Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van tapasztala a Dormeo matraccal kapcsolatban? Tényleg jó? fórum

Valakinek van tapasztala a Dormeo matraccal kapcsolatban? Tényleg jó? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 17. 16:56
Nekem is ilyen van,és tényleg jó:)
2010. aug. 22. 14:03
valakinek még tapasztalata?
2010. jan. 13. 10:59

Sziasztok,


nekem is jók a tapasztalataim, bár még csak most novemberben vettem egy 80X200-as Dormeo Memory 2+12-es matracot, máris annyira tetszik, hogy mivel lett párom, és neki is bejön, inkább veszünk egy kétszemélyeset. A hirdetéseknél megtaláljátok a 80X200-as hirdetését, mert szeretném eladni, hiszen mi lecseréljük. Csak két hónapot volt használva, és jóval olcsóbban odaadom, csak tudjuk lecserélni.

Irtó kényelmes, nem fáj rajta a hátam, és remekül alszom rajta. Ajánlom mindenkinek!

2009. febr. 6. 19:51

Sziasztok!

Nekem Édesanyámék vettek nemrég, és amióta megvan azóta jobban alszanak, meg szeretik. Ilyen memoriás még a párna is, felveszi az ember testformáját, így nem aludja el az ember pl. nyakát, hátát.

Én jelenleg csak jót tudok róla mondani, rossz panasz még nem érkezett :)

2009. febr. 6. 16:09
Erre én is kíváncsi vagyok! Matracot készülök venni és jó lenne tudni, hogy valóban megéri-e!
2009. febr. 6. 16:05
Valakinek van tapasztala a Dormeo matraccal kapcsolatban? Tényleg jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook