Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)


34587. Channa* (válaszként erre: 34585. - L.luiselotte)
2021. febr. 11. 10:03

A férjem már kétszer a kocsi tetején hagyta a tárcáját pénzzel és iratokkal. Mind a két alkalommal visszahozta valaki hiánytalanul.

Gondolom a közelben laktak vagy ráértek.


Én is vagy elviszem, ha kiderül valamiből, hogy kié, vagy bedobom egy postaládába, majd a posta megoldja.

34586. tumbo2 (válaszként erre: 34585. - L.luiselotte)
2021. febr. 11. 09:57
nagyon régen találtam egy pénztárcát.az akkori postás egy zsugori öregember volt,aki az anyját is eladta volna tíz forintért,mondta,majd ő elviszi.mondtam,szóljon neki,majd eljön a gazdája.
34585. l.luiselotte (válaszként erre: 34583. - Tumbo2)
2021. febr. 11. 09:47

Én egyszer a házunk előtt levő sövényben egy tárcát találtam iratokkal, némi pénzzel. bevittem a rendőrégre, mondani sem kell, hog úgy kezeltek, mintha én loptam volna el.

aztán mégegyszer találtAm.

az iratokat igazolványokat bedobtam egy postaládába, a némi kp-t, nem volt sok, megtartottam. Ennek persze nem lett következménye, csak az előző miatt hallgattak ki.


Így legyen az ember kis ügyekben becsületes.

2021. febr. 11. 09:46

Otthon vettem észre, hogy az üzletben nem számoltak egy 600 ft-os tételt. Szóljak, visszavigyem? Nem baj, hagyjam, úgy is sokszor becsapnak, elszámolnak! kukorica. ...


Nem rosszból, de ez elég szarul lett megfogalmazva. A kiírás 2. része alig értelmezhető, összefolyik minden ...

34583. tumbo2 (válaszként erre: 34578. - L.luiselotte)
2021. febr. 11. 09:37
én is mikor egy joghurtot,ami véletlenül ott maradt a kislányom sálja alatt.a pénztáros majd leordította a fejem.én marha.meg mikor a vécében találtam egy vadonat új dzsekit,odaadtam a biztonsági őrnek,ha valaki jelentkezne érte.szerintem simán hazavitte.de terhelje az ő lelkiismeretét,ne az enyémet.
34582. Channa* (válaszként erre: 34581. - 0bfe13f953)
2021. febr. 11. 09:09
Nem tudom az okát, de pl. én már december 1-én feldíszítem a lakást és 6-án a télapó, mindig tesz mindenkinek ajándékot a kandallón lógó "csízmákba", nem érdekli, hogy 31 éves a fiam:DDD
34581. 0bfe13f953
2021. febr. 11. 09:05

Én nem szeretem a Valentin napot, se a karácsonyt, se a húsvétot, se a többi ünnepet, mert ugyanolyanok, mint a többi nap. Nekem legalábbis.


Mi a felnőtt gyerekeimmel még a mikulást is megünnepeljük, pont azért, hogy ne legyen minden nap ugyan olyan.

2021. febr. 11. 08:55

Én nem szeretem a Valentin napot, se a karácsonyt, se a húsvétot, se a többi ünnepet, mert ugyanolyanok, mint a többi nap. Nekem legalábbis.



morcos Grincs! 😀

34579. syria
2021. febr. 11. 08:53

"Nem értem azokat a nőket, akik nem szeretnek sütni. ..."

Ez legyen az egyetlen dolog, amit nem értesz! 😊

2021. febr. 11. 08:51

Otthon vettem észre, hogy az üzletben nem számoltak egy 600 ft-os tételt. Szóljak, visszavigyem. nem baj, hagyjam, úgy is sokszor becsapnak, elszámolnak . kukorica.


Az istenért, ne !!! én egyszer visszavittem két el nem számolt narancsot a spárba,még melegében a parkolóból, majdnem letépték a fejemet. kapnak mankópénzt nyugi !

34577. Érdekes73 (válaszként erre: 34572. - Epresturmix)
2021. febr. 10. 22:38
Addig látszik érettnek míg meg nem ismered :)
34576. bozsu55 (válaszként erre: 34560. - Tumbo2)
2021. febr. 10. 22:10
Nézzél videókat és rájössz (mint kiskutya,az ugatásra)-népi mondás,a dolog nyitjára.
34575. bozsu55
2021. febr. 10. 22:04

Sose kerestem olyan sok pénzt mint amikor adományt kértem...



Majd egyszer visszanyal a fagyi

34574. michelle.r
2021. febr. 10. 21:42

""Nem szeretem a Valentin napot. Olyan mű dolog."


Apaaaaaaaaaaaa, kezdőőőőőőődik 😂😂😂

34573. dd59f39542 (válaszként erre: 34543. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 10. 21:08

Nem tudom ez a történet igaz e, vagy csak trollkodás, mint a fekete pólós :D de azt aláírom, hogy néhány rezidens valóban kapós :D. Nem tudom a vallomásíró Rezidense milyen osztályon dolgozik, én csak a szülészetről tudok nyilatkozni.

Mikor szültem 2 rezidens doki dolgozott az osztályon. Az egyik mai divat szóval élve szingli volt, a másik már nős és nem sokkal előtte a felesége ott az osztályon szülte meg a kislányukat. :D De ennek ellenére a sok kollegina nagyon rá volt cuppanva,lépten nyomon kereaték az alkalmat mikor lehet hozzá érni, vagy nevetgélni vele, vagy maszírozgatni akarták a fáradt vállait. :D A másiknak is mondjuk. Viszont ezt kívülállóként elnézve mondom, hogy a srácnak vagy tényleg nem esett le a nők hozzáállása vagy csak okos, s tudomást sem vett róla, hiszen szóra sem érdemes. :D Ezt csak őbtudhatja de vicces volt az tény. Azóta már rendes orvos lett, és a kislány már ovis, a kisfiam csoporttársa. Mondjuk az óvónénik is szeretik nézegetni, mikor ő megy a csajsziért. Nem tudom, lehet a kisugárzásuk olyan, vagy némelyek többet látnak abba bele ha valaki kedves velük. Komolyan nem tudom. :) de azt sem hogy ez a vallomás valódi e, vagy csak mese habbal. De én azt gondolom, ez csupán egy leírása annak, ahogy egy szerelmes nő vívódik magában. Ezek játszódnak le benne, mert a való életében a szerelme tárgya nem lehet az övé. De ez csak egy tipp. Ha pedig így van, ez egyszer elmúlik majd.

2021. febr. 10. 21:02

Éretlen az összes pasi a korosztályomban, az idősebbek meg sosem vonzottak. Nehéz ügy ez.


Kicsit minden férfi éretlen. Biztosan találsz majd egy érettet. Bár nekem sem sikerült de imádom, hogy egy őrült fazon! 😀❤️

34571. Channa*
2021. febr. 10. 20:58

"Nem szeretem a Valentin napot. Olyan mű dolog."


Ha valaki azt csinál belőle és ezt gondolja, akkor az is lesz, de lehet ezt is természetesen csinálni, ahogy a többi ünnepet is.


Ennyi erővel a húsvét is mű, ahogy a pünkösd és a többi is.

Karácsonykor is Ádám és Éva (Eugénia és István) nap van, még is mindenki ajándékozza egymást és lakmározik három napig. Mitől más az?


Jaja, fanyalgás ezerrel;)

34570. Channa*
2021. febr. 10. 20:53

"Sose kerestem olyan sok pénzt, mint amikor adományt kértem."


Ha nem értem félre, akkor ez elég gáz...

34569. Lau_Ra
2021. febr. 10. 20:39

Ma áthelyeztek egy másik osztályra. Oda ahol a Rezidens van. Féltem bemenni, nem tudtam hogyan fog viselkedni velem a tegnap történtek után. Kár volt aggódnom! :) Mintha mindig is egypár lettünk volna. Pár nővérke rosszallóan nézett. Enyém lett.


Álomvilág😃

Most már jöhetne valami új történet.

34568. Lau_Ra
2021. febr. 10. 20:38

Nem szeretem a Valentin napot. Olyan mű dolog.


Akkor ne tartsd meg. Ennyi.

Engem se érdekel különösen. Valószínűleg meg se tartjuk:D Ettől még másoknak tetszhet, nem kell belőle ügyet csinálni.

34567. tien (válaszként erre: 34566. - Globus)
2021. febr. 10. 20:31

Nekem sem.


Nálunk olyan hamar elfogy mintha tűzre vágták volna,holott csak ketten vagyunk a férjemmel.


Nincs az a sütemény ill.torta mennyiség ami ne fogyna el.

34566. globus (válaszként erre: 34564. - Libikóka)
2021. febr. 10. 20:26

Nekem sincs semmi gondom a sütéssel.

Ha csak nem az, hogy nincs ki megegye :)

2021. febr. 10. 20:25

Nem értem azokat a nőket, akik nem szeretnek sütni. Számomra semmi nem okoz akkora elégedettséget és lelki békét, mint a sütés! Néhány hozzávalóból magas, fényes, ízes sütemények lesznek! Varázslat, szerelem! Imádok kézzel dagasztani!!😍 😍 😍 😍


Akkor Valentin-napra megleped magad egy robotgéppel?

34564. libikóka (válaszként erre: 34563. - Globus)
2021. febr. 10. 20:23
Mondjuk nekem mindíg kerek lesz ,ha csak nem direkt akarom szögletesre:))
34563. globus (válaszként erre: 34560. - Tumbo2)
2021. febr. 10. 20:21
Miért? Mindig kicsit fordítani kell rajta, aztán majd' csak kialakul :)
34562. dfc04c70e4 (válaszként erre: 34555. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 10. 20:16

Számomra közömbös a Valentin nap. Nem fanyalgok, de hidegen hagy.

Ünnepeljék a Bálintok és Valentinok! Az ő névnapjuk.

A figyelmesség bármikor jól esik. Egy kis extra főleg. Függetlenül egy újabb, hozzánk is bejutott kiemelt naptól. Nekem egyáltalán nincs gondom azzal, ha valaki ünnepli, savanyú pofát sem vágok miatta. Egyszerűen úgy gondolom, nem kell ahhoz egy mások által kiemelt nap, hogy örömöt csempésszünk egymás életébe.


Félreértések elkerülése végett: nem én írtam ki a vallomást. Csak azért reagálok, mert általában egyetértek veled. Most nem. :)

2021. febr. 10. 19:42

Nem szeretem a Valentin napot. Olyan mű dolog.


Az USA-ban hallottam rá azt a kifejezést, hogy Hallmark (üdvözlőlap gyártó) ünnep, afféle kommerciális ünnep. nyilván ők nyomatják a legjobban, bár a virágosok és a csokis cégek is szépen kaszálnak belőle. Errefelé nem is ünnepelték. Szóval szerintem is elég mű.

34560. tumbo2 (válaszként erre: 34558. - Channa*)
2021. febr. 10. 19:42
én meg azt nem értem,hogy lehet egy tésztát kerekre nyújtani.
34559. Panna.33 (válaszként erre: 34558. - Channa*)
2021. febr. 10. 19:39

Én mindegyiket szeretem.

Biztos kiváló HTB lenne belőlem. 😃

34558. Channa*
2021. febr. 10. 19:38

"Nem értem azokat a nőket, akik nem szeretnek sütni. Számomra semmi nem okoz akkora elégedettséget és lelki békét, mint a sütés! Néhány hozzávalóból magas, fényes, ízes sütemények lesznek! Varázslat, szerelem! Imádok kézzel dagasztani!!😍 😍 😍 😍"


Én meg azokat nem értem, akik szeretnek ilyeneket csinálni. Szerintem sokkal jobb egy jó könyvet elolvasni, mint a forró konyhába, ragacsos masszát gyömöszkélni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook