Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valakivel volt már ilyen? fórum

Valakivel volt már ilyen? (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. febr. 11. 14:20

A protexin balance probiotikumot elkezdtem szedni kb egy hónapja, megnézzük hátha. A citologiai eredmény mutatta, hogy gyulladás van, regenerátió, a mikrobiológiai leleten pedig az volt, hogy zsúfolva fehérvérsejtekkel.

Az édességet imádom, enyhe IR -em van, de arra szedek gyógyszert régebbóta és akkor nem volt ilyen és édességet kb már nem is eszek.

Aktív szexualis élet az pipa, szeretnénk lassan gyereket, de így nen tudom összefog e jönni. :/

2022. febr. 11. 13:39

Esetleg a másik úton is táplálhatnád a florádat egy kis probiotikummal, az enterol pl nagyon jó. Ártani nem árt, az biztos.

Ha nem találtak semmit, akkor gyulladás sincs, az is kimutatná a rákszűrés (nekem mutatott úgy, hogy mellé nem volt tünetem).

Esetleg még a táplálkozás is okozhat ilyet, ha pl nagyon sok édeset eszel.

Nem írtad, hogy élsz e aktív szexuális életet? Esetleg összefügg e vele vagy használtok e valami síkosítót, ami pl így allergizál?

Sok dolog lehet a ludas, amire az ember nem is gondol.

Én pl bizonyos márka betétjét nem tudom használni, mert olyan mintha marna, nem bírok valami összetevőt benne.

2022. febr. 11. 13:02
Valakinek alapból is ilyen színű. Mellesleg sokszor a hormonháztartásunk miatt változik meg. Az aktuális egészségi állapotunk is nagyban befolyásolja.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2022. febr. 11. 12:23
Elkezdtem használni, csak rettegek hogy ez se fogja elmulasztani. Régóta van már ez.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 11. 12:18
És miért nem hallgatsz az orvosodra? Ártani nem fog és talán még meg is szabadulsz a kellemetlenségtől. Még ha "normál" a flórád akkor is.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 11. 12:12
Nálam nem.
2022. febr. 11. 12:06
Sziasztok! Több hónapja sárga folyásom van, más tünet nincs. Nincs fájdalom, se égő érzés, semmi. Voltam citológiai vizsgálaton, ami negatív,kenetet vettek, se gomba, se bakterium, normál hüvelyflora, sőt még STD szűrésen is voltam, minden negatív. Mitől lehet gyulladás? Mit csináljak hogy elmúljon?? Az orvos nem ír fel semmit, csak gynophilust javasolt, amit nem értek, mert a hüvelyfloram normál. Volt valakinek hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook