Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vállalnátok öt gyereket? fórum

Vállalnátok öt gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
57. 6e712803ac (válaszként erre: 54. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 10:22

Szerintem már 3 mellett sem lehet rendesen háztartást vezetni,dolgozni,nőnek lenni és társnak. És akkor még a barátok. 3 gyerekkel rengeteget kell foglalkozni,játszani,töródni mindnek a kis lelkével,ha sulisok tanulni velük a suliba időnként bemenni és a többi. Nekem 1 van és nagy is,de sokat foglalkozom még vele mert neki is nekem is igy jó. Viszont van időm minden másra,háztartásra,dolgozom,törődök magammal,találkozom a barátaimmal a párommal heti több estét vagyunk kettesben avagy barátokkal és ez igy kényelmes. No igen kényelmes...


De lehet vannak olyan nők,párok akiknek meg a felfordulás a kaotikus állapotok a kényelmes? Vagy kaszárnya van otthon az is lehet :)

56. aac131dc75 (válaszként erre: 54. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 10:16

Na igen a babakötvény is megér egy misét.


Bibíí 15 éves korunk óta együtt vagyunk

bibíí első házasság!

bibíí nekem is van rá időm,kedvem,pénzem...

:D

Már a másodiknál le kellene mondanom magamról...

Nem még lombikozzak,mert 4 nem elég...

55. 6e712803ac (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2016. jan. 20. 10:11
Nem is akartál 5-öt?
54. a360345bdd (válaszként erre: 53. - Aac131dc75)
2016. jan. 20. 10:10

Hát nem azért van a Babakötvény? Megszülöd a gyereket, megnyitod a számlát, állam bácsi meg tolja bele a lóvét. 18 évesen vesz magának kecót!


Most tulajdonképpen mire megy a bezzeg én?

bibíí sok pénzem van

bibíí tudok 5ször teherbeesni

bibíí tudok 5 gyerek melett háztartást vezetni, gyereket nevelni, dolgozni


Bibíí én meg imádom az egyszem lányom, bibíí munka után van erőm játszani vele, bibíí nincs atom támadás utáni állapot a lakásunkban


3 házasság? Aztaaa Ez is bezzeg én? Mert akkor bibíííí én még lány vagyok!

2016. jan. 20. 10:04

Egyébként meg volt itt szó biztos életkezdésről.


Tulajdonképp fontos,igen.

Ezért is nem vállalok több gyereket.


Igaz én nem tudok neki építtetni,sem egy garzont venni.De mivel a szülei egykék,így kapásból 2 házat örököl.Az egyikben élünk mi a másikban majd él ő a családjával.


De ezt azért nem tudja minden szülő biztosítani!


/5 gyerekkel pláne nem/


Volasekné:Mennyi is manapság a lombik?

52. aac131dc75 (válaszként erre: 50. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 09:47

Így van!

Egy van és ennyi!

Megszültem az elsőt és közöltem gátvarrás közben ha ezzel végzett toljon már be a műtőbe és pakoljon ki legyen oly rendes.../kinevetett/

Csakhogy esélyem se legyen!

51. anya4005 (válaszként erre: 48. - Júliusi)
2016. jan. 20. 09:44

Az első gyereknél küldtek automatikusan emelt családit,mert sem bejelentett élettársak,sem házasok nem vagyunk. Rögtön írtam nekik,hogy nem kérem,mert apa itt van,velünk,és nem jár!

Na,azóta nem is küldik a magasabb összeget,de becartam,hogy később elverik rajtam a port.

Most meg majd úgyis emelt jön...,bár sosem látom! :D

50. a360345bdd (válaszként erre: 46. - 38aad74e28)
2016. jan. 20. 09:44

Kedves egészségedre! Én azt írtam, hogy ÉN (ego,moi, I, Je) NEM vállalnék, ám olyat egy szóval se hogy más ne tegye. Az is igaz, hogy oltári nagy mocskos riherongy felőletlen szukának tartom azt, aki az éhező 3ra vállal 4. 5. sokadikat.


Most lehet háborogni, mint Mózes mellett a Vörös tenger és köpködhetsz is!

49. IzaHold (válaszként erre: 34. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 09:41
De szép ez a 20 gyermekes család!!! És fantasztikus a történet is! :) Köszi!:)
48. júliusi (válaszként erre: 37. - Fincsi5)
2016. jan. 20. 09:37

Igen ez érdekes.

Én is ismerek olyat aki papíron egyedülálló,még a facen is azt írja ki.Csak azért,mert nincsenek összeházasodva, és így emelt családit stb. kap.De közben anyaságin van a 3. gyerekkel, és összesen ha 1-2 évet dolgozott életében.Sok kiskapu van, amit egyesek ki is használnak.

47. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Anya4005)
2016. jan. 20. 09:32
Mi is így, cipőt nem örökölnek egymástól akkor sem, ha nagyon jó állapotban van, mert mindenkinek más a lábboltozata, ezeket küldöm a szegényeknek, meg a ruhák közül ami nem tetszik. A konténeres cuccokba egyébként rongyosat nem tennék, mert akinek megy, ugye hogy tudna hordani használhatatlan dolgokat? Úgyhogy azért az is legyen közepes minőség, hordható, nem szakadt meg ilyenek. De a jobb, márkás cuccokról meg tudom, hogy nem küldik el, hanem eladják kelet-európai turkiknak és a pénzből gyógyszert vesznek azoknak az országoknak, ahol szükség van rá, mert vészhelyzet van.
2016. jan. 20. 09:30
Az lemaradt hogy èpp lombikozunk a fèrjemmel az ötödik csemetèèrt!
2016. jan. 20. 09:27
Sziasztok. Èn egy nègy gyerekes magyar dolgozo iskolàzott kètszer elvàlt ès harmadik hàzassàgban èlő boldog nő vagyok. Igaz nem minden mindig tökèletes de olyan mèg nem volt hogy a gyerekeimnek valamiről le kellett volna mondani. Kèpzeljètek így is meg tudjuk oldani a külön programokat ès jut idő mindenre amire kell. Mindig is nagy csalàdot szerettem vola ès igy is kiegyensulyozott az èletünk. Szerintem minden szervezès kèrdèse!
44. anya4005 (válaszként erre: 42. - Forrest2010)
2016. jan. 20. 09:25

Nyilván nálunk is van,amit a kisebbik fiú a nagytól örökölt,mert egy teljesen jó állapotú nadrágot vagy pulcsit nem fogok még sem eladni,sem elajándékozni. Azok a darabok,amik neki nem tetszenek (bár nem szakadtak,foltosak),mennek a vöröskereszthez,azok,amiket szívesen visel,marad nála (kivéve a cipők,mert ott ellentmondást nem tűrően mindig újat veszek,hiába nem lehet már pókemberes világítós lábbelit kapni,akkor választ mást).

De el nem tudom képzelni,hogy majd a lányom a traktoros pólóban fog járni,mert nem telik "lányosra"! Az megint más,ha kéri,és szereti,de az nem arról szól,hogy rászorulnánk.

Viszont rendesen sajnálom azt a kisfiút,aki kifejezetten lányos ruhákban jár,úgy 95 százalékban! Értem ezt ruhára és cipőre egyaránt...

43. forrest2010 (válaszként erre: 28. - Fincsi5)
2016. jan. 20. 09:20
Volt már velük cikk valamelyik színes újságban .
42. forrest2010 (válaszként erre: 30. - Anya4005)
2016. jan. 20. 09:18
Nem mai történet , a férjem 4. fiúként mindig a bátyjai levetett ruháit hordta , hát nem igazán örült neki , a lányunk imádja a barátnőitől , rokonoktól még a bátyjáról is megmaradó ruhákat , a fene tudja ! mi lenne a jó !
41. gribedli*** (válaszként erre: 34. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 09:18
Anyám borogass...
40. anya4005 (válaszként erre: 38. - Forrest2010)
2016. jan. 20. 09:17

Igaz,ami igaz: baromság is volt a lakótelepieknek vetőburgonyát adni! Azt meg végképp nem értem,hogy a polgármester miért evett belőle: rászorult???

Szóval,az is ilyen tessék-lássék segítség volt...

39. gribedli*** (válaszként erre: 31. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 09:14
Na igen, ilyen is van. Én úgy gondolom, ahogy előttem is írták, ha nem szenved hiányt a gyerek és közös döntés szüleménye, mindenkinek a maga dolga. Mi igyekszünk megvenni egy lakást mindegyik gyereknek, igen, a fenekük alá fogjuk tolni, mert az én gyerekeimnek ne kelljen már kölcsönre lakást/házat venni, a tanulásukat is biztosítjuk belegondoltunk, hogy ha nem lehet ezt megvalósítani mindegyiknek, inkább ne legyen több, bármennyire is tetszik a nagy család. A férjemék 3-an tesók, az ő szülei is így eresztették őket a nagyvilágba, szép gesztus volt tőlük.
38. forrest2010 (válaszként erre: 36. - Anya4005)
2016. jan. 20. 09:14
....pedig igazad van ! azon reklamált.... túl apró volt a krumpli / vetőburgonya / kevés volt 1 paprikás krumplira !
37. fincsi5 (válaszként erre: 34. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 09:08

Tudod, ez a Juci néni piszok jól néz ki, ugye? :))


Ez nagyon teszik. :))

A másik hülye.

A CSOK kapcsán volt egy riport 3 gyerekes, EGYEDÜLÁLLÓ anyukáról, aki gyesen van a legkisebbel. És a riporter is elképedve látta, hogy nem kaphatja meg. Hát mi a fészkes francra kapná??

Annyi bolon' van.

36. anya4005 (válaszként erre: 34. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 09:03

A milliárdos öregről már régebben is olvastam,azért ők sem felül kezdték,de úgy,ahogy ők csinálják,szerintem megéri!

Viszont a második cikket olvasva nekem is kinyílt a bicska a zsebemben!

Amikor annó egy segélyszervezet naposcsibét,kacsát,malacot,takarmányt osztott a mélyszegénységben élő,segélyekből tengődők számára,akaratlanul is az jutott eszembe,hogy inkább gumit és felvilágosító anyagokat osztogathatnának...Persze,én szenya vagyok!

35. gribedli*** (válaszként erre: 27. - Forrest2010)
2016. jan. 20. 09:01
Nem látok ebben semmi rosszat, ha beszáll valaki a pelenkázásba, miért ne? Mondom, akiknek minden a nyakukba szakad, nehezen tudják elkèpzelni, hogy az anyaság nem nyűg, meg nem okvetlenül megy egy kapcsolat rovására. Sok apuka szívesen van a gyerekével, természetes, mert az övé. Pont az nem logikus, hogy valakinek a saját gyereke nem számít annyira, hogy foglalkozzon vele, nem?
34. a360345bdd (válaszként erre: 28. - Fincsi5)
2016. jan. 20. 08:54

itt van ni:

[link]


ők tudták, hogy tisztességesen fel tudják nevelni a 20 gyereket, egyik sem éhezik, vagy jár fiú létére lány ruhában stb stb


de van másik véglet is! Azt a nőt addig ütném, míg csak erő van a kezemben!!!

[link]



oké, hogy abortusz ellenes, de baszki létezik gumi, spirál, elköttetés stb stb stb!!

Segélyekből, segély szervezetekből élnek! FELFOGHATATLAN!

33. forrest2010 (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2016. jan. 20. 08:50
Itthon az is gond , h albérletben lakó emberkének megfordul az agyában az , h bevállal 3 gyereket és azzal megoldódik a lakhatásuk is ! nem oldódik meg semmi ! utólag azért azt is felvetették , h legalább 300 ezer ft nettó bevétel szükséges annak , aki szülne 3 gyereket , nagyon nehéz , főleg , h az emberek többségének ennek fele sincs !
32. a360345bdd (válaszként erre: 28. - Fincsi5)
2016. jan. 20. 08:47
DE! Többször is, meg különböző magazinokban is, de ott már tizen néhány gyerek felnőtt :D
31. a360345bdd (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2016. jan. 20. 08:47

egyik kollégának a lánya kiszámolta hogy ha megszüli a 3.at jobban jár anyagilag! Az elsőre kapja a gyerektartást (ha kapja ugye, mert ez is fifikás) aztán otthon marad anyaságin, felveszi a 3 emelt családit és milyen jó neki!


Ahha, nagyon jó lehet. Elvitte tőlem azt a rácsos ágyat, amibe már 8 gyerek nőtt fel és TÜZIFÁNAK ajándékozták nekem, ő elkunyerálta, elkunyizta az a babakocsit, aminek mind a 4 kerekén tropára ment a gumi, a macskák napoztak benne, olyan ebédeket főzött, hogy párizsi pörkölt!!!! Biztos nagyon jó annak a szerencsétlen kisfiúnak! Csak elnyűtt használt ruhái, játékai vannak...

30. anya4005 (válaszként erre: 1. - 6e712803ac)
2016. jan. 20. 08:46

Amikor azt látom az oviban,hogy a 3 gyerekes család legkisebb,fiú gyermeke a nagyobb lányok levetett cuccaiban jár (katicabogaras harisnya,rózsaszín nadrág),akkor esküszöm nem értem,minek a 4. gyerek...Ilyenkor vannak gondolataim,és nem az,hogy mindegy,mi van azon a kisfiún,alényeg a szeretet.

Viszont ott,ahol ezt anyagilag meg tudják oldani (és ennyi gyereknél szerintem elenyésző,ahol anyuka is dolgozik,bár ilyen is van) úgy,hogy senkinek nincs hiányérzete (nem a legújabb telóról vagy a 30 ezres legoról beszélek),és anyuka élvezi,hogy otthon van,és háztartás,és "tyúkanyó" üzemmód,ott szerintem nincs mit gondolni,az ő döntésük,az ő életük.

Mi a harmadikat várjuk,én nem dolgozom már az első óta,és a jövőben nem is tervezem,hogy munkába álljak,viszont nem is a fiúk ruháit fogja hordani a csajszi,szóval,nekem így jó. Nem mondom,5 gyerek lehet,hogy már sok lenne,de lassan elég idős is leszek hozzá,hogy ne gondolkodjam több gyereken.:)

29. gribedli*** (válaszként erre: 23. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 08:45
De én sem vállalnék, csak nem gondolok semmit azokról, akik igen. Nem spekulálok rajta, hogy vajon milyen érdek vezeti, mert nincs semmilyen érdek. Ők így döntöttek és kész:)))
28. fincsi5 (válaszként erre: 23. - A360345bdd)
2016. jan. 20. 08:45
20 gyerek, és még nem voltak a Fókuszban?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook