Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mindenkire rátalál egyszer a szerelem? fórum

Vajon mindenkire rátalál egyszer a szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. máj. 24. 01:13
TÖBBSZÖR IS! Nem mindenki választ elsőre,jól.
39. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 38. - 3c0814215c)
2010. máj. 23. 23:41

Hm...azt mondod, hogy vki többx is talál igaz szerelmet? Valójában nekem egyx is elég lenne :)

Ezek szerint csak nem sikerült neked többx is?

2010. máj. 23. 23:40
Van akire többször is.
37. Dominyka24 (válaszként erre: 36. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 23:28
:)
36. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 35. - Dominyka24)
2010. máj. 23. 23:23
Akkor még egy sikersztori :) Gratulálok :)
35. Dominyka24 (válaszként erre: 33. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 23:20
Még nem lehettek se hasonlo dolgok, sem pedig hasonlo gondolkodás. Egy szorakozohelyen láttuk meg egymást, két külön társaság, és ugy éreztem meg kell szollitanom, végül is ö szolitott meg engem. Ez más volt mint a többi ismeretségem, 14 éve vagyunk boldog házasok.
34. tina68 (válaszként erre: 28. - Dominyka24)
2010. máj. 23. 23:12

Bár már aludni készültem ez kommentárt kíván:)


Én is tudom, hogy Ő is így érez, csak nem mer így érezni:(

Volt két szép gyönyörű hetünk, és egyik alkalommal amikor beszélgettünk erre felé tereltem a témát. Kár volt, mert akkor és ott bezárkózott és jött azzal, hogy Ő a volt párját szeretné visszakapni. Akkor pedig én egyből abban próbáltam neki segíteni. Majd jött pár keserves hónap, és elengedtem Őt. Mondván ha elengedem és visszajön akkor az enyém, ha nem jön vissza akkor sosem volt az enyém.

Visszajött, és megkért hogy dolgozzunk együtt:)

Soha nem kerül szóba köztünk az a két hét és a lezárása, de sok gesztusából, jeléből, érintéséből és kimondott szavából tudom, hogy ő is így érez, Csak még nem meri elhinni és fél kimondani.

De én türelmes vagyok, és Ő-rá várok ameddig kell!!

Főleg, hogy látom sűrűn és szinte nap mint nap beszélünk, így már könnyű a várakozás:)


Most már tényleg megyek aludni:) Jó éjt!

33. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 31. - Dominyka24)
2010. máj. 23. 23:12
Úgy, h az ember ha ezt érzi, akkor hajlamos arra, h azt higyje, h megtalálta az igazit...holott csak lehetnek hasonló dolgok, hasonló gondolkodás, érzés, h neki bármit elmondhatok...stb.
32. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 29. - Tina68)
2010. máj. 23. 23:09
Köszönöm! :) Viszont szép álmokat!
2010. máj. 23. 23:09
Hogy érted azt hogy becsapós?
30. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 28. - Dominyka24)
2010. máj. 23. 23:08
Ez az érzés nem becsapós kicsit? Mármint ez az úgy érzem, mintha régóta ismernénk egymást? Éreztem már ezt, és más is érezte nálam. Voltak közös dolgok, de mégsem lett belőle az, ami nálad...
29. tina68 (válaszként erre: 27. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 23:07

Hidd el, Te is meg fogod találni akit keresel, aki a másik feled lesz!

Lehet hogy nem azonnal, és lehet hogy nem elsőre:)

De meg fogod találni!

Addig élvezd azt ami éppen most van, azaz minden pillanatot úgy élj át mintha az lenne az utolsó.


A szerelmem mondásával búcsúzom mára: Minden rendben van, és minden úgy jó ahogy van:)


Fogadd el amit az élet felkínál, mert sohasem tudhatod hogy honnan talál Rád a mindent elsöprő szerelem! Ezek az én lefekvés előtti végszavaim:)


Jó éjszakát és szép álmodozást Mindenkinek!

28. Dominyka24 (válaszként erre: 25. - Tina68)
2010. máj. 23. 23:05
Ez nagyon szép történet, mesébe illő. Kitartást, és sok boldogságot. Való igaz, ha valaki megtalálja a párját, az igazit, azt rögtön tudja, érzi. Mikor megismertem a férjem ugy éreztem mintha mindig is ismertem volna. És késöbb megtudtam, hogy ö is pontosan igy érzett.
27. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 26. - Tina68)
2010. máj. 23. 23:00

Igen, ez az, hogy amikor az ember már nagyon akar vmit, akkor hajlamos elhinni vmiről, h az, miközben nagyon nem, és erre csak későn jön rá. Mindig mondjuk, h nem szabad görcsösen akarni...de ha vki erre vágyik, akkor vagy minden embernél, aki kicsit is tetszik neki már eszébe jut, h talán ő sz, vagy mindenkinél elfordul és azt gondolja, h na, ő is biztos csak olyan, mint mindenki más.

Örülök, h sikerült megtalálnod ezt a vkit :)

Annyi minden befolyásolhatja az ember életét, az szerelemhez/párkapcsolathoz való hozzáállását. Ott vannak pl. a filmet. Fiatalon azt hisszük, h valóban úgy mennek a dolgok, ah ott. Persze lehet rá példa, h valóban úgy történnek, de erre kevés esély van.

26. tina68 (válaszként erre: 25. - Tina68)
2010. máj. 23. 22:55
Azt még hozzátenném, hogy már rég rájöttem nem voltam soha szerelmes a férjembe, csak akkor azt hittem. Mert ezt akartam hinni.
25. tina68 (válaszként erre: 18. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 22:53

Tudod érdekes ez amiről most itt beszélgetünk!

22 évesen férjhez mentem, mert azt hittem megtaláltam azt akit kerestem:)

Már az első évünkben nem mentek túl jól a dolgok, de én azt hittem az én szerelmem elég lesz kettőnknek is. Megszülettek a lányaink, majd két évvel ezelőtt elköltöztem tőle, mert már nem bírtam vele egy légtérben lenni. Nem csak az ő hibája volt de sok nehéz percet, órát, napot éltem meg mellette.


Majd tavaly januárban, egy férfi egy mozdulata megigézett. Pár pillanatig a nagypapámat láttam benne és magamat ahogy kisgyermekként a nagymamámnak azt mondom( ez megtörtént), hogy nekem ilyen társ kell mint neki a nagypapa. Ekkor jöttem rá, hogy ez a férfi az én hiányzó másik felem. Tudtam, hogy nekem küldte az ég, de azt is hogy csak két év múlva lesz az enyém. Nem tudom honnan, de tudtam.

A második évben járunk és az egyik legjobb legbizalmasabb barátai vagyunk egymásnak. Együtt dolgozunk azóta, de még nem jött el a mi időnk, mert még meg kell tanulnia bízni és szeretni. Nagyon nagy sebet kapott és még nem meri elhinni, hogy őt valaki csak önmagáért is szeretheti.


Én pedig türelmes vagyok és várok, mert érdemes! Tudom, hogy érdemes!

2010. máj. 23. 22:45
Ahogy egyre idősebbek vunk, úgy egyre nehezebb. Gondoljunk csak bele, hogy 16 évesen mennyivel könnyebben ment, mint mondjuk 26, 36, 46 évesen. Én ugye csak az első két kategóriáról tudok beszélni. Olyan nincs, h nincsenek elvárások. Mert vannak. Ha nem lennének, akkor teljesen mindegy lenne, h kivel vunk, és nem agonizálnánk ennyit ezen a dolgon. Persze nem mindegy, h mire vonatkoznak az elvárások. Személy szerint teljesen normálisan gondolkodom, és nem egy rózsadombi villa és a legújabb audi az etalon. Sokkal inkább a belső értékeket emelném ki. Mindemellett persze felesleges is tagadni, hogy kell a vonzalom és nem árt, ha tetszik a másik külseje is. Sok összetevős dolog ez. Kinek mi fontos...van, akinek elég egy sok nullás bankkártya.
23. Dominyka24 (válaszként erre: 21. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 22:40
Hát igen, ma már sok kapcsolat felszines, az igazi emberi értékek kihalofélben vannak. Vajon egyre nehezebben találja meg majd az ember a lelki társát, az igazi szerelmét?
22. lilluska25 (válaszként erre: 1. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 22:39
27 evemhez közeledve ,hat nemsok remenyt latok....idaig szinte csak csalodas ert. 90%ban....
21. 5e28d8fc36 (válaszként erre: 19. - Dominyka24)
2010. máj. 23. 22:33
Akinek kevesebb tapasztalata van, annak talán ilyen szempontból könnyebb, mert nem élt meg negatív dolgokat. Nem mondom, hogy nem hiszek benne, hogy egyx megtalálom/rám talál a nagy Ő, de bizony sokx elkeserít, hogy hány meg hány próbálkozás volt, és mindig az lett a vége, hogy mégsem ő az, aki kell. A legtöbb ember (pasi) uolyan, ugyanazt a dumát tolja, ugyanarra a lényegtelen dologra kíváncsi stb. Kevés az értékes ember, akiben valami más is van, mint a felszínes dolgok.
2010. máj. 23. 22:33
Persze, hogy rátalál, csak nem kell görcsösen akarni!;)
19. Dominyka24 (válaszként erre: 18. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 22:28
Van egy ismerős csaj, aki 29 éves és még nem volt pasija, nem volt szerelmes. Persze kalandjai voltak, teljes mértékben elzárkózik a bulizós, ismerkedős helyektől, pedig csinos , igy talán nem is sok az esély. Viszont ő hisz a nagy Ő-ben, és hiszi, hogy megtalálja őt.
2010. máj. 23. 22:19
Megadatik a lehetőség...nyilván. Ha van vki, akinek tetszünk, akkor megadatik, hogy vele legyünk...az már más kérdés, h ő olyan-e, akibe belebolondul az ember. Tetszhet sok minden, mindenkiben lehet szépet és jót találni, de az az igazi megőrülök érte, és nélküle nem tudok élni érzés ritka azt hiszem. Bár örülnék, ha megcáfolnátok, mert akkor talán van remény :)
17. Pera0322 (válaszként erre: 13. - A6d5a14c21)
2010. máj. 23. 21:59

Szerintem még sok időd van arra, hogy megváltozzon a véleményed:) Én drukkolok!! :)

Ez nem olyan dolog, amit görcsösen lehet akarni, ez csak úgy megtörténik, és általában akkor, amikor nem is várnád:) (legalábbis Velem mindig így volt)

2010. máj. 23. 21:59

Még annyit tennék hozzá, hogy szerintem nem feltétlenül egy "NAGY Ő" létezik. Mivel állandóan változunk életünk során, így a hozzánk passzoló partner is mindig más tulajdonságokkal kell, hogy rendelkezzen, hogy valóban boldogok legyünk. Persze van, hogy az ember párja ugyanolyan irányba változik, de előfordul, hogy nem.

Én úgy vagyok ezzel, hogy nem az érdekel, hogy életem során hány pasi lesz a "lelki társam", hanem hogy mindig legyen lehetőleg valaki, akit nagyon-nagyon szeretek.

Az nagyon igaz, hogy élni is kell tudni a nagy szerelem lehetőségével, ha megkapja az ember az élettől!

2010. máj. 23. 21:58
Velem is vmi ilyesmi történt. Kaptam az élettől két olyan embert is, aki a csillagokat lehozta volna...de én mégsem voltam szerelmes. Ennek így értelme nincsen, ha csak egyoldalú a dolog. Így nem alkotunk egy egészet, nem tudnám boldoggá tenni az illetőt, nem lenne korrekt. 26 éves fejemmel nem voltam még szerelmes :( Az idő előrehaladtával pedig véleményem szerint egyre nehezebb.
2010. máj. 23. 21:55
Igen,csak türelem és kitartás kell hozzá.Aztán ha megkapod vigyázz rá el ne veszítsd!
13. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - 5e28d8fc36)
2010. máj. 23. 21:55
Én nagyon sokszor szerettem és nagyon sokszor nem kaptam meg(bármit mást megadtak volna,a csillagokat lehozták nekem az égről,tényleg egy szavam nem lehetett,csak épp nem volt szerelmes...).És azt gondolom,hogy talán ez ugyanolyan dolog,mint bármi más a világban.Valakinek nem adatik meg soha,hogy gazdag legyen,hiába dolgozik keménye.Van aki hiába vágyik gyerekre és jár el minden kezelésre,sosem adatik meg neki a gyermekáldás,stb...a szerelem is azt hiszem ilyen.Mindenki vágyik rá,de egyszer csak be kell látni,hogy nem mindenki kaphatja meg.És jobb ezt belátni és beletörődni,mert akkor még van esélyed boldognak lenni,nem pedig hosszú időt eltölteni azzal,hogy töprengesz a megváltoztathatatlanon...
2010. máj. 23. 21:54
én hiszek benne, hogy mindenkinek eljön az életében a nagy Ő, az igaz szerelem, vagy hívjuk ahogy kell..., csakhogy nagyon sokan nem ismerik fel, vagy nem a megfelelő időben, hisz már foglalt a másik stb...... de a nagyobb baj, hogy nem mindenki esetében kölcsönös az igaziság...
2010. máj. 23. 21:54

Mindenkinek egyformán megadódik a lehetőség rá,csak nem biztos,hogy tud kellőképpen nyitott lenni,így nem tud megtörténni.Aki igyekszik,hogy adjon és nem vár cserébe semmit,annak garantáltan össze fog jönni.

Tehát nyítani kell,és az elvárásokat mind-min szőnyeg alá kell söpörni.Ezek után csak várni kell,hogy megtörténjen...♥

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook