Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 7 fórum

Való Világ 7 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4912. akác56 (válaszként erre: 4911. - Feketebárány74)
2015. márc. 4. 13:08
Jaj, Bárányka! Felejtsd el már Zsuzsát! Ne rombold vele a lelkedet tovább! Ne gondolj rá, ne írj róla, inkább keressél szép, okos, jó lelkű, megértő lányokat!
4911. feketebárány74 (válaszként erre: 4910. - Salabakter)
2015. márc. 4. 12:30

Persze a többiek is lejáratták magukat, ki így - ki úgy. :)

Ez csak a külső amiket leírtál, a belső is fontos /lenne/ nála...

Lehet valaki akármennyire szép, fiatal és jóalakú, ha a lelke mérgezett, akkor hamar át lehet látni rajta... :S

4910. salabakter (válaszként erre: 4905. - Feketebárány74)
2015. márc. 4. 12:23

Ő járatta le magát? Nem azok,akik felnőtt emberek lévén olyan oltári kupiban éltek nap mint nap?A kosz megette őket!!!

Irigyek voltak,mert szép,és fiatal,jó alakú!!

4909. feketebárány74 (válaszként erre: 4908. - Mazsinka)
2015. márc. 4. 12:12

Nekem meg már akkor ellenszenves volt, amikor még be sem költözött a villába. :P

Amikor telefonon kikönyörögte magának az új okostelót egy pasitól, meg amikor azt mondta, hogy ő nem megy be az állatok közé a tanyán, mert nem koszolja össze a cipőjét. :S :)

4908. Mazsinka (válaszként erre: 4907. - Feketebárány74)
2015. márc. 4. 11:21
Én nem láttam rejtett gonoszságot Zsu szemében, csak butaságot. Azt láttam, hogy nagyon nyerni akar, de a módját nem tudja. Elindult egy úton, amiről letért, ez volt a veszte. Akkor vált igazán ellenszenvessé, amikor a Belevalóban beszélt-magas lóról.
4907. feketebárány74 (válaszként erre: 4906. - Kálisa)
2015. márc. 4. 10:59

Na látod, egy szívlapáttal én is szívesen leütöttem volna Zsut... :)

Van ilyen, hogy valaki ennyire ellenszenves tud lenni a viselkedése miatt.

Persze, hogy Fanni /is/ sokszor túllőtt a célon, de nála nem éreztem azt a rejtett gyűlöletet, mint Zsuban.

Igen Fanni "kiviszlek..." szövege rossz húzás volt, meg az is, amikor azt mondta, hogy: "Engem innen nem robbantanak ki semmivel!". Ugyanígy Zsué is, hogy: "Majd akkor bukom el el ezt a játékot, amikor én akarom!" De Dani is ráfázott: "Majd a fináléból integetek nektek vissza!"

És hát ugye Laci és Dennis: "Megnyerem, meg kell nyernem a játékot!"

Akik ilyeneket mondtak mind kiestek.

Szóval Robin tulajdonképpen megérdemelten nyert végül. ;-)

4906. kálisa (válaszként erre: 4903. - Feketebárány74)
2015. márc. 4. 10:27
Így már tisztább a kép.Mint már írtam én az elején még nem néztem.Viszont Reni is meg Fanni is túl lőtt a célon,nem lehet valakinek így neki menni,mint ők tették Zsuval.Sok néző előtt ezzel vágták el magukat.Zsu szerintem is nagyképü és fölényeskedő,ahogy itt írta valaki a Belevalóban jött ki főleg!Akkor sem értem,hogy vadidegen embereket hogy lehet gyűlölni,vagy imádni:-( Habár Edinát 1x-2x letudtam volna ütni egy szívlapáttal.Engem egyébként Fanni irritált a legjobban és nem azért,mert szexuális életet élt,hanem a viselkedése miatt.Ő aztán tényleg nagyképű volt az állandó fenyegetőzése miatt,miszerint "kiviszlek és kint hagylak a g..ibe".Hát nem jött össze.
4905. feketebárány74 (válaszként erre: 4904. - Mazsinka)
2015. márc. 3. 19:04

Értelek én, de már a bejövetelekor lejáratta magát, ahogy szóvátette, hogy dzsuva van a konyhában.

Ez szerintem nem valami jó belépő egy új közösségbe, de ő ezt is megengedte magának.

És még ő vágott pofákat, amikor Reniék nekiestek.

Zsu tipikusan olyan ember, pontosabban némber, aki többnek akarna látszani, mint ami.

A látszatra, a külsőre hiába ad, ha belül viszont romlott... :S

Ugye mint tudjuk a szem a lélek tükre, elég csak belenézni Zsu szemébe, tele van gyűlölettel és keserűséggel, de az utóbbit meg is érdemli az ilyen.

Erőltetett, fölényes, kárörvendő, gonosz, rosszindulatú, jellemtelen, hazug, számító és pénzéhes.

Robint azért ne hasonlítsuk Zsuhoz, ég és föld a kettő.

Sőt én azon se lepődnék meg, ha Zsu bepróbálkozna Robinnál is... :S

4904. Mazsinka (válaszként erre: 4903. - Feketebárány74)
2015. márc. 3. 18:44
Tudod, bari, nagyon sok olyan ember van, akit könnyű megvezetni álszenteskedéssel, kitalált, megjátszott kedvességgel. Pillarebegtetéssel, magyarázkodással, műkönnyekkel, a gyerekemért harcolok szöveggel. Ezzel nincs is semmi gond addig, míg az illető ki nem esik a szerepéből. Történt ez ugyanis akkor, amikor Zsuzsa hirtelen ötlettől vezérelve ráment Lacira. Számomra ő sosem volt különösebben szimpatikus, inkább semleges. Ez tudjuk, mikor fordult át ellenszenvbe. Én simán azt is el tudom képzelni, hogy Robin se ilyen jófiú, anyuci pici szentje, csak ő jobban, kiegyensúlyozottabban tudta hozni ezt a karaktert, és be is kajáltuk. Függetlenül attól, hogy Zsuzsáról van szó, azt a viselkedést, amit a Belevalóban produkált, nem csípem. Ráncolgatja a szemöldökét, meg azt hiszi, hogy olyan vicceseket mond, meg úgy odaszúr, közben meg a humor halvány szikrája sincs meg benne. Ahogy beszél, ahogy gesztikulál, az számomra unalmas, és szemforgatást generáló, fölényes.
4903. feketebárány74 (válaszként erre: 4894. - Kálisa)
2015. márc. 3. 15:52

Már leírtam jónéhányszor, de akkor leírom még 1x, hogy van olyan, hogy valaki első ránézésre nem szimpatikus valamiért. Aztán mond pár olyan mondatot, amitől még unszimpatikusabb lesz. Aztán telnek a napok, és egyre irritálóbb lesz. A Zsu is ilyen volt számomra, már a legelejétől fogva.

És a tekintete..., benne azzal a sok gyűlölettel, és gonoszsággal. :S

Renin meg is lepődtem, hogy ő is rögtön átlátott rajta, sőt az a "buta" Fannika is rögtön levette, hogy milyen ez a nő valójában...

Amúgy én Rák jegyű vagyok, a volt lakótársam volt a Skorpió.

De amúgy komolyan nem értem, hogy hogyan lehet kedvelni egy olyan valakit, aki kihasználja a pasikat, és csak a pénzükre utazik?!

És aki ráadásul ennyire fölényes, sunyi és nincs szinte semmi önkritikája.

Már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azok védik őt ennyire, akik saját maguk is ilyenek a való életben?!

De nagyon remélem, hogy nem így van. :S

4902. feketebárány74 (válaszként erre: 4900. - Andi6020)
2015. márc. 3. 15:39

Látom még mindig nem érted... :S

De nem magyarázom el még jobban, már eléggé elmagyaráztam az elmúlt több mint 3 hónap alatt.

Akkor ezek szerint te nemigen olvastál más fórumokat, ahol nálam sokkal durvábban szidták Zsut, úgyhogy én még piskóta voltam hozzájuk képest... :S

4901. feketebárány74 (válaszként erre: 4892. - Salabakter)
2015. márc. 3. 15:35

Nem, nem ő volt, csak egy nagyon hasonló hozzá.

Azért is ítéltem el őt ennyire, mert sorra fedeztem fel benne azokat a gonosz tulajdonságokat, amik a volt lakótársamban is szinte pontosan ugyanígy megvoltak...

Tehát tulajdonképpen olyan volt az egész számomra, mintha a volt lakótársam költözött volna be a villába... :)

4900. andi6020 (válaszként erre: 4899. - Feketebárány74)
2015. márc. 3. 15:35
Szánalomhalom, hogy egyáltalán gyűlölet ébred benned egy valóságsóóóóó szereplő felé. Érthetetlen.
4899. feketebárány74 (válaszként erre: 4891. - Akác56)
2015. márc. 3. 15:31

Érdekes dolog, mert igen, még szeretem ezt a lányt /de csak a kevés jó tulajdonságai miatt/, de egyben gyűlölöm is, ahogy viselkedett, meg amiket tett velem szemben /is/.

Nem húzom rá a tulajdonságait Zsu-ra, de nagyon hasonlítanak egymásra, sőt szinte mindenben.

Szerencsére azért más nők nem ennyire elvetemültek, így azért a nőkbe vetett hitem még megmaradt. :)

2015. márc. 3. 10:33
2015. márc. 3. 10:11
Sőt! Most is utálom,mint a sz..t :)De nem emlegetem félóránkánt!
4896. Mazsinka
2015. márc. 3. 09:52
Vikit is vakon gyűlölték páran.
4895. kálisa (válaszként erre: 4877. - Mazsinka)
2015. márc. 3. 09:23
A beépített emberhez csak annyit,ha már szóba került,maximum a Maci lehetett az,mert ő szerepelt már más RTL-es produkcióban is.Ráadásul többször utalt is rá,hogy ő milyen jól informált belső ügyekben.
4894. kálisa (válaszként erre: 4882. - Feketebárány74)
2015. márc. 3. 09:17
Nem értettük meg egymást ezek szerint,én nem csupán a véleményedre lettem volna kiváncsi,mert az nagyon elvisz adott esetben roszz irányba.Egészen eddig azt hittem lány vagy és azért gyűlölsz ennyire egy ismeretlen játékost,mert valamikor a barátodat elcsábította egy hasonló.Így viszont még érthetőbb(de nem jó)a gyűlöleted,mert nincs rosszabb egy visszautasított pasinál.Ez már csak egy kis találgatás,nem vagy te Skorpió esetleg?Egyébként ez a játék erről szól,különböző karaktereket tesznek össze.Zsuzsán nem csodálkozom,hogy nem ment el,biztos megsúgták neki,hogy ő lesz az egyik kiemelt téma a fináléban.Ezt a részt nyugodtan kihagyhatták volna,gusztustalan volt,ahogy Edina még mindig csak Zsu nyakába varrt mindent!
4893. akác56 (válaszként erre: 4892. - Salabakter)
2015. márc. 3. 09:11
Írta már, hogy Zsuzsát nem ismeri személyesen!
4892. salabakter (válaszként erre: 4888. - Feketebárány74)
2015. márc. 3. 06:51
Én arra értettem,hogy az a lány talán pont Zsuzsa volt,egyébként egy vadidegent nem lehet ennyire vakon gyűlölni:))
4891. akác56 (válaszként erre: 4888. - Feketebárány74)
2015. márc. 3. 05:30

Ebbe a lányba még mindig szerelmes vagy, azért nem tudod elfelejteni! Tulajdonságait ne húzd rá Zsuzsára - tudhatod, hogy két egyforma ember nincs!

Alakíts ki egy új kapcsolatot, találj valakit aki visszaadja a nőkbe vetett hitedet.

4890. Cucicsillag (válaszként erre: 4878. - Feketebárány74)
2015. márc. 2. 23:19

Ezzel en is haskeppen vok :)

Most pl. Az edent ajanlotta barinom, de mtam ,hgy kizaaart!

Mndenkinek tovabbi kellemes idotoltest :)

4889. feketebárány74 (válaszként erre: 4886. - Salabakter)
2015. márc. 2. 23:18

Kivétel volt pl. Vikcsu, Reni, vagy a fiúk közül Dávid, Dani és Robin.

Persze mindnek volt valami hibája, na de kinek nincsenek?!

4888. feketebárány74 (válaszként erre: 4884. - Salabakter)
2015. márc. 2. 23:15

Majd befejezem, ha akarom!

Ismerős a szöveg?! :P :D

De amúgy kinek nem kellettem? Ezt nem igazán értem.

Vagy arra a lányra értetted, akivel együtt laktam, és szinte mindenben olyan volt, mint Zsu?

Nem, én már az elején láttam, hogy nem kellek neki, de bíztam benne, hogy idővel talán megváltozik, dehát arra aztán várhattam volna 1000 évig... :S

Én már akkor is "savaztam" a lányt, amikor még nem is voltam szerelmes belé, mert már akkor láttam, hogy hogyan viselkedik más pasikkal... :S

4887. Pipi57 (válaszként erre: 4885. - Salabakter)
2015. márc. 2. 12:41

Csak azért jegyeztem meg,mert ilyenkor talán szerződés köti őket, hogy az ilyen eseményeken kötelező megjellenniük.

Persze tudom én,egyik sem makulátlan....

4886. salabakter (válaszként erre: 4882. - Feketebárány74)
2015. márc. 2. 12:29
És melyik nem volt olyan? Egy kivételt írj! Talán a Dóri.
4885. salabakter (válaszként erre: 4883. - Pipi57)
2015. márc. 2. 12:28
Csodálkozol? Mikor kint is folytatják a többiek,amit bent csináltak!
4884. salabakter (válaszként erre: 4882. - Feketebárány74)
2015. márc. 2. 12:26

Most már igazán befejezhetnéd,már a játéknak is vége!!!

Nost már biztos,hogy nem kellettél neki,azrt csinálod.Úgy,mint Dani!Ő is csak aztán savazta,mikor vissza lett utasítva:D

4883. Pipi57 (válaszként erre: 4882. - Feketebárány74)
2015. márc. 2. 10:48
....és még magának való is,mert tegnap egyedül ő nem vett részt a finálén.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook