Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vadiúj konyhaszekrényem beázott egy csepegéskor, a penészszagot hogyan távolítsam el? fórum

Vadiúj konyhaszekrényem beázott egy csepegéskor, a penészszagot hogyan távolítsam el? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 4. 18:32

Én kb. 3 evőkanál szódabikarbónát és egy fél citromot 2 dl vízzel higítottam.

Mogyoró színű falon nem maradt folt száradás után,de azért csak óvatosan......)))))

Sok sikert!Remélem Neked is hatásos lesz!

7. PöttömPanna (válaszként erre: 5. - Szamóca41)
2008. dec. 4. 14:02
ja, milyen arányban kell hígitani?
6. PöttömPanna (válaszként erre: 5. - Szamóca41)
2008. dec. 4. 14:02
már bármit kipróbálok, mert nagyon zavar. A Domestos nem segített :( De mindjárt megyek boltba,és veszek citromot is. Kipróbálom, köszi. Remélem használni fog.
2008. dec. 4. 07:01

Szódabikarbónát és citromlevet /igazit/higítsd fel vízzel.Öntsd bele egy szórófejes flakonba és fújd a falra ill. a szekrényre.

Nekem bevált:)))))

2008. dec. 3. 19:13
ja, és nem tudom elmozdítani a szekrényt :(
2008. dec. 3. 19:12
Sziasztok! egy éve vettem át új építésű lakásomat, amibe elég drága konyhát rendeztem be. Sajnos a fürdőszobában rosszul lett felszerelve a csaptelep a kádnál, és a csempe mögött benedvesedett a fal, ami a konyhával közös. Mivel a konyhaszekrény a falhoz ért, mire észrevettem, bepenészedett a hátsó része. Már több mint fél éve megszüntettük a csepegést, és teljesen kiszáradt a fal, de nem tudom eltűntetni a penésszagot. MIT TEGYEK?
2008. dec. 3. 19:11
Talán az ecet elveszi, törölgesd át ecetes törlővel.
2008. dec. 3. 19:09
Vadiúj konyhaszekrényem beázott egy csepegéskor, a penésszagot hogyan távolítsam el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook