Valaki meg tudja mondani mi baja lehet a mosógépnek, ha nem csavarja ki a ruhát? (tudásbázis)
Nekünk is van egy öreg mosógépünk.
Ő is akkor centrifugál ha kedve van.
Néha nyikorog is de nem a poliészter miatt.
A szakember azt mondaná, hogy Calgonnal a mosógép is tovább él.
Én meg a 15 éve el nem használt Calgon árából veszek egy újat.
Akkor a Te problémád már megoldódott! :)
Működjön jól sokáig! :)))
nekem is a tetejében van....
köszi...
Volt olyan mosógépem amelyiknek a tetejében volt az öblítő tartály. Hát ezt nem kis művészet volt kitakarítani! Hetente ezzel szenvedtem. A mostaninak az oldalában van. Ezzel könnyebb boldogulni.
Jó munkát! :)
Igen mostanában így csinálom.....(
((
igaz.
Akkor viszont úgy csinálnám, hogy a végére egy plusz öblítést+centrifugálást indítanék el, emihez adnám a dob mellé az öblítőt
de akkor nem nyomja ki a mosóvizet :)
vegyesen lesz a mosópor az öblítővel :) vagy rosszul gondolom?
Olyan programra állítod, ami a mosás, öblítés végén megáll. Aztán ha kész, kinyitod, öntesz bele öblítőt, kicsit megmozgatod a dobot, majd elindítasz egy centrifugáló programot. Még a gép is beforgatja kicsit az öblítőt, mielőtt kinyomná a vizet.
Tudom,nem a legkorszerűbb megoldás, de ha nincs más... :)
mi a helyzet a mosógéppel ?
Nálam meg az a helyzet hogy nem veszi le mostanában az öblítőt....
erre valami megoldás ?
valószínű hogy ez a baja , tisztisd ki a szűrőt..
mások hiba , hogy lehet hogy túl sok benne a ruha....
További ajánlott fórumok:
- Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a total testosteron szint, mit befolyásol és a 3.36-os érték már magas? Befolyásolja a teherbeesést?
- Ki tudja megmondani milyen betegségben szenved GYőzike?
- Miért nassolunk? Meg tudja valaki mondani?
- Hányadik héten tudják biztosan megmondani a baba nemét?
- Meg tudja valaki mondani milyen ételeket lehet enni, ha nagyon erős hasmenése van valakinek?
- Visszaállították a TLC csatornát, meg tudja valaki mondani melyik frekvenciára került?