Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » UV mentes barnulás, avagy a magic tan fórum

UV mentes barnulás, avagy a magic tan (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 15. 16:43

Siasztok

szerintem nem jó a magic tan:( tanity sokkal jobb ahol téged fújnak le:)

30. amoon9
2010. febr. 12. 21:21

Sziasztok!

Kecskeméten tud valaki ilyen szalonról? Én is ki szeretném próbálni! :)

2010. febr. 12. 14:25

Sziasztok

én elég sok dolgot próbáltam már "barnulás" célljából.

tulajdon képen nekem a kézi fújás jött be jobban de nagyon csunyán lettem lefujva.lehet túl közelről:S kitudja...

a lényeg hogy szépen kezdtem el kopni 2hét után!

"csokiszoli"címen a Duna Plázánál voltam és nagyon nem volt jó..az eredménye hogy nagyon csúnyán megégtem :( és nem olyan a gép ott amilyenenk hirdetik:( krémekből mindnet próbáltam de a legjobb a Dm ben kapható kokuszos krém.

tervezem hogy kipróbálom a hawaiin tropic 2 fázisú krémét amit a dm ben láttam

van erről tapasztalatotok?

ami bevállt a sok eredménytelen probálkozásaim után a magic tan a deák térnél.nem lettem csoki barna de nagyon szép a szine és nekem nem volt vészesen foltos a kopása..

esetleg tudtok olyat aki Budapesten foglakozik kézi fújással? ha igen hol? és mennyiért? köszönöm előre is

szép napot nektek :)

mollymaya01

2010. febr. 11. 22:47
én is voltam a kada utcai üzletben fujatni,harmadszor fognak,szuper a színem,nekem nem kopik foltosan, egyre tartósabb.a hangulat szuper és míndenféle szolgáltatásuk van,csak ajánlani tudom!!!!!
27. marcikati (válaszként erre: 8. - 4c12775fdc)
2010. jan. 28. 21:48
kézi fújás köbányán a kada utca 130 ban.én már voltam tuti jó.Ari lányok vannak
26. 5b8441029f (válaszként erre: 19. - Nituska18)
2009. dec. 15. 14:18
Eszedbe ne jusson strand előtt kipróbálni! Ha sokat vizezel, szabály szerűen leáztatod magadról a festéket, persze foltosan. Izzadás, szaunázás sem tesz jót olyankor. Szerintem legjobb a kézi fújó, azzal szép egyenletes színt kaphattok.
2009. dec. 15. 13:14

Hali,hát nekem nem lettek túl biztatóak a tapasztalataim....foltos is maradtam és a kézfejemet meg a tenyeremet nagyon csúnyán befogta....lehet én csináltam valamit rosszul,de megbántam....és mire lekopott...:O

Másnak több sikert!

2009. júl. 31. 15:30

Sziasztok!

Én nemsokára szeretném kipróbálni az uv mentes barnulást. Sok az esélye h. foltos maradok?

Ha jól radirozom a bőrömet akkor is előfordulhat?

Ja és mielőtt beállnék a gépbe, úgy tudom bekell krémezni magam? mivel ? testápolóval?

Én székesfehérvárra mennék a KiwiSun szalonban, volt ott már valaki? tapasztalat?

Ott AquaTan van, hallott valaki erről vmit?

2009. jún. 26. 17:52
Én úgy hallottam nem mindenki bírja a permetet,Allergiát válthat ki.
2009. jún. 25. 23:21

Én is voltam már és van negatív-pozitív véleményem is a fújós gépekről.

Nagyon tetszik a szín amit kapok, hiszem nem úgy mint az egyes szolik után, szinte fekete vagyok, hanem egy ilyen különleges bronzos színt kaphatsz.

Ha ügyesen csinálod végig sok baj nem érhet. A lényeg hogy radírozzátok le jól az egész bőrötöket, és mielött bemennétek a gépbe a lábujjaitok és a kezetek ujjai között és a tenyér részeken alaposan krémezzétek be magatokat, így nem lesz ott foltos.

Egy hátránya van mindössze, bár ez pont elég is: k*va csúnyán kopsz majd le. Foltokban, mintha retkes lennél.... sajna valamit valamiért, de legalább nem lesz bőrrákod :)

Még valami: akinek tág pórusai vannak, vagy hajlamos a mitesszerekre, azok sztem felejtsék el, mert ez a lötty befekszik a pórusokba, és csunya marad utana.


Na de én is hadd kérdezzek már: sztetek miért van az h nem fog engem a szoli??? De nem mindig, csak most ebben az egy hónapban, mióta újra járok. Vitaminhiány? Gyulladás a szervezetemben? Vagy mi ez? Köszi előre is, és remélem tudtam segíteni akinek kellett :)

2009. jún. 18. 18:56

Sziasztok!

Légyszi írjatok véleményt, hogy mit gondoltok ezekről a fújós gépekről.

Nagyon fehér bőrű vagyok, a szolival minden ok, de a lábamat sehogy sem akarja barnítani. Szerintetek ez a fújós módszer milyen? Foltosan barnít? Nem fogja utána össze a ruháimat? Nagyon csúnya mikor kopik?

Segítsetek légyszi, írjátok le tapasztalataitokat!

2009. márc. 31. 20:37
egyszer voltam hát soha többet. nekem nem jött be.mindent ugy csináltam ahogy a nü mondott,mégis foltos lettem.marha ciki volt.és pont az ujjaim között.amugy meg ,csunya sárgás szint adottt.
2009. márc. 31. 17:36
van vmi különbség a Magic Tan és a California Tan sunless között? én Vácon lakom, nálunk California Tan sunless van (önbarnitós kabin) 2000.-, de félek kipróbálni,mert sokan írták hogy foltos lett a bőrük. viszont ha ilyen sokszor kell ujra "festetni" magad, akkor a szoli szerintem jobban megéri mert olcsóbb , és viszonylag sokáig tart ha rendszeresen jár az ember. bár lehet hogy nyáron strand előtt pár nappal kipróbálom ezt a barnító kabint.
2008. dec. 26. 13:48
Sziasztok! Sok barnító festéket próbáltunk ki! Ami elviselhető volt kopás ügyileg az a legdrágáb az Aruba festék volt. Egyébként van egy eladó aruba fújós gépem kézi 120.000 Ft-ért! Szépségszalonba ha érdekel valakit írjon a csacsi84@gmail.com címre!
2008. jún. 28. 22:46

Én sem hallottam róla jókat... az egyik barátnőm sárgásbarnás lett tőle... elég randa volt!

MEg szerintem 6-8 napi barnaságért sok az a 3000 ft, főleg hogy ebbe már a kopás is bele van számolva!

16. ALLICS
2008. jún. 25. 09:38
Szerintem feküdjetek ki a napra!!!
2008. jún. 25. 09:35
bocsika Magic tan
2008. jún. 25. 09:34
Én tegnap probáltam ki a magit tan-t hááát... a testem haligha valamit de a kezem nagyon tehát egy kis különbség van a kezem meg a testem között!! az nagyon csunya lett!!:( de ha pozitovan nézük a dolgokat akkor szép barna bőrt kaptam!! a kezemen!!
13. Pitypang (válaszként erre: 11. - Silverblue)
2008. jún. 8. 22:43

:D Nincs harag. ;) Nekem igazolásom van, hogy nem tudom magam bekenetni. :))) Az a bizonyos "bekenő-ember" nálunk nincs elérhető közelben, külföldön dolgozik és 4 havonta tud csak hazajönni.


Nekem van önbarnító testápolóm és ahol elérem, ott sem biztos, hogy egyenletes lesz. Vagy béna vagyok, vagy nem tudom... Pedig nagyon óvatosan, figyelmesen kentem, mégsem sikerült olyan jól, mint ahogy pl. a nap vagy a szoli barnít. Közben kezdek hozzászokni a fehér bőrhöz és ahogy győzködöm magam, egyre jobban nem is izgat a kérdés. :))

2008. jún. 8. 10:37
én is kipróbáltam volna,mivel a szolitól elég szeplős leszek,de így hogy foltokban kopik..hát nem tudom..meg kecskeméten amugy sem hallottam h lenne már ilyen..
2008. jún. 7. 16:58
Ne haragudjon meg senki,de ezzel az erővel veszel önbarnító testápolót és megkéred a párodat,hogy kenjen be.Az ember magát nem tudja egyenletesen bekenni,de más igen.Előtte jól le kell radírozni a bőrt és szőrteleníteni.Én nem kenetem minden nap magam csak hetente kétszer és így nem vagyok foltos,viszont jó színem van.Igaz nem vagyok négerbarna,de nem is szeretnék az lenni.
2008. ápr. 25. 12:04

Sziasztok!


Jó régóta nem volt itt senki, de azért írok, hátha... :)

Engem is érdekel ez az UV mentes barnulás. Például hogy a színt lehet valahogy szabályozni a bőrszínhez igazodva? Mert a napon/szoláriumban sem egyformára barnulunk. Nem biztos, hogy mindenkin ugyanaz az árnyalat mutat szépen.

EGyszer mindenképp kipróbálnám, de ha nem lennék foltos tőle, akkor akár többször is. A napozás és a szolárium nekem nem annyira jó, mert egyre több anyajegyem van tőle és félek az akár végzetes következményeitől.

2007. aug. 29. 13:52
Akinek van tasztalata UV mentes barnulás ügyben, írjon!
2007. aug. 29. 13:48

Bp-en hol találok kézit?

Ha foltosan kopik a gépi, akkor inkább mennék kézire.

Mennyibe kerül 1 alkalom és mennyire sötét a szín, amit ránk fújnak? Szép egyenletes, vagy foltos leszek? Néger nem akarok lenni.

2007. jún. 25. 09:47

Sziasztok!

Én is most próbálta ki először, mert megijedtem a napozástól, hogy nagyon káros. Gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon szép színem lett, én a Meridien szálló mellett a Váci utcában voltam, ilyen gépi barnításon. Nem tudom hol szúrtam el, de mindenhol szép, egyenletes színem lett, de a kézfejem iszonyat foltos lett és ocsmány. :( Már elkezdett lekopni, nekem 6 napig tartott a szín. Amúgy tényleg nagyon jó, de kipróbálom most a kézit is, azt írjátok az szebben kopik. :) Meglátjuk.

2007. ápr. 21. 12:48

Sziasztok!

Remélem tud valaki válaszolni...

Én tavaly kézi fújósba jártam, az tökéletesen kopott, de mivel elköltöztünk onnan, kellett keresnem egy másik szalont, ahol kabin van. Ez annyira rondán kopik, hogy amíg el nem tűnik teljesen rólam, nem tudok rövidújjút felvenni. Vajon ez miért van?

Köszi a segítséget...

2007. márc. 17. 19:07

szia!


írnál nekem címet hol van ilyen szoli??

köszike!!!

2007. jan. 25. 18:54

ja azt a részt én is láttam, de ha megfordulsz akkor elvileg szép színed lesz. a szoli szerintem elég drasztikus, olyan nedvességet von ki a bőrből amit krémmel nem tudsz pótolni, nekem meg nem hiányzik, hogy idő előtt ráncos legyek.

a fújós dolog tetszik, bár amikor először voltam, kicsit klausztrofóbiás érzés kerített hatalmába :) meg a számba is jutott egy pici, de azt mondták ártalmatlan :) 3000 ft egy alkalom, 5-9 naponta ajánlott menni. bár nekem már két hete megvan a színem :)

2007. jan. 24. 14:06
A múltkor az egyik Jóbarátok részben láttam ilyet . A srác elfelejtett megfordulni, és előröl dupla adagot kapott . .. . marha jól nézett ki :-)
2. 12667dcac6 (válaszként erre: 1. - Esztella)
2007. jan. 24. 12:33
Erről már én is hallottam,de biztos jó drága.Meg ki tudja milyenszíned lesz tőle.Én inkább maradok a szolinál,bár oda is ritkán járok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook