Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vakbélgyulladás fórum

Vakbélgyulladás (beszélgetős fórum)


2014. febr. 26. 00:39
A vakbél okozhat problémákat évtizedekig. Esetleg az ultrahang se mutat semmit, még ha előrehaladt is a gyulladás. Egy lehetőség: a fülön levő akupunktúrás pont nyomásérzékenysége megerősíti a gyanút. Előfordult a családban olyan, hogy semmi tipikus jele nem volt(láz, hányinger), mégis erősen gyulladt volt a vakbél, azaz a féregnyúlvány.
9. 3532273647 (válaszként erre: 8. - Bdóra93)
2014. febr. 24. 19:07
sebész,esetleg ügyelet.
2014. febr. 24. 19:06
Én 4.én kezdek az első munkahelyemen,úgyhogy addig ki kéne találnom valamit.Milyen orvoshoz érdemes elmenni?Voltam már több sebésznél és belgyógyásznál is, és egyik se mondott semmit...:/ még én érzem magam hülyének nézve,hogy mindenki azt mondja,hogy nincs bajom,mikor tudom,hogy van...
2014. febr. 24. 19:03

Velem is sokáig szórakoztak,hatszor voltam kórházban megfigyelésre,mindig hazaengedtek..

A végén már inkább csak érzékeny volt,háziorvos beküldött hetedszerre..mondtam is a dokinak,hogy 2nap múlva megyek dolgozni.

Egy óra múlva a műtőben voltam,a vakbelem is be volt gyulladva,meg a nyirokcsomók is

2014. febr. 24. 18:48
Ezért nem értem a dolgot,mert nekem egyszer volt csak ilyen erős fájdalom,azóta meg leginkább akkor ha megnyomom lent, nagyon nagyon fáj, de nyomás nélkül nem szúró a fájdalom napközben, inkább csak ilyen szorító fájdalom. Nem értem.:/
2014. febr. 24. 18:46

Egy ismerősöm hetekig járt orvosról - orvosra, mindenki azt mondta, nincs vakbélgyulladása, vérkép sem mutatott semmit. Ultrahangon voltak, eredmény: nincs semmi. Az ultrahangtól a kórházi szobáig ért mire perforálódott a vakbél... mindent megfertőzött, egészen a májig. Nem írnám le melyik kórház, de szégyelhetik magukat.

Járj utána, legyél határozott és kitartó!

2014. febr. 24. 18:42
Mindenlépp menj vissza és igenis vizsgáljanak meg rendesen ez nem játék! Persze nyilván te is tudod,de ne hagyd magad mert ez veszélyes. Nekem volt,délután kezdett fájni a hasam,kisugárzott is úgy emlékszem és olyan erős szúró fájdalom volt. Gyengeség,összegörnyedve tudtam csak menni. Egy délutánt birtam igy aztán este orvos,mentő és másnap reggel mütét.
2014. febr. 24. 17:48
Aznap,mikor ez történt, bementünk a sürgősségire, megnézték ezt is, meg vizeletet is és egyikben sem volt semmi említésre méltó. Aztán rá 3 napra,megint csináltak egy vizeletet,és vérvizsgálatot.A vizeletemben 1+ fehérje helyett, 3 + volt.Másnap megint csináltattam egy vizeletvizsgálatot,és negativ lett.Mint kiderült nem volt egészen steril az üveg amit adtak :)) vicc az egész... Azóta ugyúgy fáj,főleg nyomásra,de akkor nagyon.. és senki nem mondd semmit.
2014. febr. 24. 17:44
Egy vérképet megérne..
2014. febr. 24. 17:37
Kérlek titeket meséljétek el a tapasztalataitokat a vakbélgyulladással kapcsolatban. Januárban rosszul lettem.Erős gyomorfájdalommal kezdődött,levert a víz,majd a fájdalom lejjebb ment a hasamban, a jobb alhas felé.Hányingerem volt,el is ájultam egy fél pillanatra,ment a hasam is. De az orvosok semmit nem tudtak kideríteni.Elküldtek nőgyógyászhoz,hátha ott van a probléma, de 2 orvosnál is voltam,hogy biztos legyek a végeredményben,és nem ott van a baj.Jobb alhasam nyomásra nagyon érzékeny. Kérlek titeket, akiknek ilyesmi problémája volt,írjátok le, hátha okosabb leszek, ha az orvosok nem tudnak segíteni ...köszönöm B.Dóra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook