Ámen. :)

4877. Mazsinka
2015. márc. 2. 00:47
Különben simán el tudom azt is képzelni, hogy Robin valami xy beépített emberke volt. Tartalékként ment be, aztán szépen meghúzódott, ellavírozott. A többiek konfrontálódtak, lealjasodtak, ku.válkodtak, mindent bevetettek a győzelemért, amit a csatorna megkívánt, kellett nekik a konfliktus, Fanni, Dennis a nézettség miatt, de egy ekkora barmot már képtelenek voltak kihozni győztesnek, mint amilyen Dennis. Kapta volna az ívet a csatorna rendesen. Így megvoltak a balhék, a végén pedig a jó győzött, mint a mesében. El is morzsolok mindjárt egy könnycseppet. Ki van ez találva. Elképzelhető az is, hogy nem bunda, azt is elhiszem, hogy sok embernél kiverte a biztosítékot ez a majomparádé gyerek, és hát nem volt nagy a különbség. Jobb így.
4876. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4875. - Mazsinka)
2015. márc. 2. 00:32
Ha megnézed, szinte mindegyiknek kapcsolati válságai voltak a beköltözéskor. Ez kábé az a szint, mint "sz**ból várat építeni".
4875. Mazsinka
2015. márc. 2. 00:17
Nekem meggyőződésem, hogy Dennis és Fanni kapcsolata nem lesz hosszú életű. A tegnapi párbaja után a haverokhoz szaladt oda, nem Fannihoz, ez sok mindent elárul, aztán az anyja, Fanni úgy tíz perc után eszébe jutott. De úgy is ment ki, hogy a műsorvezetők figyelmeztették, hogy hé, Fanni is itt van. Le sem kakilta. Aztán majd az is kiderül, hogy Laci kamerák nélkül mit fog érezni Edina iránt. Anett... hát no comment. Gondolom, Robin imidzsén most dob egy jókorát a lé. Emígy rájöttem már, mit nem bírnak a nők benne, és mi az, amire Anett is hamar rá fog unni: Robin jóképű, de tálcán adja magát, annyira vágyik a szeretetre, mint egy bölcsis gyerek, ragad, nincs benne semmi vad, semmi titokzatos, semmi izgató. Pontosítok: jóképű, és ez maga izgató, de a titokzatosság, vadság, kis macsó beütés hiánya egy kicsit unalmassá teszi. Persze van az a nőtípus, akinek ez hosszú távon is főnyeremény, de szűkül a kör.
4874. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4872. - Cucicsillag)
2015. márc. 1. 23:30

Nem tudom. Házibulikból ismeretes, hogy az újdonság erejével könnyen össze lehet gabalyodni, aztán ha komolyra fordul a dolog, akkor megszeppennek. Mert egy laza kis flört komolynak tűnik, komolytalan helyzetben. De amikor komollyá válik a helyzet, akkor maga a szituáció válik komolytalanná. Szóval lehet egy szikra, amiből bármi kisülhet, ez tőlük függ. Ők érzik majd hogy hányadán állnak egymással.


A Fanniék is bohóckodtak, a Laciék is, meg ezek is. Aztán hogy mi lesz a VALÓ VILÁGBAN, az már más tészta. Ott már egészen más törvények uralkodnak.

4873. Cucicsillag (válaszként erre: 4871. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 23:26
Nekem voltak pillanatai amikor szimpi is lehetett vna, de ez hamar elmult...
4872. Cucicsillag (válaszként erre: 4851. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 23:14

Es most itt van Anett... Micsoda ustokos!

Nemtom, mennyire tiszta a cerelem, jo helyre pucsitott, csak ugye mar bent is mtak es ez ment is adasban, hgy "van az a penz, amiert kozel kerult Robinhoz"

Errol mit gondoltok?

2015. márc. 1. 23:10

Amit levág ez a csaj (Fanni) az oldal közepén...


[link]

4870. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4869. - Zinike)
2015. márc. 1. 22:37
Mindig lesz egy kis szeletje, aki átlátja, és egy nagy szeletje, aki nem látja át a rendszer működését. :)
4869. zinike (válaszként erre: 4866. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 22:34
Igen így van, bár a gyanakvóbbak akkor sem hitték el már ezt... de egy jó ideje már ha valami nem ingyenes akkor az szar vagy legalábbis nem mozgatja meg az embereket... de ebbe az irányba ne vigyük el a beszélgetést szerintem :)
4868. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4865. - Zinike)
2015. márc. 1. 22:34

Soha nem a fogyasztó diktál, hanem a szolgáltató, max jó a marketingje, el tudja hitetni hogy a fogyasztó a "KIRÁLY", hogy övé az irányítás joga. Régi trükk ez mindenhol. Csak a birka kajálja be.


Ugyanakkor ha nincs fogyasztó, akkor a szolgáltató megpusztul. Ezért retteg minden igazságfeltáró bizonyítéktól, mert ott kiderülne hogy valójában a szolgáltató függ a fogyasztótól, és nem fordítva.

2015. márc. 1. 22:34

Na akkor ennyi volt, köszönjük a részvételt mindenkinek! :)

Ki jön majd a VV8 fórumra is? :P :D

4866. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4865. - Zinike)
2015. márc. 1. 22:29
Az sms anno bevételt szolgált, meg hogy lefedezzék ezeket a dolgokat azzal, hogy a néző irányít.
4865. zinike
2015. márc. 1. 22:27
Ha ezek után nincs valakinek olyan érzése, hogy nem a nézők döntenek egy fináléban, hanem a "rendezők" akkor soha... annak ellenére, hogy szerintem mindkét srác megérdemelte volna a győzelmet ilyen vagy olyan okok miatt!
4864. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4862. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 22:25
MÉLTÓ-SÁGA
4863. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4859. - Ariell2014)
2015. márc. 1. 22:24
Nem volt rossz, csak ordenáré, primitív varacskosdisznó.
4862. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4858. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 22:22
Amúgy meg, én úgy gondolom, hogy az ember attól EMBER, hogy nem úgy viselkedik, mint egy varacskosdisznó. Tehát van öntudata, és ezzel együtt önuralma, mindenek felett igénye arra, hogy EMBER-ként viselkedjen.
2015. márc. 1. 22:21
dennis egesz végig a nyereménylrt lehazudta a csillagokat de mindhiába
4860. EsztyMorgan (válaszként erre: 4858. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 22:21
Mert ennek a felismerésére ész is kellett volna. Az meg neki nincs.
4859. Ariell2014 (válaszként erre: 4850. - Mazsinka)
2015. márc. 1. 22:20
ééééééééééljeeeeen! hála Istennek hogy VAN igazsag és mégiscsak a jó elnyeri jutalmat a rossz meg mélto büntetését
4858. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4856. - EsztyMorgan)
2015. márc. 1. 22:19
Ő annyit tudott, hogy magát felvállalni nagy lehetőség a nyerésre, de azt nem gondolta, hogy az ocsmányságával együtt ez már "lejárt lemez", mert ezt a paklit már Au anno eljátszotta.
4857. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4855. - Feketebárány74)
2015. márc. 1. 22:16
Hömhöm... :))
4856. EsztyMorgan (válaszként erre: 4850. - Mazsinka)
2015. márc. 1. 22:15
A fekete humor a legjobb :) Denis meg is érdemli. Így veszíteni sokkal rosszabb de ezt dobta neki a gép. :) azt hitte, hogy az akkor még friss vv győztes (Au) majmolásával majd mennyire fog érvényesülni. Láttuk a kis komiszt, ahogy ordenáré módon ordított, jött a nagy elveivel aztán mégis elő adásban dobta a barátnőjét, kiderült, hogy félúton elhagyta a gyermekét. Nem is értem mit hitt..örüljön, hogy megnyert két párbajt. Épp kettővel többet mint amennyit megérdemelt.
4855. feketebárány74 (válaszként erre: 4854. - D7ba7bf7ff)
2015. márc. 1. 22:14
Malacod van, a másik rendezvényen a Kaczor Feri is ott volt. :D
4854. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4853. - Feketebárány74)
2015. márc. 1. 22:13
Azt hittem a Kaczor Feri. :)
4853. feketebárány74 (válaszként erre: 4847. - EsztyMorgan)
2015. márc. 1. 22:11

:-)

Jó hát egyik helyre se elsősorban miatta mentem, voltak rajta kívül más fellépők is, pl. az egyiken éppen a Gáspár Laci. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook