Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki látta a Gyilkosfaragást? A Steven Avery sztorit? fórum

Valaki látta a Gyilkosfaragást? A Steven Avery sztorit? (beszélgetős fórum)


16. hpetra22 (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2022. febr. 8. 10:49

Volt pont, mikor ezt gondoltam, de aztán meginogtam.

Most újra téma, mert elkaptak valakit Németországban.

15. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Hpetra22)
2022. febr. 8. 05:43

Szerintem a szülők túladagolták és eltűntették. A keresőkutya jelezte a hullaszagot a csomagtartóban. Soha nem fog kiderülni számunkra. Befolyásos emberek (orvosok)

Nagyon híres, befolyásos emberek a barátaik.

2021. ápr. 3. 22:14
Rendben, bae így nem leszünk hatèkonyak. Mivel kezdjük? Mit nem láttál, mit láttál, mit akarsz látni?
2021. ápr. 1. 11:34
Inkább itt csevegnék, bár nem jövök minden nap.
2021. márc. 29. 17:43
Bár, I don't know, de lehet hogy kell hozzá telefonszám. Nincs letöltve a Viber sem. Fèszbukot szemèlyes okok miatt nem használom, felfüggesztve vagyok, de lehet hogy így is megtalálsz. Ha a viberhez kell telefonszám, nyilván, ez túl szemèlyes, megèrtem, ha egy fiatal, jòkèpű idegennek nem adod meg :) esetleg email cím.
2021. márc. 29. 17:22
Bonjour Mademoiselle Petra. Esetleg nincs vibered? Èn a facebookot nem használom, ès sokmindent akarok megbeszèlni :) :) ilyen esetekről van szò.
10. hpetra22 (válaszként erre: 9. - Bűdi31)
2021. márc. 28. 13:00

De kár, hogy csak most láttam, amit írtál.

Közben túlléptem a sztorin. Már meg is feledkeztem szegény emberről. Mi lehet vajon vele?

Én végig hittem neki. Persze voltak sztorik, amik rontották a róla kialakult képet, de végig úgy éreztem, ártatlan. És az első esetnél is, már rég kijöhetett volna, ha bevallja és mégsem tette. Ez is milyen rendszer már??? Ha bűnösnek vallja magát, akkor kijöhet? Ha meg nem ismeri el, akkor még ül tovább??? A bűn ugyanaz, miért változik meg az UTÓLAGOS bevallástól az időtartam?

Brendant is nagyon sajnálom. Szegény fiú... Remélhetőleg őt már hamarosan kiengedik, vagy még mindig nem?



Közben én megnéztem a Madeleine McCann eltűnéséről szóló dokut netflixen. Az is egy nagy homály. Furcsa az egész eset.

9. Bűdi31 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2021. febr. 28. 02:03
Szia lány! Ahh,dejò, hogy megtaláltalak. Annyi kèrdès ès válasz merült fel bennem, ès nagyon sok csalòdás is èrt. Több ilyen sorozatot is megnèztem már. Pl: valòtlan vallomások. Nem èrtem, hogy lehet valakit úgy elitèlni, ha nincs bizonyíték. Így èn is, vagy akár te is ott lehettèl volna. Nem tudok ezekről csevegni, pedig annyira megbeszèlnèm ès mèg vitába is keverednèk ezek miatt. Lenne kedved ezeket megvitatni. Èn arra gondoltam,kiválasztanánk egy rèszt, mondjuk ebből a valòtlan vallomásokbòl, ezt úgyis most kezdtem. Nyilván,mindenki a saját otthonában, ès mikor vègzünk egy rèszel, megvitatjuk. De ez csak egy gondolat. Adieu Petra
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2020. dec. 22. 06:17
Volt egy másik, nem tudom hova tűnt. Gaspipe Casso. Durva jókat szokott feltenni. Eltűnt az összes vidije is.
7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 22. 06:16
A fiatal srác aki rejtélyes eseteket kommentâl, tár fel? Én nem tudom mit hallatok a hangjában, engem idegesít, hogy felolvas és kihallani belőle. ID-n sokkal jobb ezekhez a történetekhez, bemutatásukhoz a szinkron. :)
2020. dec. 20. 14:11
En a Youtube-on szoktam ilyen meg ehhez hasonlo torteneteket nezni. Random, az a csatorna neve, nem tudom ismeritek-e. Tökjól sztorizik a tag, nagyon izgi. Legutobb a Sodder gyerekek eltuneset neztem tole, cidriztem rendesen. 🤭😬🥶
2020. dec. 20. 13:57
Netflixen néztem, de lehet hogy le tudod tölteni valahonnan.
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. dec. 20. 12:12
Van linked? Megnéznêm. Engem èrdekel. :)
3. hpetra22 (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. dec. 20. 11:19

Nem sorozatgyilkosos. Nagyon fura sztori. A pasit tévesen elítélték erőszakért és 18 évet ült. Új DNS vizsgálatok alapján kiderült, hogy tényleg ártatlan és perelte a seriffhivatalt sok millió dollárért, mikor eltűnt egy nő, kiderült, hogy meggyilkolták és őt tartóztatták le érte.

Nagyon érdekes az egész történet. 2005-ben történt, még mindig harcolnak a kiszabadításáért, mert ártatlannak vallja magát. Szerintem is bemártották, a dokumentumsorozatban sok sok évnyi felvételt vágtak össze. Szinte egyben megnéztem, annyira magával vitt. És most vége :( És senki sem látta környezetemben. Nincs kivel megvitatnom. Tegnap már kínomban amerikai podcastet hallgattam róla.

2020. dec. 20. 11:13

Ezt nem. Meglepő mert én az összes sorozatgyilkost ismerem. :)


Chris Watts - gyilkosság az életemet szeretnêm megnézni. Az eredetit sokszor láttam, de a filmesîtettet nem még.

2020. dec. 20. 09:17

Úgy beszélgetnék róla, de nincs kivel. :(

Valaki innen látta a dokumentumsorozatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook