Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon tetszem neki? Kezdeményezzek én? fórum

Vajon tetszem neki? Kezdeményezzek én? (beszélgetős fórum)


2022. dec. 3. 17:22
Ha továbbra is töketlenkedik,és megunnád,írj rám,szívesen megismernélek;)
12. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
2022. dec. 3. 12:36
Itt még nincs szó szerelemről.:)))
11. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. dec. 3. 11:00
a szerelem vadászat?
10. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. dec. 3. 10:56
Ez frappáns válasz, minden benne van! ✅
9. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Cc7a88f96d)
2022. dec. 3. 09:56
Így voltam vele mindig és jól tettem :)Egyszerűen csak nem kell észrevenni a próbálkozásokat aztán elunják :)
8. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 09:43
Kollégával SOHA....
2022. dec. 3. 06:48
Szerintem várj még kicsit, hátha mer is lépni ő valamit!
2022. dec. 3. 06:23
Mindent elvesztek már a férfiaktól. A kezdeményezés "jogát", a vadászat örömét. Aztán megy a csodálkozás, hogy bezzeg régen mennyire mások voltak, és most milyen töketlenek.
5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 01:49

A szororfordulstokbol azt gondolom, de is vendeglatozol. De milyen kesdibalo helyen, hogy meg kell vedeni a vendegektol egy pasinak? :O

Sok-sok-sok helyen van kis ter, foleg a regi epuletekben, egyszeruen nincs elmenni hely egymas mellett, orditanak szaz helyrol, 3 millio gep megy, persze, hogy hozzad ernek, hogy huzz arreb, es nem felloknek. Kialakul egy kozvetlenebb testi kapcsolat. Ebbe semmit nem kell belelatni.

De ha szimlan tetszik, miert ne kezdj? Alar csak annyival, hogy ekkor tudok tunetek menni, nem jossz the is akkor? Ezzel "megpofara esni" sem lehet. En is (ha tudok) egyutt megyek ki dekkelni a "kisfiunkkal" vagy a sous cheffel, akar 3-4 ember ki jon egyszerre szuszanni a konyhabol zaras elott, nem bagosok is, a managment egy resze is kint.

2022. dec. 2. 23:49
Szerintem is kezdeményezz és írd meg az ügy kimenetelét is. :)
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 21:33
Igen, kezdeményezz. Ragadd meg az alkalmat, nincs mit veszitened.
2022. dec. 2. 21:24
A szépség relatív tulajdonság. Meg ha nincs mögötte semmi, semmit nem ér. Te lehet cuki vagy. Vicces, jópofa, értelmes.. és még sorolhatnam a jelzőket. Szerintem vágj bele ha bejön neked a pasi. Lehet életed legnagyobb lehetősége lesz. Merj kezdeményezni! ;)
2022. dec. 2. 21:19
Nyáron került hozzánk egy új kolléga, de számomra túlságosan zárkozottnak, félénknek tünt.Nem is igen, beszélgettünk, kb.a köszönésen kivül semmiféle kapcsolat nem volt köztünk.Később viszont, tettem egy megjegyzést az elég gyatra angol tudásomra, amin elnevette magát, de bátorított is egyben.Később észrevettem, hogy sokszor bámul, mindig ott van a közelemben, már, már túlságosan közel is(na nem sérti meg durván a személyes terem, szóval nem zaklat vagy ilyesmi), folyton segíteni akar.Néha van, ha kedves vagyok a férfi törzsvendégekkel, akkor olyanokat mondogat, hogy utálja őket, megvéd, ha valaki rondán szól hozzám(bár szó mi szó, megtudom védeni magam), ha mással, más kollégával beszélgetek, akkor ő is belefolyik a beszélgetésbe, sőt, ha kolléganőimmel csacsogunk,szinte hallgatózik, magyarán szólva, mindenre figyel, amit mondok.Történt olyan is, hogy bár dolga lett volna, utánam jött a pihenőbe, de mivel nem voltam egyedül, így nem szólt semmit, elment.Ugyanakkor nem nyomul, inkább szégyenlős, sokszor veszem észre, hogy zavarban van, velem nem tud olyan fesztelenül beszélgetni, mint a többiekkel.Nem tudom, bizonyosan, hogy csak kedves, jó fej akar lenni, vagy tetszem neki?Kicsit tartok a kor különbségtől is, hiszen én már 32 éves vagyok(bár néha még kérik a személyimet :D) ő fiatalabb nálam, néhány évvel.Merjek kezdeményezni?Hívjam el én meginni egy kávét?Igen, kicsit fura, 30on-túl ennyire bizonytalanul viselkedni, de én nem tartom magam csinosnak, sokszor piszkáltak a suliban és nem mindig tudom elhinni, hogy tetszehetek valakinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook