Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon csak játszik? fórum

Vajon csak játszik? (beszélgetős fórum)


1 2
2. ibolya1971.01 (válaszként erre: 1. - Lüszii)
2009. júl. 8. 12:19
Én is voltam igy sajnos:( nem akarlak elkeseríteni de nem nagy esély van arra hogy, megváltozzon. De te tudod. Csak az a baj hogy ,a szerelem most elvakít ! Utolag már én is okos voltam :) Csak az éveket bánom amit elvesztegettem.
2009. júl. 8. 12:14

Gondoltam megosztom veletek a gondomat és hátha tudtok segíteni Nagyon hosszú lenne Leírnom ezt ezért csak a lényeg van itt Többen azt mondták hogy HAGYD A FENÉBE de nem ismerik igazán a történetet. Leheta zért mert tényleg teljesen negatívan fogalmaztam róla pedig ez alat az idő alatt persze nagyon sok jó is történt. Kérlek olvassátok el köszi


Körülbelül fél éve "kevergek" egy fiúval hol össze jöttünk hol szakítottunk de minidg ő velem mert hogy nem érzi azt amit kellen és így nem megy én angyon szeretem de minidig mindig megkeres h próbáljuk meg megint már harmadszorra jöttünk össze és ez volt leghosszab majdnem egy hónap de megint szakított mert hogy csa hétvéén találkozunk és h így nem tud belém szeretni sajnálja deneki ez így nem megy... nem telt el két nap a szakítás után megint felhozta hogy nem tudja mit érz írántam mert ha nem vagyunk együtt akkor kellek neki ha meg együtt vagyunk nem tudja mi van aztán megint elkezdtünk úgy beszélni mintha semmi se történt volna és megmondtam neki h jobb lesz ha nem bezsélünk mert ő kérte h feljtsem el és így ez nem fog menni... és ő ezt nem akrja elfogadni és azt is mondta hogy te is meg én is tudjuk hogy a kettőnk kapcsolatának még nincs vége... és nem tudom mit tegyek nagyon szeretm nem akrom elveszíteni de már kezdem úgy érezni hogy csak játszik vagy már nem tudom h mit gondoljak...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook