Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vajon melyik regény lehet ez? fórum

Vajon melyik regény lehet ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
37. libikóka (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:28
Van hogy alaposan bevisznek az erdőbe :DD
36. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Utolsó betyár)
dec. 28. 11:21
jobb volt a jamaicai bobcsapat.
35. tumbo2
dec. 28. 11:19
téli sportról kevés író írhatott. síelés nemigen volt,régen esetleg a jégen szánkóztak.gondolom az a szegény gyerek,akinek a templomban szavalnia kellett,és a lába odafagyott,nem sportnak fogta föl a dolgot.
dec. 28. 11:09

Köszönöm a segítséget! Utánajártam, történt némi félreértés. A Kőszívű ember fiai, az az olvasmány, amit házi feladatul kaptak. A gyerek már annyira nem figyelt az utolsó nap, hogy egybemosta a dolgokat....

A tanárnő azt mondta, hogy az olvasás és az ilyenkor szokásos ünnepi ebédek közt azért sportoljanak és mozogjanak sokat. Innen jött az, hogy sportos olvasmány.

Az irodalomtanárral véletlenül összefutottam tegnap vásárlás során és nevetve mondta.

Köszönöm mindenkinek!

33. eunuch
dec. 27. 08:28
Fiam 5 haverjából, jó ha 1 emlékszik az órán elhangzottakra. Náluk ez normális, nem szégyellik. :D
32. semleges (válaszként erre: 31. - Józsibirka)
dec. 27. 02:34
Ez engem is érdekelne:)
31. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 02:14
Megvan e má?
30. globus (válaszként erre: 26. - Fincsi5)
dec. 26. 23:16
Ebben egyetértek. Most nem eppen FI problémájához fűzöm, de megfigyelésem szerint az ösztöndíjas kitűnő tanulók érzik, hogy még mindig van felfedezetlen tudnivaló. A kettesekkel döcögők büszkék, ha hármast kapnak.
29. _Berry_ (válaszként erre: 25. - Anyagi)
dec. 26. 23:11
Igen, szórakozás, ha te választhatod meg, hogy mit szeretnél olvasni, nem pedig rád kényszerítik.
28. Utolsó betyár (válaszként erre: 27. - Jozsi.38)
dec. 26. 20:34
Én sem szerettem soha olvasni.
27. jozsi.38 (válaszként erre: 25. - Anyagi)
dec. 26. 20:20
nem mindenkinek. A háromból egy gyerekem utál olvasni, a másik kettő néha olvas, a kötelezőket is elolvassák, de amelyik utál olvasni, azt nem lehet rávenni a kötelezőkre sem
26. fincsi5 (válaszként erre: 20. - Halacskaaaa)
dec. 26. 17:45

Csak egy felvetés volt, mert a "színötösök" szokták restellni, ha valamit nem tudnak.

De köszi, hogy felvilágosítottál.:)))

25. Anyagi (válaszként erre: 21. - Loch ness)
dec. 26. 17:07

Biz Isten nem értem!!!!

Az olvasás az szórakozás és nem büntetés!!!!

24. Anyagi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 17:00

Na ő már nem kisgyerek!

És nincs egy szem haverja sem, akitől megérdeklődhetné???

23. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 16:58

És Te?

Nem ismersz egyetlen anyukát sem?

De ha minden kötél szakad, a tanárnőt is meg lehet ám kérdezni!

dec. 26. 16:47
Csak simán írjon rá a fiad egy társára és kérdezze meg. Nem kell bevallania, h nem figyelt, elég, ha azt mondja, h nem hallotta rendesen. Ennyi.
dec. 26. 16:46

Tényleg vedd rá a gyereket, hogy ezt oldja meg ő maga. Egyáltalán nem ciki megkérdezni ezt az osztálytársaitól. Máskor is előfordulhat, és nem fordulhat mindig a szüleihez, hogy oldják meg helyette.

Viszont az meg milyen dolog, hogy szünetre könyvolvasást adnak fel? Miért nem hagyják, hogy a szünet az szünet legyen?

20. Halacskaaaa (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
dec. 26. 16:45
Abból, h vki jó tanuló, nem következik, hogy szégyenlős is (és fordítva).
dec. 26. 16:42
Ez tényleg fura... 16 évesen nem meri megkérdezni valamelyik osztálytársát, hogy mi a házi a szünetre? Én anno 13 évesen képes voltam felhívni (akkor még nem volt ilyen egyszerű, mint a messenger) egy társam, hogy van-e egy bizonyos órához tankönyvünk, mert meg voltam róla győződve, h van. Aztán kiderült, h ahhoz a tárgyhoz nem is kaptunk könyvet. Mégsem éreztem cikinek, h felhívtam.
18. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 16:41

Akkor kérdezz meg te egy osztálytársa anyukáját!


S talán megkérheted, hogy ne híresztelje, mert restelli a fiad.


Jó tanuló, hogy ennyire zavarja?:)

dec. 26. 14:46
szerintem hülyeség csak úgy találomra elolvasni egy regényt, ami lehet, hogy nem is a jó regény. Minek? Több lesz a kár, mint a haszon. Kérdezzen rá a többiektől, hogy melyik az. Mi ebben a ciki? Ez tényleg még egy gyerek .... ilyen ökörségen aggódni ...
dec. 26. 14:22

Nekem ez jutott eszembe:


Hunyady Sándor regénye, címe: Téli sport.

dec. 26. 14:04
dec. 26. 13:54
Ne viccelj már. Nincs egy haverja akit feltud hívni az osztályból? Ne már.
13. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 13:40

Mi van ezen szégyelni való?


Bajnak, szarnak nincs gazdája. Igenis oldja meg.

dec. 26. 12:56

Jókai Mór: Egy magyarná bob.


Ebben szerepel egy téli sport is, méghozzá a bob. :)))

dec. 26. 12:52
Nincs ötletem, de esetleg a suli honlapján meg lehetne nézni. Ajánlott olvasmányok is fel szoktak kerülni oda, meg benne lehet a helyi tantervben is. Ezeket közzéteszi szerintem a legtöbb intézmény
dec. 26. 12:51

Középiskolás kötelezőket néztem, de azokban nincs téli sportos könyv. Esetleg mutasd meg a listát fiadnak, hátha beugrik neki miről volt szó:

[link]

Vagy itt vannak az általános iskolaiak: [link]

Hátha felismeri.

9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 12:45
Talán kérdezzen rá a könyve olyan fórumon ahol anonimkét kérdezhet. vagy közösségi oldalon, nem tudom azok hogy működnek.
dec. 26. 12:44
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook