Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás okai fórum

Válás okai (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 26. 11:53
A válás oka? Sztem sokféle választ fogsz kapni. Nekem a hűtlenség. Most lesz az első tárgyalás februárban. Jelenleg ott tartunk, hogy sem a közös céghez, sem a közös házba nem tudok bejutni, mert lecserélte a zárat. Hihetetlen, hogy leélsz X évet valakivel és ilyenkor derül ki, milyen ember is valójában. Amíg a lányommal táborban voltunk, a férjem egy internetes örömlányt vitt el 4 napra egy kastélyszállóba, abból a pénzből amit a házassági évfordulónkra kaptunk. Engem hívogatott a "hölgy", hogy még jár neki 50.000 Ft, mert szétrakta a lábait. :)
13. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Aguszta)
2010. jan. 26. 11:52

Nekünk már nagy a fiúnk 18. éves. Én sem éreztem jól magam a házasságunkban. Mindenkit jobbnak tartott, mint engem. Soha nem volt jó neki semmi amit csináltam, egyáltalán mindig azt akarta, hogy az legyen amit Ő akar, ha már Nekem véleményem volt akkor az nem volt jó. Több mint 10 évig húztam.

Te miért nem érzed jól magad?

2010. jan. 26. 11:52
kijelenthetem, hogy nincsenek közös élményeink, nem beszélgetünk, és már nemis élünk házaséletet. mert ezeknlk minden fontosabb neki.
11. realbrigitte (válaszként erre: 7. - Aguszta)
2010. jan. 26. 11:51
ez van nálunk. erről beszélek. lakótársi kapcsolat.
10. Aguszta (válaszként erre: 6. - 0f4d8711e7)
2010. jan. 26. 11:50
Ez a "baj"! Csak én látom rossznak a helyzetet. Ő jól érzi magát, meg szeret (ezt mondja), de ez nekem kevés.
2010. jan. 26. 11:50

Szia.Nálunk több oka is volt,hogy külön mentünk.

Részemröl az hogy keveset volt velünk,részéröl meg csak mondva csinált dolgOk.De az igazi, ami a legfontosabb, hogy lecserélt.Neked mi a probémád?

8. realbrigitte (válaszként erre: 4. - 0f4d8711e7)
2010. jan. 26. 11:49

érdekes, hogy nálunk is probléma a férjem egoja. de csak nekem probléma, ő észre sem veszi. sőt csak növekszik az egoja, mivel sikerei vannak az életben. ezetői karrier, 4 gyerek, el tud tartani egy nagycsaládot egy fizuból, úgy hogy nyaralni megy egyedül.

egyedül?

2010. jan. 26. 11:49

Sziasztok! Nem tudok dönteni. Így nem jó, tudom, de nehéz lépni.

Nem iszik, meg dolgozik, csak nincs otthon. Úgy él, mintha mi nem lennénk.

6. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 5. - Aguszta)
2010. jan. 26. 11:49
Szerintem ha látsz még rá reményt és a partnered is, akkor próbálj meg harcolni a házasságodért! Nem elég ha, csak a te 50%-od van meg kell a másik 50 is, hogy működjön "mentőakció"!
2010. jan. 26. 11:47

Örülök a gyors válaszodnak! :D

Van gyereketek? Mit jelent az, hogy nem nézett nőnek?

Tanácstalan vagyok. Nem érzem jól magam a házasságomban, de nem tudom, hogy ez elég ok-e arra, hogy lépjek. Nekünk van egy 2,5 éves kisfiúnk.

2010. jan. 26. 11:46

Szia!

Az alkohol és az egocentrikus gondolkodása.

Miért kérdezed?

Rita

2010. jan. 26. 11:45

Alkohol, játékgép, haverok, buli!

Szóval minden csak nem a család!

Ugyan nem voltunk házasok, de 7 éves kapcsolat volt és gyerek is született, szóval hívhatjuk válásnak is, voltunk bíróságon is a gyerek miatt, bár ehhez csak é ragaszkodtam és minden simán ment!

Csak az a 7 év nem, vagyis abból kb 5 év!:(((

2010. jan. 26. 11:45

Szia!

Nálam igencsak hosszú folyamat volt, míg eljutottam a válásig. Évekig tűrtem, a férjem nem nézett nőnek és lelki terror alatt tartott. A végén már ott tartottam, hogy útáltam hazamenni és mikor belépett az ajtón már 200 volt a vérnyomásom. Egy kicsit ez a sok stressz az egészségembe is került:) De mára már 3. éve, hogy túlvagyok rajta és van egy olyan férfi mellettem akivel nagyon szeretjük egymást és nőnek néz:)

2010. jan. 26. 11:42
Sziasztok! Én elsősorban elvált, vagy válófélben lévőktől szeretném megtudni, hogy mi volt a válás oka?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook