Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin-nap! Ti, hogy álltok hozzá? fórum

Valentin-nap! Ti, hogy álltok hozzá? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. szafaripók (válaszként erre: 38. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 14:33

Először is: nem, nem volt kérdésfeltevés, de a nőnap sem volt az...

Ilyet írtam volna: igen - azzal, hogy azt írod, CSAK az anyák napja a fontos, a többiről úgy tűnhet az olyan laikus olvasónak, mint én, hogy a többi nem az - nyelvtanilag a CSAK erre szolgál...

Hogy baj volna azzal, hogy nem tartod fontosnak ezt a két említett napot? Nekem nem. Az okfejtést próbáltam megérteni... Mellesleg az, hogy TE valamit nem tartassz fontosnak, nem ünnepled, stb. még nem egyenrangú azzal, hogy be kellene tiltani. Még akkor se lenne az, ha te lennél az angol királynő és terézanya egy személyben, ami gondolom nem vagy...

46. szomorkodó (válaszként erre: 45. - 8e25e56fdf)
2014. febr. 7. 13:58

Mindenkinek címezted, így nekem is.

Engem ne sajnálj.

Ezzel léptem. Jó, őszinte ünneplést.

45. 8e25e56fdf (válaszként erre: 44. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 13:55

Nem címeztem neked a hozzászólásom, arról nem tehetek, ha magadra vettél egy inget.


Véleményem pedig lehet.


Tisztelem a nőket, akik saját maguk nyomják el magukat, azokat meg még sajnálom is.

44. szomorkodó (válaszként erre: 42. - 8e25e56fdf)
2014. febr. 7. 13:54
Ha annyira tiszteled a nőket, akkor engem is tisztelj, így ismeretlenül. És ne írd, hogy nyomom a dumát stb. Honnan tudod? Mert ez a véleményed? Na ennyit a tiszteletről és a nőnapról. Minimum kulturáltan nyilatkozz a nőkről. Ezek után minek a virág???????????
2014. febr. 7. 13:52
Minden nap annyit ér, amennyi tartalmat adnak neki.
2014. febr. 7. 13:51

Basszus, hol tart már a világ, ha a nők maguk is megkérdőjelezik a nőnap fontosságát?

Én pasi vagyok, de Valentin-napkor is és nőnapon is adok virágot, csak az utóbbin több embernek. Na és anyák napján is. Én olyan nőket ismerek és szeretek, akik maguk is fontosnak tartják önnön nőiségüket és értékelik ezeket a napokat. Meg persze más napokat is, de ha már vannak ezek az ünnepek, akkor ne dobjuk már a kukába...


Az a véleményem, hogy akik az ilyen napok ellen nyomják a dumát, azok azért teszik ezt, mert esetleg őket nem ismerik el ezeken az ünnepeket. Az ágál legjobban a Valentin-nap ellen, akinek nincs kivel megünnepelni, vagy a férje tojik február 14-re, ezért kénytelen ő is tojni rá. Nőnapra detto.

41. szomorkodó (válaszként erre: 40. - Tavirózsa :))
2014. febr. 7. 13:46
Helyes.
40. Tavirózsa :) (válaszként erre: 36. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 13:45

Te azt írtad, hogy egyedül az anyák napja a lényeg neked. - Ami szerintem is nagyon fontos és szép.

De mondjuk mi van azokkal a nőkkel akiknek nem adatott meg az anyaság (teljesen mindegy, hogy milyen okkal)?

Egyébként meg igenis úgy gondolom, hogy ha már van egy nap, ahol ezt nemzetközileg ünneplik (nemcsak Amerikában), akkor nálunk miért ne?

Ez a véleményem és be is fejeztem.

2014. febr. 7. 13:45
Meegihletett a Valentin-nap, pont most írtam egy cikket róla, majd megjelenik. Én szeretem, mert van kivel szeretnem. Szomorú a sok magyarázkodó, önigazoló hozzászólást olvasni.
38. szomorkodó (válaszként erre: 37. - Szafaripók)
2014. febr. 7. 13:44
Azt mondod? Volt ezzel kapcsolatban itt kérdésfeltevés? Ilyent írtam volna? Van valami baj azzal, hogy a nőnapot és valentin napot nem tartom fontosnak?
37. szafaripók (válaszként erre: 34. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 13:42
Ezek szerint a névnap, születésnap, gyereknap, apák napja, stb is csak a kereskedőknek fontos??
36. szomorkodó (válaszként erre: 35. - Tavirózsa :))
2014. febr. 7. 13:42

Én említem. Ez az indokom. És tovább nem is magyarázkodnék.

Viszont te nem mondtad el, te miért tartod fontosnak?

35. Tavirózsa :) (válaszként erre: 34. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 13:40

Egyáltalán nem ez alapján ítélem meg magam.

Csak éppen úgy gondolom, hogy semmiköze a két napnak egymáshoz.

Nem is említeném őket egy lapon.

34. szomorkodó (válaszként erre: 33. - Tavirózsa :))
2014. febr. 7. 13:37

Csak az Anyák napja, amit fontosnak tartok Nem kellene túldimenzionálni magunkat. Egyébként a nőnap is amerikai móka. A kereskedőknek jó csak. Ennyi a véleményem. Ha valakinek fontos vagyok, nem a kikiáltott napokon hoz kedvességet.

Te meg gondolom szereted a nőnapot. És miért? Többnek érzed általa magadat?

33. Tavirózsa :) (válaszként erre: 32. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 13:32
Hát ezt gondoltam, mivel te írtad! Én csak az okot kérdeztem.
32. szomorkodó (válaszként erre: 31. - Tavirózsa :))
2014. febr. 7. 13:30
Ez az én véleményem.
31. Tavirózsa :) (válaszként erre: 30. - Szomorkodó)
2014. febr. 7. 13:30
A nőnapot miért kellene eltörölni?
2014. febr. 7. 13:01
Ahogy a nőnaphoz. Törölném örökre.
2014. febr. 7. 12:49
Soha sem álltam hozzá sehogy sem, ezután sem kívánok ezen változtatni.
2014. febr. 7. 12:48
Nem érdekel a valentin nap. Tudom, közhely, de ha egy pár igazán szereti egymást, nekik egész évben valentin nap van. Szerintem ez a nap csak a villogásról szól, hogy "nekem van párom és van legjobb barinőm bibíííííííííí! Akinek meg nincs, az egy lúúúúúúúúúúzer!". Ez a véleményem erről a napról:)
2014. febr. 7. 12:46

Vagy inkább hogy fekszünk hozzá???? :D:D

Nem kell annyira véresen komolyan venni ezt a kereskedelmi "nyomást".

2014. febr. 7. 12:31
sehogy
25. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 23. - Szeretekolvasni)
2014. febr. 7. 12:28

Vagy úgy van vele, mint sokan: nem érdekli.


Ha érzed, hogy szeret, néha meglep valamivel, megvesz valamit, mert úgy gondolja; tetszene neked, akkor semmi gond.

Ha már a szívecskéket említetted, azt én utálom, akkor képzeld el, egy férfi!

24. Agnik1
2014. febr. 7. 12:09
Mi mindennap szeretjük egymást, nem kell nekünk a Valentin-nap ahhoz hogy meglepjük egymást valami aprósággal :)
2014. febr. 7. 12:00
Elfeledkezni róla szerintem elég nehéz, mert mindenhol szívecskék jönnek szembe, akármerre mész. Amelyik pasi elfelejti, az kamuzik, vagy nem jár utcán, boltban, nem néz tévét... :)
2014. febr. 7. 11:58
Én úgy állok hozzá, hogy egy nap a szeretet kifejezésére. A médiabummot és a reklámnyomást félre kell tenni. Egy papírszív is elég kell legyen. Virágot ellenben szívesen kapok ilyenkor (is).
2014. febr. 7. 11:58
Mi nem kerítünk neki nagy felhajtást. Veszünk egy doboz bonbont vagy egy finom csokit, és együtt megesszük :)
20. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2014. febr. 7. 11:46
Egy kedves gesztus miért ne férne bele?
2014. febr. 7. 11:46

Mi sem tartjuk.

Sokkal jobban örülök, amikor a párom hazaállít egy szál virággal, mert eszébe jutottam. A szerelmünk ünneplésére bővan van lehetőségünk, nem kell egy külön naphoz kötni...:)

2014. febr. 7. 11:42
A kapcsolatunk elején, mindig megleptük egymást kis apróságokkal. Aztán jött egy hatalmas meglepetés mindkettőnk számára: A kisfiúnk! :) Én szeretem a Valentin-napot, de mondjuk ugyanolyan mint bármelyik nap. Régen volt olyan, hogy hülyén sültek el a valentin-napok (exeimnél), mert ugye én mindig készültem valami aprósággal, a srác, meg nem, mert 1.vagy nem tartotta 2.vagy elfelejtette 3.vagy egyáltalán nem akart megajándékozni, megemlékezni...szóval elég ciki volt, mikor én átadtam az ajándékot, ő meg semmit .(Jó, én nem is vártam el soha senkitől, de valljuk be azért jól esik ha kapunk valamit attól akit szeretünk. És ezzel mindenki gy van.) Én születésnapomra se kértem soha semelyik barátomtól se ajándékot, inkább azt kértem, hogy aznap legyen velem egész nap. Ez többet jelent számomra, mint akármi! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook