Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Itt a Hoxán, volt már valakivel nézeteltérésed?Vitád, vagy esetleg valaki megbántott-e? fórum

Itt a Hoxán, volt már valakivel nézeteltérésed?Vitád, vagy esetleg valaki megbántott-e? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 22. 10:45
nekem is volt mar problemam itt es sajnos olyantol kaptam a pofont aki itt el ahol en,hiaba itt sajna nem osszetartok a magyarok,de szerencsere ez nem mindenhol itt van.csak mert en is hozzamertem szolni egy irashoz ahol o is es en is klubtag vagyok,szerintem azert tagja az ember egy klubnak,hogy hozzaszolhasson az ember masok irasahoz ha eppen kedve tartja,megjegyzem mindig nagyon udvarias vagyok mindenkivel,de egy szemely nem kedvel itt engem.azota ki is leptem a klubbol.soha senkit nem bantok es ezentul is kedves leszek mindenkihez .amivel nem ertek oitt egyet,hogy miert kell sokszor konyorogni ha vkinek a naplojat elszeretnem olvasni,miota tag vagyok itt aktivan reztveszek itt mindenben.
36. syria
2010. jún. 6. 09:46

Sajnos volt.

Még április közepén, a több mint 16 ezer törzspontos taggal akasztottam össze a bajuszt. Kiválóan tud rágalmazni engem, helyesen írni viszont nem (pl. amit egybe kellene írni, azt két szóba írja, amit külön, azt meg egybe; a menjek az nála mennyek, a ba-be, ban-ben ragokra fittyet hány).

Mikor egy adott kérdésben nem értettem vele egyet, elkezdte terjeszteni rólam, hogy minden fórumon csak aljas beszólásaim vannak. Ezt alaposan kikértem magamnak. Ebből akkora perpatvar lett, hogy a portál gazdája kénytelen volt figyelmeztetni minket. :(

35. Suesue (válaszként erre: 16. - Dca7af89ee)
2010. jún. 4. 23:47
Igen :) nekem is pont ez jutott az eszembe..,
2010. jún. 4. 11:54
Nekem konkráétan 3 emberrel van gondom akik nem tudnak lenyugodni, pedig én nem bántottam őket, ezeket elkerülöm de van olyan fórum ahol beléjük botlok:)
2010. jún. 4. 11:53

már rájöttem erre is, van aki azt mondja babát vár aztán ha az ember utánna néz, nem is igaz én találkoztam olyannall akiben megbiztam aztán valahol olvasom lehet babát vár de nem biztos, közben nekem meg írta kislánya lesz...

én alapvetően megbizom az emberekben, mert ilyen vagyok de rá jöttem itt hogy nem kell mindent elhinni.

Van aki másnak adja ki magát mint ami...

de szerencsére vannak jó tapasztalataim is..sok embert megismertem...

és sokat tanultam is...különböző szitukból:)

2010. jún. 4. 11:50

Azt sem szabad elfelejteni hogy , nem mindenki az akinek kiadja magat ! Aztan mindenfele neveken több szalon is fut 1-1-okos ember :)

A legtöbbet ezek vircsaftolnak,kötekednek ,hozzaszolnak temekhoz amikröl halvany gözuk nincs , de azert fujjak a maguket -:(

2010. jún. 3. 22:59

nekem senki nem írt senki, csak azt vettem észre már nem tudok belépni.

ennyit erről...vannak olyan emberek akik töröltetnek ha kell:(

már nem veszek részt vitázós fórumokban..mert nemszeretek vitázni..

az a baj hogy sok ember túl érzékeny...és félre lehet érteni sok mindent főleg a neten...

30. 5e48d37001 (válaszként erre: 4. - C75565e593)
2010. jún. 3. 22:40
Ha valakit kizárnak annak oka van,először csak figyelmeztetnek,ha nem túl vészes a dolog,de sértegetésért jogos a kizárás.Az embernek kontrolálnia kell az indulatait,még egy netes portálon is,nem lehet a névtelenség mögé bújva akármit irogatni...
2010. jún. 3. 21:16

Nem veszekszem,de a "csúnya" szavak a fórumban

nem tetszenek.

2010. jún. 3. 21:14
én megfogadtam kerülöm a vitát..inkább csöndben olvasgatok...de remélem itt nem fogunk egymásnak esni..klaviatura háború...
27. manul
2010. jún. 3. 20:39
Lesz ebben a fórumban még erezd el a hajamat!:DDDDD
26. kefekötőke (válaszként erre: 25. - Homokóra)
2010. jún. 3. 20:38
most nincs de a segítségkérések,felajénlások és az ISTEN fórumban terítette.
25. homokóra (válaszként erre: 24. - Kefekötőke)
2010. jún. 3. 20:37
Nem láttam..mért? Még itt van?
24. kefekötőke (válaszként erre: 23. - Homokóra)
2010. jún. 3. 20:36

Igen .Láttad?

De felkészült mert azonnal közli a sz.gép a szomszédé.

23. homokóra (válaszként erre: 22. - Kefekötőke)
2010. jún. 3. 20:32
Mindjárt reggeli után??-DDD
22. kefekötőke (válaszként erre: 21. - Homokóra)
2010. jún. 3. 20:31

Igen megjelent ma egy ma reggel regizett kéregető

Azonnal kiverte nálam a biztosítékot.

21. homokóra (válaszként erre: 19. - Kefekötőke)
2010. jún. 3. 20:29
Már megint, Kefekötőke?:)
2010. jún. 3. 20:29

Sajnos nekem is volt már veszekedésem és elég sokat szólnak be csak azért mert fiatal vagyok és szerintük BIZTOS nem úgy értek a dolgokhoz mint ők

pedig szerintem meg mások szerint is sokkal értettebbül gondolkozom mint a velem egykorúak!

de én nem szoktam foglalkozni az ilyenekkel!

inkább hagyom őket és nem válaszolok!

19. kefekötőke (válaszként erre: 18. - C75565e593)
2010. jún. 3. 20:23
Éppen most "homályosítottam fel"egy szegény interneten " akár 200 Ft-ot"kérőt,hogy jó lenne az országban körülnézni nincs-e az ő bajánál is nagyobb másoknak.
2010. jún. 3. 20:11

Vannak olyanok aki, néhány bukfenc útán azt hiszik, csak nekik van gondjuk!

Én nem szeretem ha valaki,panaszkodik...

2010. jún. 3. 20:08

En mar tobszor ki akartam lepni e miatt a hoxa-bol.

Nagy ritka ha valamihez hoza szolok,na meg mindenkinek van velemenye......de en mindig a sajat velemenyem kovetem nem hujezem le a masikat vagy ehez hasonlok.

Konyu csak igy a szamitogepen keresztul vitatkozni.....na de akkor plane ki borrulok ha meg raadasul fiatalabb az illeto es goze sincs az eleterol.

16. dca7af89ee (válaszként erre: 13. - Suesue)
2010. jún. 3. 19:59
Szép, hogy nem is ismerte meg a saját levelét:)
15. viva70
2010. jún. 3. 19:58
Volt nézeteltérésem pár hónapja az egyik fórumban. Egy jelentéktelen, banális dolog miatt kötöttek belém, ami nem is az adott témához kapcsolódott. Természetesen nem hagytam magam, de mivel értelmetlenül vitatkozni nem szeretek, ezért inkább nem írtam oda többet.
2010. jún. 3. 19:58
én a tegnap balhéztam össze egy lánnyal, akinek írtam egy tanácsot erre besértődött, és a moderátorhoz szaladt..aki írt is hogy álljak ke mert kizárnak!
13. Suesue
2010. jún. 3. 19:58

Igen volt..,

Ráadásul küldött üzit amit visszaküldtem neki, és volt képe azt mondani, hogy nem tudok helyesen írni, holott az Ő üzenetét küldtem neki vissza, persze Kedves Suesue nélkül. :)


De különösebben nem érdekel, annyi volt a baja, hogy nem volt hasonló a véleményünk.

2010. jún. 3. 19:55
Igen, volt aki belém kötött, egyszer elmagyaráztam neki a véleményem teljesen szerényen és normálisan, majd kontrázott valami teljesen ökörséget, de erre már nem volt kedvem reagálni, úgy éreztem, nem érdemes, egyébként sem az ő kérésére adtam tanácsot.
11. dominós (válaszként erre: 4. - C75565e593)
2010. jún. 3. 19:54
én már azt is megszoktam, hogy kishülyep...a, köcsög, szemét, meg ilyenek. nem gond! az internetes fórumok sokat elbírnak. a hoxa még elég szelíd a többihez képest.
10. cel
2010. jún. 3. 19:53
Nézet eltérésem volt, de ez természetes, hiszen különböző erők befolyásolták addigi életünket, természetes, hogy másként ítéltünk meg egy dolgot. Rá kellett vezetni az illetőt, hogy más nézőpontból nézve, mást látunk.
2010. jún. 3. 19:52

Engem is zártak már ki épp emiatt:)

Tanultam belőle, vitát nem kezdeményezek, és kerülök..

2010. jún. 3. 19:52
Bárkivel elő fordulhat az ilyen, főleg ha nem gyakorolja a türelmet mással szemben.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook