Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Válaszok kérdésekre... fórum

Válaszok kérdésekre... (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 20. 10:59
SZIASZTOK.Köszönöm a sok keves bíztató üzenetet.Túl vagyok a -64kg-on boldog vagyok és sokkal egészségesebb.Norm a vérnyomásom is nem szedek rá már semmit .A férjem aki majd 150kgosan vett el 5-év után olyan mintha most jöttünk volna össze.Pezseg az életem.A böröm alakúl járok szaunába.És igen járok a balcsira a gyerekimmel !!!!!!Ezt több éve nem tettem!!!Imádom az új ruháimat is.Még iszom az ecetet
2009. júl. 13. 16:46
Gratulálok a mínusz 60 kilóhoz! Nem sínylette meg nagyon a bőröd, hogy pár nap alatt adtál le ilyen sokat?
2009. jún. 3. 14:22
igaz az h ha 1,5 hónapja nincs tejem akkor az még visszahozható??sos!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 3. 13:51
Gratula a mínusz 50 kilóhoz! nagyon ügyes vagy!
16. Gecam
2009. máj. 17. 13:17
?????????????????????????
2009. máj. 10. 14:05
gratulálok a kitartásodhoz!
2009. máj. 10. 08:39
Jövőhéten leszek sajna nem igen tudok ma írni dolgozom és nem szeretik ha netezünk kedden leírok mindent részletesen.Kellemes vasárnapot.Ági
2009. máj. 9. 12:13
Hahó, hol a van az aki válaszol? :) Én kérdeztem...
12. holdi
2009. máj. 8. 17:17

Szia!

Először is nagy-nagy gratula a kitartásodhoz!!! Le a kalappal előtted!!

Meg szeretném kérdezni, hogy a kávéba nem teszel tejet? Illetve leirnál több napi menüt, hogy jobban el tudjam képzelni miket is eszel?

Köszönöm szépen és további sok sikert ahhoz a 6 kilóhoz!

2009. máj. 8. 17:17

minden elismeresem a Tied:)

Nagyon szep eredmenyt ertel el

10. 03d0a3ced4 (válaszként erre: 7. - Abigél)
2009. máj. 8. 17:04

Szia.Hát a böröm az meg van ereszkedve a combomon a karomon a hasamon.De a párom naponta 3-4*átmasziroz erősen nagyon fáj de hatásos és az AVON-tól használom a narancsbőr elleni krémet és elég jó.

****************************************************

Éhgyomorra almaecet+1 kávé édesítő szerrel.

müzli sovány joghúrttal kb 1dl

2db szűztea kapszula

Ebéd:Kápsztaleves,10dkg csirke mell salátaágyon.

2db kaszula+ecet víz+zöldtea.Délután 1db grepfruit vagy alma vagy kiwi.stb (banan nem)

Nézd én durván csinálom de én ilyen vagyok vagy csinálom vagy nem én soha nem érek rá jellemhibám a türelmetlenség........sok torna az kell ásványvíz.De szerintem ez a test elzsírosodásától is függ nem vagyunk egyformák.Sok sikert.Ági

2009. máj. 8. 15:57

Hű, nem semmi. Tudom, az én problémám igen csekély ehhez képest, de nekem 2 hónap alatt 5-6 kilótól kéne még megszabadulnom. 1 hete járok le futni (még nagyon keveset egyelőre, fokozatosan szeretném növelni), és naponta 30-30 felülést csinálok, amit hetente fogok növelni 10-10-el. 13 hónapja szültem. 60 kg-ról indultam, 75 lettem, szülés után 67 voltam, szoptatás alatt pedig 70 kg voltam nagyon sokáig. Amint abbahagytam a szoptatást, elkezdtek lemenni a kilók. Egyszerűen nem kívánom úgy az ételt, persze eszek rendesen. Emiatt úgy összeszűkült a gyomrom, hogy soha nem tudtam egyszerre ilyen keveset enni. Ezt szeretném tartani, mert eddigi életem alatt zabáltam, amíg ki nem pukkadtam. Viszont én biztos nem tudok barna rizsen meg hasonlókon élni, mert az ízeket imádom, ezért úgy határoztam délután 4-6 után nem eszem, csak iszom. Szerinted ez így jó?

Az almaecet ennyire hatásos? Mert nekem egyszer ezt tanácsolták, hogy reggel igyam vízzel. A napi 2 l folyadék elég?

Mit tehetnék még? Jelenleg reggelente éhgyomorra 62 kg vagyok. 57 szeretnék lenni. Tudom, hogy most itt nagyon kilógok a sorból ezzel a kevés kilóval és ezzel az 5 kilóval. De ez az 5 kg a legnehezebb...

8. anaterra (válaszként erre: 6. - 03d0a3ced4)
2009. máj. 8. 15:31
Így azért más, ezeket nem írtad:)
2009. máj. 8. 15:31

Nagy nagy gratula neked! Ügyes vagy! Én hasonló súlyról indultam, de nekem 1 hónap alatt csak 6,6 kg ment le :-(

Kérdés: Neked nem ereszkedett meg a bőrőd?

Leírnád mondjuk egy napodat, hogy mondjuk, miket ettél?

Előre is köszönöm!

2009. máj. 8. 15:27
nem azért ettem külömben nem lennék itt.....ja és a gyomrom is jól van ..............diétás ételeket ,csirkét barna rizst azért eszem.24-48járok dolgozni nem is bírnám másként.De jól vagyok.kösz a tanácsokat.Egyépként lehet,hogy gyors volt a fogyás de a háziorvosom havonta 1*-megnéz ő is sokalta de ami lement az színtiszta háj+víz volt....Multitaps imunot szedek.napi 1db-ot.De anyers ananász ,karaláb stb elég sok vitamint potól.
5. anaterra (válaszként erre: 1. - 03d0a3ced4)
2009. máj. 8. 15:18
Ha még nem volt gyomorfekélyed sürgősen fejezd be ezt a fajta diétát. Szétmaratod a gyomrodat. Sőt mielőbb javasolnám táplálékkiegészítő szedését, amivel pótolni tudnád, az elveszett szükséges elemeket a szervezetedből. Másrészt, amint felhagysz a koplalással azonnal visszamennek a kilók. Próbálj olyan fogyókúrás módszert, amivel beviszel táplálékot de még sem hízol. Sokat fogytál, ezért ideje másképp folytatni. Mert az örömből lehet üröm is. Nem bántásként és nem sértésként írtam. Bármit teszel, az legyen Egészséges.
2009. máj. 8. 15:16
Remélem jól vagy mert -41 kg 3 hónap alatt nem egészséges,az sem h nem eszel de te tudod!
2009. máj. 8. 14:59
Ez nagyon brutális és elég komolyan kockára tetted az egészséged/életedet!
2009. máj. 8. 14:58
kérdeznék... nem voltál rosszul? szédülés, gyengeség, fáradékonyság...???fehérjét sem ettél?( hús tojás tejtermék...) csak és kizárólag gyümölcs és zöldség??
2009. máj. 8. 14:52

Sziasztok.Sokan írtatok nekem,hogy írjam le fogyásom történetét:

Almaecetet éhgyomorra iszom elöször.2evőkanál ecet feloldva 1/2dl vízben.Hígitani lehet amennyire csak akarjátok de nem muszáj.Napközben 3-4szer iszok amikor "megkívánom......Fontos tudnotok hogy én szinte semmit nem eszem ha mégis valamit esek az zöldség,gyümölcs saláta.Nem ettem a diéta kezdete óta semmi cukrosat liszteset,sem tésztát sem kenyeret semmit ami finom és amit imádtam.NAPI 2L FOLYADÉK A MINIMUM ÉN KB 1L ZÖLDTEÁT ISZOM ÍZESÍTETLENŰL MELLÉ SZÉNSAVMENTES ÁSVÁNYVÍZET.Szedjetek C-vitamint bontja a zsírt olvassatok utánna.SZŰZTEA KAPSZULA NAPI3*2DB SZEDEK NEM CSODASZER CSAK FELGYORSÍTJA Z ANYAGCSERÉT.Hasmenést okoz és vízhajtó hatása is van.FONTOS:HA hízlaló ételeket vagy sokat esztek a kapszula azt az ételt bontja le és nem a lerakodott zsírt.TORNA:Mindegy mit csak mozogjál én zenére tornázom és napi 60-80db felülést csinálok.Nagy elszántság kitartás kell nem lehet meginogni .Ha van kérdésetek írjatok mindenkinek sok sikert kívánok tisztaszívből.Ági

Az IWIW-EN IS MEGTALÁLTOK DOBROSI SÁNDORNÉ néven.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook