Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Üvöltöző tanárral mit lehet kezdeni? fórum

Üvöltöző tanárral mit lehet kezdeni? (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Channa*)
2020. jan. 28. 19:21

Megbeszéltük itthon.Igen valami hasonló lesz itt is.Első körön osztáyfőnök,utána pedig ha nem vátozik megy tovább a dolog.


Köszi mindenkinek a sok tanácsot!

2020. jan. 28. 19:03

Bár az én gyerekem már régen járt suliba, de volt ott is pont egy napközis tanár, aki egyszer úgy szájon vágta a fiamat, hogy belilult az álla. Innen tudtam meg, hogy megtörtént, mert a gyerekem nem panaszkodott.


Én nem mentem be, mert tuti kicsináltam volna szájkaratéval, hanem a férjem beszélt az osztályfőnökkel, akinek azt mondta a férjem, hogy ha nem beszél a napközis tanárral, akkor a legközelebb az igazgatónál találkoznak.


Erre nem került sor. Soha többet nem tett ilyet a tanár, bár nem tudjuk, hogy mi volt a hatásos, mert elkövette azt a hibát a tanárnő, hogy megállított a folyóson (innen gondoljuk, hogy beszéltek vele), és ekkor megkapta a szájkaratés bemutatómat. Én nem szoktam kiabálni, sem trágár nem szoktam lenni, de annyira lekezelően tudok beszélni emberekkel, hogy azon nyomban elmennek nyugdíjba.:DDDD

7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Semleges)
2020. jan. 28. 17:46

Igen kell. Lehet hogy szerencséje van az embernek vagy úgy jár ahogy én.

Át kellett iratnom második félévkor, mert ott meg verekedett!!! az ofő. Ennyi amit tehettem, hogy elhoztam onnan, mert barinője az ofő az igazgatónak... Semmi lépés nem történt.

Mikor elhoztam még én voltam a car anya mert rosszat teszek a gyerekkel, hogy elviszem a legjobb tanártól.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 28. 17:45

Természetesen beszéljetek az osztályfőnökkel, aztán az igazgatóval.

Talán hatnak rá. Ha akarnak.

Tanár, tanítóhiány (is) van, elküldeni, vagy ezzel fenyegetni nem fogják.

5. semleges (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2020. jan. 28. 17:34
Épp ezekért kell jelezni.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 28. 17:30

Nálunk az új matek tanár ilyen. Félnek tőle és utálják.

Az eddig erős négyes lányom most kettes.

A témazáróra dupla egyest kapott, mikor meglátta este az e-naplóban ledöbbent és sírt, mert szerinte ennyire nem lehetett rossz a dolgozata.

Szintén 3. osztályos.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2020. jan. 28. 17:28
Hamarosan fogadóóra, beszélek az osztályfőnökkel
2. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 28. 17:25
Mindenképpen jelezném az osztályfőnek ha kell az igazgatónak. Gyertek össze többen szülők és először szóban, ha nem elég írásban kell panaszt tenni. Én sem tűrném el, hogy a gyerekemmel ok nélkül ordítsanak napi szinten, de okkal se. A tanár nyilván frusztrált és türelmetlen. Nyugdíj mellett dolgozik, gondolom befáradt, belefásult, de ha nem tud viselkedni ne vállaljon munkát még napköziben sem.
2020. jan. 28. 17:18

Sziasztok!


Kislányom 3.os iskolás.

Tudni kell róla,hogy egy csendes,nyugodt kislány,5ös magatartással,szorgalommal.

Van egy napközis tanára,aki már nyugdíjas korban van.

Szó szerint állandó jelleggel üvölt az osztállyal.

Nem csak az én lányommal,hanem mindenkivel.Mindenért.Ma azért üvöltötte le a fejét,mert megkérdezte mi az ebéd?Nem látta rendesen kiírást.

Másik gyereket azért üvöltött le,mert felkelt az asztaltól,hogy a radírt felvegye ami a földre esett..

Ja meg azért is kapott a gyerekem mert játszottak valamit és nem értette a játékszabályt.Ezért a nevét túl becézve ordított vele.

Erről tud már az osztályfőnök,de nemtud vele mit kezdeni,mert ő a “rangidős”.

Az ember ereiben megfagy a vér ha csak ránéz.

Mar van olyan anyuka aki kiveszi napköziből a gyereket miatta.

De tényleg ez lenne a megoldás?

A lányom szereti a napközit de nem akarom azt se,hogy lelki sérült legyen miatta.A leckét is ott szeretné megírni.Már volt olyan anyuka,aki beszér vele erről finoman amire a válasz az volt,hogy nem hiszi,hogy lekileg megérinti a gyereket az ő kiabálása és innentől még jobban rászállt a gyerekre.Ezek után nem merek vele beszélni,nehogy a lányomat is szivassa.

Nemtudom mit csináljak.

Van ötletetek?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook